افزایش 16 درصدی گرایش دانش آموزان به شاخه های فنی در آذربایجان شرقی

مراغه - ایرنا - معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش آذربایجان شرقی از بالا بودن آهنگ رشد شاخه های فنی و حرفه ای در مدارس استان در سالتحصیلی جاری خبرداد و گفت: گرایش دانش آموزان به این رشته ها امسال 16 درصد افزایش یافته است.
ادامه مطلب...

اعلام نگرانی فرماندار هشترود از کاهش ازدواج

مراغه - ایرنا - فرماندار هشترود ضمن ابراز نگرانی از کاهش تعداد ازدواج با بیان اینکه در هشت ماه گذشته سال جاری 63 مورد طلاق در شهرستان ثبت شده گفت: بیشترین موارد طلاق بین سنین 25 تا 30 سال ثبت شده اما در دو مورد از طلاق های ثبتی، عروس ها در زمان ازدواج 13 و در زمان طلاق 15 سال داشتند.
ادامه مطلب...

پرداخت 95 میلیارد ریال تسهیلات به سیل زدگان هشترود در سالجاری

مراغه - ایرنا - فرماندار هشترود از پرداخت 95 میلیارد ریال تسهیلات به سیل زدگان شهرستان در سالجاری خبرداد و گفت: به واحدهای دامی خسارت دیده نیز وام 100 میلیون ریالی با سود 3 درصد پرداخت شده است.
ادامه مطلب...

ضرورت رسیدگی به وضعیت ترافیکی ورودی بیمارستان شهید بهشتی مراغه

مراغه - ایرنا - وضعیت نه چندان مناسب و ترافیکی ورودی بیمارستان شهید بهشتی مراغه، شهروندان را در مراجعه به این مرکز درمانی با مشکلات بسیاری روبرو ساخته است.
ادامه مطلب...

تسهیلات بیش از 18 میلیارد ریالی اشتغالزایی برای هشترود در سالجاری

مراغه - ایرنا - فرماندار هشترود از تخصیص 17 میلیارد و 451 میلیون ریال تسهیلات اشتغالزایی به شهرستان در سالجاری خبرداد و گفت: 6 میلیارد ریال از این مبلغ در نیمه نخست امسال به متقاضیان پرداخت شده است.
ادامه مطلب...

آسفالت و بهسازی 11 هزار مترمربع از معابر روستای شیراز در عجب شیر

مراغه - ایرنا - فرماندار عجب شیر گفت: 11 هزار مترمربع از معابر روستای شیراز از توابع بخش مرکزی این شهرستان با 3 میلیارد ریال اعتبار بهسازی، جدول گذاری و زیر سازی و آسفالت شد.
ادامه مطلب...

اعزام 200 مددجوی کمیته امداد مراغه و عجب شیر به مشهد مقدس

مراغه - ایرنا - مدیانر کمیته امداد امام خمینی (ره) مراغه و عجب شیر از اعزام 200 مددجوی تحت پوشش این کمیته به مشهد مقدس خبردادند.
ادامه مطلب...

راه اندازی مرکز استعدادیابی باشگاه تراکتورسازی در مراغه

مراغه - ایرنا - مسئول باشگاه عبدی مراغه از راه اندازی مرکز استعدادیابی باشگاه فرهنگی ورزشی تراکتورسازی تبریز خبرداد و گفت: این مرکز در رشته های مختلف ورزشی فعالیت خواهد کرد.
ادامه مطلب...

پایان نخستین مرحله از اردوی آمادگی تیم ملی سپک تاکرای جوانان درمراغه

مراغه - ایرنا - نخستین مرحله از اردوی پنج مرحله ای تیم ملی سپک تاکرای جوانانکه خود را برای حضور در رقابت های بین المللی آماده می کند در مراغه به پایان رسید.
ادامه مطلب...

امام جمعه هشترود: تصمیم اخیر ترامپ از نظر همه ادیان محکوم است

مراغه - ایرنا - امام جمعه هشترود با بیان اینکه تصمیم اخیر ترامپ از نظر تمامی ادیان محکوم است گفت: خیانت ها و جنایت های آمریکا بر همگان روشن و مشهود است و ترامپ با این اقدام خود خارتر شد و همه را در مقابل خود قرار داد.
ادامه مطلب...