معاون پارلمانی وزیر آموزش و پرورش:خطه آذربایجان خاستگاه و پرورش دهنده بزرگان فرهنگی و هنری است

مراغه- ایرنا- معاون پارلمانی وزیر آموزش و پرورش با اشاره به پیشینه تاریخی مراغه و بزرگان عرصه علم و فرهنگ این شهرستان در طول تاریخ گفت: مراغه و خطه آذربایجان خاستگاه و پرورش دهنده بزرگان فرهنگی و هنری چون استاد حیدر عباسی است.
ادامه مطلب...

16 آذر، نماد استبدادستیزی جوانان ایران اسلامی است

مراغه - ایرنا - مسئول نهاد رهبری در دانشگاه پیام نور آذربایجان شرقی گفت: 16 آذر نماد استقلال طلبی و استبداد ستیزی جوانان این مرز و بوم و یادآور روز خونین جنبش دانشجویی در ایران اسلامی است.
ادامه مطلب...

توجه به آموزه ها و معارف قرآنی زمینه ساز سعادت بشری است

مراغه- ایرنا- مسئول انتصابات دانشگاه علوم و معارف اسلامی با اشاره به نقش تعالیم اسلامی در جامعه گفت: توجه به آموزه ها و معارف قرآنی و عمل به آن، زمینه ساز سعادت بشری در عصر حاضر است.
ادامه مطلب...

تاکید فرماندار مراغه بر نقش محوری دانشگاه ها و حوزه ها در تداوم انقلاب اسلامی

مراغه- ایرنا- فرماندار مراغه با اشاره به تاریخچه شکل گیری جنبش های دانشجویی گفت: دانشگاه ها و حوزه های علمیه نقش محوری در شکل گیری و پیروزی انقلاب و نیز تداوم و اقتدار نظام اسلامی دارند.
ادامه مطلب...

توزیع یک هزار سبد غذایی حمایتی در بین مادران باردار نیازمند در مراغه

مراغه - ایرنا - معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه از توزیع یک هزار سبد غذایی حمایتی در بین مادران باردار نیازمند این شهرستان خبرداد.
ادامه مطلب...

تخصیص 17میلیارد ریال برای توسعه گردشگری و پرورش آرتمیا در عجب شیر

مراغه - ایرنا - فرماندار عجب شیر از تخصیص اعتبار 17 میلیارد ریالی به توسعه صنعت گردشگری و پرورش آرتمیا از محل اعتبارات طرح انتقال پساب تصفیه خانه شهرستان به دریاچه ارومیه خبر داد.
ادامه مطلب...

فرماندار عجب شیر بر لزوم ایجاد واحدهای فرآوری محصولات کشاورزی در منطقه تاکید کرد

مراغه - ایرنا - فرماندار عجب شیر گفت: با توجه به تولید انواع محصولات باغی و کشاورزی در منطقه، ایجاد و توسعه واحدهای فرآوری این محصولات در شهرستان ضروری است.
ادامه مطلب...

بهره برداری از هشت باجه خدمات بانکی در روستاهای مراغه

مراغه - ایرنا - رئیس پست بانک شعبه مراغه از بهره برداری از هشت باجه خدمات بانکی در هشت روستای این شهرستان خبر داد و گفت: این باجه ها در روستاهای ورجوی، نوا، ینگجه، علویان، آغاجری، نرج آباد، آهق و کرمجوان به صورت رسمی فعالیت خود را آغاز کردند.
ادامه مطلب...

رشد 100 درصدی واگذاری زمین در شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی

مراغه - ایرنا - مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی از رشد 100 درصدی واگذاری زمین در شهرک های صنعتی استان در 6 ماهه نخست سالجاری خبر داد و گفت: در این مدت 162 قرارداد واگذاری بین سرمایه گذاران و این شرکت امضا شده که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 2 برابر افزایش یافته است.
ادامه مطلب...

نماینده مجلس: آزادراه مراغه - هشترود تا سال 99 به بهره برداری می رسد

مراغه - ایرنا - نماینده مردم مراغه و عجب شیر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به روند اجرای طرح احداث آزادراه مراغه - هشترود گفت: این آزادراه به طول 92 کیلومتر تا پایان سال 99 به بهره برداری می رسد.
ادامه مطلب...