یخچال مرادیان؛ نگاه سرد زمانه به این یادگار تاریخی مراغه

مراغه - ایرنا - اثر تاریخی یخچال مرادیان یادگاری از دوره قاجاریه در مراغه به عنوان یکی از 10 شهر تاریخی ایران، پس از گذر سال ها، سردی کم توجهی ها به جان این بنای تاریخی رسوخ کرده به طوری که این اثر ملی اکنون وضعیت مناسبی ندارد.
ادامه مطلب...

استحاله فرهنگی، سلاح دشمنان اسلام برای تضعیف فرهنگ علوی و فاطمی

مراغه - ایرنا - مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه مراغه با تاکید بر لزوم تبیین فرهنگ اسلامی در جامعه گفت: دشمن با استحاله فرهنگی، درصدد تضعیف فرهنگ علوی، فاطمی و اسلام ناب محمدی (ص) است.
ادامه مطلب...

ویزیت رایگان یک هزار و 200 روستایی در قالب اردوی جهادی در مراغه

مراغه - ایرنا - فرمانده سپاه ناحیه مراغه با اشاره به ارائه خدمات بهداشتی و درمانی توسط گروه های جهادی در مناطق محروم این شهرستان گفت: از ابتدای سال تاکنون یک هزار و 200 نفر از روستائیان این شهرستان در قالب اردوهای جهادی بسیج به صورت رایگان ویزیت شده اند.
ادامه مطلب...

ارتقا رتبه آذربایجان شرقی از 24 به سه در مسابقات کشوری قرآن

مراغه - ایرنا - معاون پرورشی اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی از ارتقا رتبه استان در مسابقات کشوری قرآن از 24 به سه خبر داد و گفت: هم اکنون 35 هزار نفر در 44 دارالقرآن این اداره کل مشغول یادگیری تلاوت قرآن هستند.
ادامه مطلب...

نقش فرهنگ سازی در پیشگیری از حوادث چهارشنبه سوری

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه با تاکید بر لزوم مشارکت دستگاه های فرهنگی و اجتماعی برای پیشگیری از حوادث ناگوار در چهارشنبه آخر سال گفت: ایجاد زمینه های لازم برای پیشگیری از این حوادث با ابزارهای فرهنگی و هنری ضروری است.
ادامه مطلب...

چهارهزار میلیارد بدهی معوقه واحدهای صنعتی مشمول 90 درصد بخشودگی

مراغه - ایرنا - معاون وزیر و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی کشور گفت: در سالجاری چهار هزار میلیارد تومان بدهی معوقه واحدهای تولیدی داخل شهرک ها و نواحی صنعتی مشمول 90 درصد بخشودگی شد.
ادامه مطلب...

کاهش 28 درصدی نزولات جوی مراغه در بلند مدت

مراغه - ایرنا - رئیس اداره هواشناسی مراغه با اشاره به کاهش میانیگن نزولات جوی در این شهرستان نسبت به میانگین بلندمدت گفت: بارش ها از ابتدای سال تاکنون با 28 درصد کاهش روبرو بوده است.
ادامه مطلب...

پاسداری از حریم ولایت، درس بزرگ حضرت زهرا به امت اسلامی

مراغه - ایرنا - مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه مراغه با تاکید بر الگو قرار دادن سیره و زندگانی حضرت زهرا (س) در بین بانوان گفت: پاسداری از حریم ولایت و امامت بزرگترین درس این بانوی بزرگ اسلام به امت اسلامی است.
ادامه مطلب...

امام جمعه مراغه: آزادی قدس شریف آرمان ملت های آزاده جهان است

مراغه- ایرنا- عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با اشاره به سخنان اخیر رهبر انقلاب در ششمین کنفرانس بین المللی فلسطین در تهران، گفت: بر اساس رهنمودهای رهبری، امروز آزادی قدس شریف و مردم مظلوم فلسطین محور اصلی آرمان ملت های آزاده در سراسر جهان است.
ادامه مطلب...

امام جمعه مراغه: جهاد سازندگی پیام انقلاب را به مناطق محروم و روستایی رسانید

مراغه - ایرنا - عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با اشاره به نقش جهادگران در توسعه و آبادانی مناطق مختلف کشور گفت: جهاد سازندگی پیام سازنده و روشن انقلاب اسلامی را به مناطق محروم و روستایی کشور رسانید.
ادامه مطلب...