تجهیز 60 درصد از مدارس عجب شیر به سامانه مرکزی گرمایشی در دولت تدبیر و امید

مراغه - ایرنا - رئیس آموزش و پرورش عجب شیر گفت: 60 درصد از مدارس شهرستان با 40 میلیارد ریال اعتبار در دولت تدبیر و امید به سامانه مرکزی گرمایشی تجهیز شدند.
ادامه مطلب...

فرمانده سپاه ناحیه مراغه: محرومیت زدایی از دغدغه های اصلی این نهاد است

مراغه - ایرنا - فرمانده سپاه ناحیه مراغه با اشاره به نقش بسیج در اجرای طرح های جهادی گفت: محرومیت زدایی از جامعه یکی از دغدغه های اصلی سپاه و بسیج است.
ادامه مطلب...

افتتاح مرکز نوآوری پیام نور عجب شیر با همکاری پارک فناوری آذربایجان شرقی

مراغه - ایرنا - مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه پیام نور عجب شیر با همکاری پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی و با هدف توسعه و تبادل دانش فنی، افزایش شرکت های دانش بنیان دانشگاهی، شناسایی صاحبان ایده و کمک به تجاری سازی فناوری های نوین افتتاح شد.
ادامه مطلب...

برپایی هشت پایگاه جمع آوری کمک های مردمی عجب شیر به زلزله زدگان کرمانشاه

مراغه - ایرنا - معاون فرماندار عجب شیر از برپایی هشت پایگاه جمع آوری کمک‌ های نقدی و غیرنقدی مردم این شهرستان برای کمک به مردم زلزله‌ زده کرمانشاه خبرداد.
ادامه مطلب...

کاهش زمان رسیدگی به پرونده های سایبری به 14 روز در آذربایجان شرقی

مراغه - ایرنا - رئیس پلیس فتای آذربایجان شرقی با بیان اینکه زمان رسیدگی به پرونده های سایبری در استان به 14 روز کاهش یافته گفت: میانگین کشوری رسیدگی به این نوع پروندها 37 روز است و استان از این نظر در رتبه نخست قرار دارد.
ادامه مطلب...

توزیع غذای گرم در بین نوآموزان مهدکودک های مناطق محروم مراغه

مراغه - ایرنا - رئیس اداره بهزیستی مراغه از توزیع غذای گرم در بین 2 هزار و 430 نوآموز مهدکودک های مناطق محروم و روستایی این شهرستان خبرداد.
ادامه مطلب...

کشف یک قبضه اسلحه شکاری بدون جواز در عجب شیر

مراغه - ایرنا - رئیس اداره حفاظت محیط زیست عجب شیر گفت: یک قبضه اسلحه شکاری بدون جواز حمل از شکارچی متخلف این شهرستان کشف و ضبط شد.
ادامه مطلب...

مدیر آموزش و پرورش چاراویماق: فناوری نانو، موجب صرفه جویی در مصرف انرژی و زمان می شود

مراغه - ایرنا - مدیر آموزش و پرورش چاراویماق گفت: استفاده از فناوری نانو، موجب صرفه جویی در مصرف انرژی و زمان، افزایش کیفیت محصولات و در نتیجه زندگی مطلوب تر می شود.
ادامه مطلب...

آمادگی شهرداری مراغه برای راه اندازی سامانه 'آسمان نما'

مراغه - ایرنا - شهردار مراغه از ایجاد پارک نجوم در این شهرستان خبرداد و گفت: مجموعه مدیریت شهری آماده واگذاری یکی از پارک های شهر برای بهره مندی علاقه مندان به نجوم و نیز ایجاد بستر و مکان مناسب برای راه اندازی سامانه 'آسمان نما' است.
ادامه مطلب...

وقف زمین و منزل مسکونی به ارزش 3.7 میلیارد ریال در مراغه

مراغه - ایرنا - رئیس اداره اوقاف و امور خیریه مراغه از وقف زمین و منزل مسکونی توسط یکی از خیران این شهرستان به ارزش 3.7 میلیارد ریال خبرداد.
ادامه مطلب...