معرفی برترین های رقابت های دو و میدانی مدارس و آموزشگاه های ابتدایی مراغه

مراغه - ایرنا - نفرات و تیم های برتر رقابت های دو و میدانی مدارس و آموزشگاه های ابتدایی دختر و پسر شهرستان مراغه مشخص شدند.
ادامه مطلب...

فرماندار مراغه: نقش فرهنگ و تفکر بسیج در جامعه اسلامی انکارناپذیر است

مراغه - ایرنا - فرماندار مراغه با اشاره به نقش سازنده بسیج در جامعه گفت: نقش فعال فرهنگ و تفکر بسیج در عرصه های مهم جامعه اسلامی، نقشی انکارناپذیر و بی بدیل است.
ادامه مطلب...

برنامه ریزی فرهنگی باید براساس نیازهای منطقه ای تدوین شود

مراغه - ایرنا - مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی گفت: برنامه ریزی های فرهنگی باید بر اساس نیازها و ظرفیت های منطقه ای تهیه و تدوین شود.
ادامه مطلب...

مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی: سرانه کتاب برای هر دانش آموز 11 جلد است

مراغه - ایرنا - مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی از افزایش 2 جلدی سرانه کتاب برای هر دانش آموز در استان خبر داد و گفت: در حال حاضر سرانه کتاب برای هر دانش آموز 11 جلد است.
ادامه مطلب...

رییس اداره ورزش مراغه: بهره گیری از علم روز، راهبرد اساسی ورزش شهرستان است

مراغه - ایرنا - رئیس اداره ورزش و جوانان مراغه با اشاره به رویکرد علمی ورزش شهرستان گفت: نگاه علمی به ورزش و بهره گیری از علوم روز راهبرد اساسی ورزش شهرستان برای خروج از شیوه های سنتی و قرارگرفتن در مسیر پیشرفت است.
ادامه مطلب...

اجرای بیش از 60 عنوان برنامه فرهنگی و اجتماعی ویژه هفته بسیج در مراغه

مراغه - ایرنا - فرمانده سپاه ناحیه مراغه از اجرای اجرای بیش از 60 عنوان برنامه فرهنگی و اجتماعی ویژه هفته بسیج امسال در مراغه خبرداد.
ادامه مطلب...

امام جمعه تبریز: حرکت در مسیر انقلاب و رهبری ویژگی بارز بسیج است

مراغه - ایرنا - نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز گفت: ویژگی بارز بسیجیان، حرکت در چارچوب انقلاب اسلامی و اطاعت‌ محض از مقام معظم رهبری است.
ادامه مطلب...

امام جمعه مراغه: رعایت اصول فنی در ساخت و سازها برای پیشگیری از حوادث ضروری است

مراغه - ایرنا - عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با گفت: رعایت اصول فنی در ساخت و سازها برای پیشگیری از وارد آمدن خسارات جانی و مالی به مردم حیاتی و ضروری است.
ادامه مطلب...

نماینده مردم هشترود: احیا کشاورزی در منطقه از مهاجرت ها جلوگیری می کند

مراغه - ایرنا - نماینده مردم شهرستان های هشترود و چاراویماق درر مجلس شورای اسلامی گفت: اگر کشاورزی در منطقه احیا شود از مهاجرت ها جلوگیری شده و از معضلات اجتماعی کاسته می شود.
ادامه مطلب...

مدیرکل گردشگری آذربایجان شرقی: ظرفیت اشتغالزایی در این حوزه چهار برابر صنعت است

مراغه - ایرنا - مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی با بیان اینکه اشتغال ماندگار و اقتصاد پایدار در گرو توسعه گردشگری است، گفت: ظرفیت اشتغال در این حوزه چهار برابر حوزه صنعت است.
ادامه مطلب...