زخم تجاری سازی بر تن گنبدهای تاریخی مراغه

مراغه - ایرنا - گنبدهای تاریخی کبود و مدور مراغه نمادی از گذشته طلایی و پرشکوه خطه آذربایجان، با وجود زیبایی های چشم نواز معماری و کم نظیر خود، به دلیل قرارگرفتن در مرکز شهر و همجواری با املاک تجاری، در تیررس افرادی قرار گرفته که به بهانه تجاری سازی تیشه بر تاریخ این دیار می زنند.
ادامه مطلب...

پرداخت 101 میلیارد ریال تسهیلات برای فعال سازی واحدهای صنعتی مراغه

مراغه - ایرنا - رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت مراغه از پرداخت 101 میلیارد ریال تسهیلات برای فعال سازی واحدهای صنعتی این شهرستان خبرداد و گفت: این تسهیلات از ابتدای سال تاکنون و در قالب مصوبات کارگروه تسهیل آذربایجان شرقی پردخت شده است.
ادامه مطلب...

بیش از 2 هزار کارآموز در مراغه مهارت های فنی و حرفه ای را فرا گرفتند

مراغه - ایرنا - رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای مراغه با اشاره به برگزاری دوره های مهارت آموزی فنی و حرفه ای توسط این مرکز گفت: از ابتدای سال تاکنون 2 هزار و 78 نفر در رشته های مختلف در این دوره ها شرکت کرده و مهارت های فنی و حرفه ای را فرا گرفتند.
ادامه مطلب...

اجرای طرح تشدید نظارت بر بازار شب عید در مراغه

مراغه - ایرنا - رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت مراغه با اشاره به اجرای طرح تشدید نظارت بر بازار شب عید در این شهرستان گفت: هدف از این اقدام نظارت بر عملکرد و فعالیت های واحدهای صنفی عرضه کننده کالا و خدمات است.
ادامه مطلب...

رقابت های دو و میدانی استقامت قهرمانی کشور در مراغه برگزار شد

مراغه- ایرنا- نخستین دوره رقابت های دو و میدانی فوق استقامت جایزه بزرگ قهرمانی کشور با عنوان 'جام رصدخانه مراغه' با حضور بیش از 300 ورزشکار در سه رده سنی برگزار شد.
ادامه مطلب...

خطیب جمعه مراغه: مسئولان در قبال مشکلات معیشتی مردم احساس مسئولیت کنند

مراغه- ایرنا- امام جمعه موقت مراغه با اشاره به سخنان اخیر رهبر انقلاب در دیدار اعضای مجلس خبرگان رهبری در زمینه توجه به دغدغه های مردم گفت: مسئولان امر باید در قبال مشکلات فرهنگی، اقتصادی و معیشتی مردم با احساس مسئولیت عمل کنند.
ادامه مطلب...

برخورد با قاچاق کالا تامین کننده امنیت روانی و اقتصادی جامعه

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه مراغه با تاکید بر برخورد با قاچاق کالا و ارز در این شهرستان گفت: مقابله با این پدیده شوم، موجب تامین امنیت روانی و نظم و آرامش اقتصادی در جامعه می شود.
ادامه مطلب...

آغاز جشن نیکوکاری در 300 مدرسه و پنج پایگاه شهری در مراغه

مراغه - ایرنا - جشن نیکوکاری همزمان با سراسر کشور در بیش از 300 مدرسه شهری و روستایی و پنج پایگاه شهری در نقاط مختلف مراغه آغاز شد.
ادامه مطلب...

کاهش 15 درصدی وقوع جرائم در مراغه

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه با اشاره به کاهش وقوع جرائم در این شهرستان گفت: میزان جرائم از ابتدای امسال تاکنون در مقایسه با سال گذشته 15 درصد کاهش یافته است.
ادامه مطلب...

200 نفر از دانشجویان بسیجی مراغه عازم مناطق عملیاتی جنوب شدند

مراغه - ایرنا - فرمانده سپاه ناحیه مراغه با اشاره به اعزام 200 نفر از دانشجویان بسیجی دانشگاه های مراغه به مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس در جنوب کشور گفت: این دانشجویان در قالب کاروان های راهیان نور دانشجویی به این مناطق اعزام شدند.
ادامه مطلب...