عضو مجلس خبرگان رهبری کشتار عزاداران اباعبداله (ع) در نیجریه را محکوم کرد

مراغه - ایرنا - عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه ضمن محکوم کردن یورش وحشیانه ارتش نیجریه به عزاداران حسینی که منجر به شهادت 100 تن از آنان شده است، گفت: حمله به شیعیان نیجریه حرکتی ناجوانمردانه و بر خلاف موازین بین المللی و حقوق بشر است.
ادامه مطلب...

تاکید فرماندار مراغه بر مقابله با تخلف در ساخت و سازهای شهری

مراغه - ایرنا - معاون استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار شهرستان ویژه مراغه با اشاره به لزوم مقابله با تخلف در ساخت و سازهای شهری و به ویژه آپارتمان سازی گفت: نظارت مستمر و برخورد با تخلف ها از سوی مهندسان ناظر با جدیت دنبال شود.
ادامه مطلب...

فرمانده سپاه مراغه: 80 برنامه متنوع در هفته بسیج برگزار می شود

مراغه - ایرنا - فرمانده سپاه ناحیه مراغه گفت: در هفته بسیج که متعلق به مردان بی ادعا و مدافع حریم اسلام و انقلاب است بیش از 80 عنوان برنامه فرهنگی و اجتماعی در مناطق شهری و روستایی این شهرستان برگزار می شود.
ادامه مطلب...

مرحله سوم طرح پیشگیری از پوسیدگی دندان در مدارس ابتدایی مراغه آغاز شد

مراغه - ایرنا - معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی مراغه از اجرای مرحله سوم طرح پیشگیری از پوسیدگی دندان در مدارس ابتدایی این شهرستان خبر داد و گفت: این طرح تا پایان آذر سال جاری برای دانش آموزان 6 تا 12 سال این شهرستان اجرا می شود.
ادامه مطلب...

تاکید مدیر آموزش و پرورش مراغه بر توجه خانواده ها به پیشگیری از آسیب های اجتماعی

مراغه - ایرنا - معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش مراغه با اشاره به نقش خانواده ها در مقابله با آسیب های اجتماعی گفت: مراقبت از کودکان، نظارت بر رفتار آنان و ابراز محبت به فرزندان در خانواده از آسیب های اجتماعی پیشگیری می کند.
ادامه مطلب...

تخریب 3 هزار مترمربع ساخت وساز غیرمجاز در زمین های زراعی مراغه

مدیر جهادکشاورزی مراغه گفت: با دستور قضایی 3 هزار و 300 مترمربع ساخت‌وساز غیرمجاز در مراغه تخریب شد.
ادامه مطلب...

کشف یک میلیارد ریال لوازم آرایشی و بهداشتی قاچاق در مراغه

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از کشف انبار قاچاق لوازم آرایشی و بهداشتی در این شهرستان خبر داد و گفت: ارزش ریالی انواع کالاهای کشف شده در این انبار حدود یک میلیارد ریال است.
ادامه مطلب...

200 نمایشگاه کتاب دانش آموزی در مدارس مراغه گشایش یافت

مراغه - ایرنا - معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش مراغه گفت: 200 نمایشگاه کتاب دانش آموزی همزمان با هفته کتاب و کتاب خوانی در مدارس مراغه گشایش یافت تا ترویج روزافزون فرهنگ کتابخوانی در مدارس این شهرستان مورد توجه قرار گیرد.
ادامه مطلب...

عضو مجلس خبرگان رهبری: زائران اربعین ضمن توجه به توصیه های علما به قوانین کشور عراق احترام بگذارند

مراغه - ایرنا - عضو مجلس خبرگان رهبری، رعایت قوانین و مقررات کشور عراق از سوی زائران اربعین حسینی را خواستار شد و گفت: توجه به توصیه های علما، مرجعیت و رهبری در همایش عظیم شیعیان جهان ضروری است.
ادامه مطلب...

تجمع گروهی از متقاضیان مسکن مهر مقابل فرمانداری عجب شیر

مراغه - ایرنا - حدود 150 نفر از متقاضیان واحدهای مسکن مهر عجبشیر در اعتراض به مشکلات موجود این واحدها در مقابل فرمانداری این شهرستان تجمع کردند.
ادامه مطلب...