امام جمعه موقت عجب شیر: پیاده ‌روی اربعین، مشت محکمی بر دهن دشمنان اسلام است

مراغه - ایرنا - امام جمعه موقت عجب شیر با اشاره به حضور میلیونی مردم در پیاده‌ روی اربعین گفت: پیاده‌ روی عظیم اربعین حسینی(ع) مشت محکمی بر دهن دشمنان اسلام و در راس آنها آمریکا و اسرائیل است.
ادامه مطلب...

امام جمعه هشترود:سرانجام توطئه آمریکایی سعودی در لبنان شکست مفتضحانه است

مراغه - ایرنا - امام جمعه هشترود گفت: توطئه آمریکایی سعودی در لبنان به طور یقین شکست خواهد خورد و این هدف شوم به سرانجام نخواهد رسید.
ادامه مطلب...

پیاده روی جاماندگان اربعین حسینی در مراغه

مراغه - ایرنا - پیاده روی جاماندگان اربعین حسینی موسوم به پیاده روی حرم تا حرم با حضور هیئات عزاداری مراغه از مقابل آستان مقدس امامزاده سیدمحمد به سمت امامزاده سیدابراهیم این شهرستان برگزار شد.
ادامه مطلب...

معاون فرماندار چاراویماق: تبریز 2018 فرصتی برای توسعه گردشگری منطقه است

مراغه – ایرنا – معاون فرماندار چاراویماق با اشاره به ظرفیت های گردشگری این شهرستان گفت: انتخاب تبریز به عنوان پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی در سال 2018، فرصتی مناسب برای توسعه صنعت گردشگری منطقه و معرفی جاذبه های چاراویماق است.
ادامه مطلب...

نقش ارتباطات فرهنگی در ایجاد همبستگی اسلامی موثر است

مراغه - ایرنا- عضو مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر لزوم حفظ وحدت بین ملت های مسلمان گفت: ارتباطات و تعاملات فرهنگی نقشی تاثیرگذار و حیاتی در ایجاد اتحاد و همبستگی بین امت اسلامی دارد و باید اهتمام بیشتری در این زمینه انجام شود.
ادامه مطلب...

عمران و توسعه متوازن شهری، برنامه راهبردی شهرداری مراغه

مراغه - ایرنا - شهردار مراغه با اشاره به رویکردهای اجرایی مدیریت شهری در راستای خدمات رسانی و نیز توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی این شهرستان گفت: عمران و توسعه متوازن شهری برنامه اصلی و راهبردی این شهرداری است.
ادامه مطلب...

فرماندار عجب شیر: آموزش مهارت های زندگی، راهکار پیشگیری از طلاق است

مراغه - ایرنا - فرماندار عجب شیر با تاکید بر لزوم ریشه ‌یابی علل و عوامل بروز طلاق در جامعه، گفت: آموزش مهارت‌ های زندگی موثرترین راهکار در پیشگیری از طلاق و تحکیم بنیان خانواده است.
ادامه مطلب...

وزیر کار: 50 هزار میلیارد وام قرض الحسنه به مددجویان پرداخت شد

مراغه - ایرنا - وزیر کار، رفاه و امور اجتماعی با بیان اینکه غربالگری ژنتیک در کشور شروع شده و برای جلوگیری از معلولیت های ذهنی، غربالگری ژنتیک بین زوجین الزامی می شود، گفت: در سه سال اخیر 50 هزار میلیارد ریال وام قرض الحسنه به مددجویان بهزیستی و کمیته امداد پرداخت شده است.
ادامه مطلب...

توزیع هفتمین سری بسته حمایتی در بین خانواده های زندانیان مراغه و عجب شیر

مراغه - ایرنا - مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان مراغه از توزیع هفتمین سری بسته حمایتی در بین خانواده های زندانیان مراغه و عجب شیر خبرداد.
ادامه مطلب...

بسته شدن پرونده نظام سلطه و استکبار در ایران با تسخیر لانه جاسوسی

مراغه - ایرنا - مسئول قرارگاه احیای امر به معروف و نهی از منکر سپاه عاشورا با اشاره به نقش شهدای دانش آموز در صیانت از ارزش های اسلام و انقلاب گفت: با تسخیر لانه جاسوسی آمریکا، پرونده نظام سلطه و استکبار در ایران بسته شد.
ادامه مطلب...