پرداخت 101 میلیارد ریال تسهیلات برای فعال سازی واحدهای صنعتی مراغه

مراغه - ایرنا - رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت مراغه از پرداخت 101 میلیارد ریال تسهیلات برای فعال سازی واحدهای صنعتی این شهرستان خبرداد و گفت: این تسهیلات از ابتدای سال تاکنون و در قالب مصوبات کارگروه تسهیل آذربایجان شرقی پردخت شده است.
ادامه مطلب...

بیش از 2 هزار کارآموز در مراغه مهارت های فنی و حرفه ای را فرا گرفتند

مراغه - ایرنا - رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای مراغه با اشاره به برگزاری دوره های مهارت آموزی فنی و حرفه ای توسط این مرکز گفت: از ابتدای سال تاکنون 2 هزار و 78 نفر در رشته های مختلف در این دوره ها شرکت کرده و مهارت های فنی و حرفه ای را فرا گرفتند.
ادامه مطلب...

اجرای طرح تشدید نظارت بر بازار شب عید در مراغه

مراغه - ایرنا - رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت مراغه با اشاره به اجرای طرح تشدید نظارت بر بازار شب عید در این شهرستان گفت: هدف از این اقدام نظارت بر عملکرد و فعالیت های واحدهای صنفی عرضه کننده کالا و خدمات است.
ادامه مطلب...

رقابت های دو و میدانی استقامت قهرمانی کشور در مراغه برگزار شد

مراغه- ایرنا- نخستین دوره رقابت های دو و میدانی فوق استقامت جایزه بزرگ قهرمانی کشور با عنوان 'جام رصدخانه مراغه' با حضور بیش از 300 ورزشکار در سه رده سنی برگزار شد.
ادامه مطلب...

خطیب جمعه مراغه: مسئولان در قبال مشکلات معیشتی مردم احساس مسئولیت کنند

مراغه- ایرنا- امام جمعه موقت مراغه با اشاره به سخنان اخیر رهبر انقلاب در دیدار اعضای مجلس خبرگان رهبری در زمینه توجه به دغدغه های مردم گفت: مسئولان امر باید در قبال مشکلات فرهنگی، اقتصادی و معیشتی مردم با احساس مسئولیت عمل کنند.
ادامه مطلب...

برخورد با قاچاق کالا تامین کننده امنیت روانی و اقتصادی جامعه

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه مراغه با تاکید بر برخورد با قاچاق کالا و ارز در این شهرستان گفت: مقابله با این پدیده شوم، موجب تامین امنیت روانی و نظم و آرامش اقتصادی در جامعه می شود.
ادامه مطلب...

آغاز جشن نیکوکاری در 300 مدرسه و پنج پایگاه شهری در مراغه

مراغه - ایرنا - جشن نیکوکاری همزمان با سراسر کشور در بیش از 300 مدرسه شهری و روستایی و پنج پایگاه شهری در نقاط مختلف مراغه آغاز شد.
ادامه مطلب...

کاهش 15 درصدی وقوع جرائم در مراغه

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه با اشاره به کاهش وقوع جرائم در این شهرستان گفت: میزان جرائم از ابتدای امسال تاکنون در مقایسه با سال گذشته 15 درصد کاهش یافته است.
ادامه مطلب...

200 نفر از دانشجویان بسیجی مراغه عازم مناطق عملیاتی جنوب شدند

مراغه - ایرنا - فرمانده سپاه ناحیه مراغه با اشاره به اعزام 200 نفر از دانشجویان بسیجی دانشگاه های مراغه به مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس در جنوب کشور گفت: این دانشجویان در قالب کاروان های راهیان نور دانشجویی به این مناطق اعزام شدند.
ادامه مطلب...

خرید کالای وطنی، پاسداشت تلاش تولیدکننده ایرانی

مراغه - ایرنا - خرید کالای ایرانی به عنوان بخشی از راهبرد و سیاست های اقتصاد مقاومتی، رونق بخش تولید و اشتغال و نیز ارج نهادن به تلاش و غرور جوانان و نیروی انسانی کشورمان در مسیر رشد و پویایی جامعه اسلامی است.
ادامه مطلب...