فرماندار مراغه: حفاظت از منابع طبیعی، دغدغه جامعه امروزی است

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مراغه با تاکید بر لزوم حفاظت از عرصه های منابع طبیعی و محیط زیست گفت: حفظ این میراث طبیعی و گرانبها که به دغدغه اصلی جوامع امروزی تبدیل شده با احساس مسئولیت آحاد مردم امکان پذیر است.
ادامه مطلب...

اعزام 120 دانش آموز دختر به مناطق عملیاتی از مراغه

مراغه - ایرنا - فرمانده سپاه ناحیه مراغه از اعزام 120 دانش آموز از دبیرستان های دخترانه این شهر به مناطق عملیاتی جنوب خبر داد.
ادامه مطلب...

کشف بیش از 11 هزار عدد انواع مواد محترقه در مراغه

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از کشف 11 هزار و 400 عدد انواع مواد محترقه آتش زا و غیرمجاز در این شهرستان خبرداد و گفت: این مواد محترقه در راستای تامین امنیت اجتماعی و مقابله با هنجارشکنی ها در روزهای آخر سال کشف و ضبط شده است.
ادامه مطلب...

ثبت نام 23 نفر در انتخابات میان دوره ای مجلس در حوزه مراغه

مراغه - ایرنا - با پایان پنجمین روز از مهلت ثبت نام داوطلبان شرکت در انتخابات میان دوره ای مجلس در حوزه انتخابیه مراغه، تاکنون 23 نفر برای این منظور نام نویسی کرده اند.
ادامه مطلب...

ایستادگی و ولایتمداری ملت ایران موجب یاس و نا امیدی دشمنان

مراغه- ایرنا- مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای آذربایجان غربی با بیان اینکه انقلاب اسلامی به عنوان تنها بلندگوی اسلام ناب همواره مورد هجوم دشمنان است، گفت: ایستادگی و مقاومت ملت ایران و اطاعت از ولایت در برهه های خطیر موجب یاس دشمنان انقلاب و نظام مقدس اسلامی شده است.
ادامه مطلب...

2 کتاب فرماندهان شهید دفاع مقدس در هشترود رونمایی شد

مراغه - ایرنا - همزمان با سالروز شهادت حضرت زهرا(س) از دو کتاب فرماندهان شهید هشترودی رونمایی شد.
ادامه مطلب...

برگزاری مسابقه های دو صحرانوردی قهرمانی کشور در مراغه

مراغه - ایرنا - معاون سیاسی اجتماعی فرماندار مراغه با اشاره به برگزاری مسابقه های دو صحرانوردی قهرمانی کشور در این شهرستان گفت: این رقابت ها روز 20 اسفندماه به میزبانی این شهرستان برگزار می شود.
ادامه مطلب...

مسابقات دو صحرانوردی قهرمانی کشور در مراغه برگزار می شود

مراغه - ایرنا - معاون سیاسی اجتماعی فرماندار مراغه با اشاره به برگزاری مسابقات دو صحرانوردی قهرمانی کشور در این شهرستان گفت: این رقابت ها روز بستم اسفندماه به میزبانی این شهرستان برگزار می شود.
ادامه مطلب...

سقوط چرثقیل به دره در روستای هریس مراغه یک کشته و چهار زخمی برجای گذاشت

مراغه - ایرنا - بخشدار مرکزی مراغه با اشاره به حادثه سقوط یک دستگاه کامیون چرثقیل دار در روستای هریس این شهرستان گفت: در اثر این حادثه یک نفر کشته و چهار نفر مجروح شدند.
ادامه مطلب...

کشف محموله یک میلیارد ریالی قاچاق در مراغه

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از کشف یک محموله قاچاق در این شهرستان خبر داد و گفت: این محموله به ارزش یک میلیارد ریال توسط ماموران انتظامی این شهرستان کشف و ضبط شد.
ادامه مطلب...