امام جمعه هشترود: وحدت، موجب موفقیت و پیشرفت مسلمانان می شود

مراغه - ایرنا - امام جمعه هشترود گفت: اگر اتحاد بین مسلمانان تقویت شود به موفقیت ها و پیشرفت های زیادی دست می یابند و وحدت بین شیعه و سنی دشمن را از رسیدن به هدفش باز می دارد.
ادامه مطلب...

امام جمعه مراغه: ایجاد تفرقه و ضربه زدن به اسلام هدف استکبار است

مراغه - ایرنا - عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با تاکید بر لزوم اتحاد بین امت اسلامی گفت: ایجاد تفرقه و ضربه زدن به اسلام هدف تسنن آمریکایی و تشیع لندنی است.
ادامه مطلب...

رئیس اداره ورزش: مراغه قابلیت ها و پتانسیل های بالایی در رشته ورزشی چوگان دارد

مراغه - ایرنا - رئیس اداره ورزش و جوانان مراغه با اشاره به پیشینه تاریخی چوگان در مراغه گفت: این شهرستان از قابلیت ها و پتانسیل های بالایی برای توسعه و پیشرفت در رشته ورزشی چوگان برخوردار است.
ادامه مطلب...

توسعه گردشگری در شهرستان ها، از اولویت های تبریز 2018 است

مراغه - ایرنا - مدیرکل دفتر امور روستایی استانداری آذربایجان شرقی گفت: توسعه گردشگری در شهرستان ها از اولویت های تبریز 2018 بوده و برنامه ریزی در این راستا ضروری است.
ادامه مطلب...

کشف 24 تن برنج خارجی قاچاق در مراغه

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از کشف یک محموله 24 تنی برنج خارجی قاچاق در این شهرستان خبرداد و گفت: این محموله به ارزش یک میلیارد و 300 میلیون ریال در بازرسی ماموران پلیس از یک دستگاه کامیون در محور مراغه - هشترود کشف شد.
ادامه مطلب...

مدیرروابط عمومی: مردم از حضور در بیمارستان امام رضا برای ملاقات دهقان فداکار خودداری کنند

تبریز - ایرنا - مدیر روابط عمومی بیمارستان امام رضا تبریز از مردم خواست تا از حضور در این بیمارستان به منظور ملاقات با دهقان فداکار خودداری کنند.
ادامه مطلب...

کاهش 50 درصدی ذخیره آب سد قلعه چای عجب شیر

مراغه- ایرنا- فرماندار عجب شیر از کاهش 50 درصدی ذخیره آب سد قلعه چای این شهرستان نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد و گفت: میزان آب ذخیره شده در پشت این سد از 15 میلیون متر مکعب در سال گذشته به هفت میلیون مترمکعب در سالجاری کاهش یافته است.
ادامه مطلب...

دستگیری اعضای باند سرقت و کشف محموله کالای قاچاق در مراغه

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از دستگیری باند سرقت و کشف محموله کالای قاچاق در این شهرستان خبرداد و گفت: در راستای اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی، ماموران آگاهی در عملیات ویژه موفق به انهدام باند سرقت از منازل و مغازه ها در این شهرستان شدند.
ادامه مطلب...

انتقاد رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای کشور از نبود زیرساخت ها در دانشکده های مراغه

مراغه - ایرنا - رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای کشور با انتقاد از نبود کارگاه ها و گلخانه ها در دانشکده های فنی و حرفه ای مراغه، گفت: باید از پتانسیل های بومی شهرستان همچون کشاورزی و دامداری و گردشگری برای توسعه دانشکده های شهرستان استفاده شود.
ادامه مطلب...

رئیس اوقاف مراغه: مساجد بزرگترین سنگر اسلام در برابر توطئه های نظام سلطه است

مراغه - ایرنا - رئیس اداره اوقاف و امور خیریه مراغه با اشاره به نقش فرهنگی و اجتماعی مساجد در جامعه گفت: مساجد بزرگترین سنگر اسلام در برابر توطئه ها و هجمه های نرم و فرهنگی نظام سلطه است.
ادامه مطلب...