فرماندار عجب شیر: شهرداری، جای سیاسی کاری و سیاست زدگی نیست

مراغه - ایرنا - فرماندار عجب شیر با بیان اینکه وظیفه شهرداری عمران و آبادی شهر است، گفت: شهرداری، جای سیاسی کاری و سیاست زدگی نیست بلکه اولویت در این نهاد باید خدمتگزاری به مردم باشد.
ادامه مطلب...

دستگیری چهار شکارچی بدون جواز در مراغه

مراغه - ایرنا - سرپرست اداره حفاظت از محیط زیست مراغه گفت: چهار شکارچی متخلف و بدون جواز که اقدام به شکار یک سر خرگوش و یک قطعه کبک کرده بودند توسط محیط بانان دستگیر شدند.
ادامه مطلب...

172 میلیارد ریال برای آسفالت جاده مراغه - هشترود و بیمارستان سینا اختصاص یافت

مراغه - ایرنا - فرماندار مراغه از تخصیص 172 میلیارد ریال اعتبار برای اجرای روکش و ترمیم آسفالت جاده مراغه - هشترود و تکمیل بیمارستان سینای این شهر در سالجاری خبرداد.
ادامه مطلب...

فرماندار عجب شیر: وقف، بر اساس نیازهای جامعه صورت گیرد

مراغه - ایرنا - فرماندار عجب شیر با بیان اینکه وقف، پشتوانه ای اقتصادی برای جامعه است گفت: ترویج فرهنگ وقف باید متناسب با نیازهای جامعه باشد.
ادامه مطلب...

تبریز فاتح مسابقات طناب زنی قهرمانی آذربایجان شرقی شد

مراغه - ایرنا - اولین دوره مسابقات طناب زنی مردان آذربایجان شرقی با قهرمانی تیم تبریز در مراغه پایان یافت.
ادامه مطلب...

وقف پنج میلیارد ریالی در هشترود در هشت ماه گذشته سالجاری

مراغه - ایرنا - امام جمعه هشترود با اشاره به چهار مورد وقف در هشت ماه گذشته سالجاری گفت: این موقوفات شامل دو قطعه زمین زراعی و دو باب خانه مسکونی به ارزش پنج میلیارد ریال است.
ادامه مطلب...

نماینده مجلس: پیروی از مکتب قرآنی ویژگی بارز اشعار استاد باریشماز است

مراغه - ایرنا - نماینده مردم مراغه و عجب شیر درمجلس شورای اسلامی با اشاره به ویژگی های بارز اشعار استادحیدر عباسی گفت: پیروی از مکتب قرآنی را می توان یکی از ویژگی های بارز اشعار استاد باریشماز عنوان کرد.
ادامه مطلب...

وقف یک باب خانه با تمام امکانات در هشترود

مراغه - ایرنا - یک باب خانه با تمام امکانات از سوی خانم فاطمه محمودی بانوی خیر هشترودی وقف حسینیه فاطمیه این شهرستان شد.
ادامه مطلب...

جمع آوری تور ماهیگیری 800 متری غیرمجاز در سد علویان مراغه

مراغه - ایرنا - سرپرست اداره حفاظت از محیط زیست مراغه از جمع آوری تورماهیگیری 800 متری غیرمجاز از در سد علویان این شهرستان خبر داد.
ادامه مطلب...

رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی: عده‌ ای با کج اندیشی نخبگان را فراری دادند

مراغه - ایرنا - رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی با بیان اینکه عده ای با کج اندیشی نخبگان علمی کشور را فرار دادند گفت: آینده کشور در دست نخبگان است و ما باید با توجه بیشتر به مراکز علمی نخبه پروری را افزایش دهیم.
ادامه مطلب...