آغاز المپیاد ورزشی دانش آموزان هشترودی/ رقابت چهارهزار دانش آموز در رشته های مختلف

مراغه - ایرنا - المپیاد ورزشی دانش آموزی با حضور چهار هزار دانش آموز دختر و پسر در هشترود آغاز شد.
ادامه مطلب...

تولید 230 هزار تن سیب و 3.2 هزار تن عسل در مراغه

مراغه - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی مراغه با اشاره به توسعه و حمایت از تولید محصولات کشاورزی گفت: این شهرستان هم اکنون رتبه نخست تولید سیب درختی و عسل طبیعی را در آذربایجان شرقی به خود اختصاص داده و با تولید 230 هزار تن سیب و 3.2 هزار تن عسل قطب تولید این محصولات در استان است.
ادامه مطلب...

تغییر الگوی کشت در بیش از هفت هزار هکتار از اراضی کشاورزی عجب شیر

مراغه - ایرنا - معاون فرماندار عجب شیر با اشاره به تغییر الگوی کشت در بیش از هفت هزار هکتار از اراضی کشاورزی شهرستان، گفت: جایگزینی کشت محصولات کشاورزی با نیاز آبی کم به جای محصولات با نیاز آبی زیاد در حاشیه دریاچه ارومیه اَز مهم ترین راهکارهای تداوم تولید در بخش کشاورزی است.
ادامه مطلب...

کشف محموله 5.5 تنی گردوی قاچاق در مراغه

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از کشف محموله پنج هزار و 500 کیلو گرمی مغز گردو قاچاق در این شهرستان خبرداد.
ادامه مطلب...

طراحی و آماده سازی اولین باشگاه پینت بال اختصاصی آموزش و پرورش کشور در مراغه

مراغه - ایرنا - مسئول تربیت بدنی آموزش و پرورش مراغه گفت: اولین باشگاه پینت بال اختصاصی آموزش و پرورش کشور در این شهرستان در دست ساخت است و دهه فجر امسال به بهره برداری می رسد.
ادامه مطلب...

پرداخت تسهیلات 10 درصدی به باغداران عجب شیر

مراغه - ایرنا - فرماندار عجب شیر گفت: به منظور احیاء و جبران بخشی از خسارت خشکسالی، سرمازدگی و بلایای طبیعی به باغات عجب شیر، تسهیلات با سود 10 درصد و بازپرداخت بلند مدت به باغداران این شهرستان پرداخت می شود.
ادامه مطلب...

امام جمعه عجب شیر: برجام، بدعهدی و قابل اعتماد نبودن آمریکایی ها را باردیگر ثابت کرد

مراغه - ایرنا - امام جمعه عجب شیر با بیان اینکه آمریکایی ها هیچ وقت قابل اعتماد نبوده و نیستند گفت: برجام نعمت بسیار بزرگی برای ملت ایران بود چراکه بار دیگر بدعهدی آمریکایی ها را ثابت و دولتمردان این کشور را در نزد جهانیان رسوا کرد.
ادامه مطلب...

امام جمعه مراغه:اقدامات و سخنان نسنجیده دولتمردان آمریکا موجب اتحاد بیشتر ملت ایران شد

مراغه - ایرنا - عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با اشاره به اظهارات ابلهانه ترامپ و مقامات آمریکایی در خصوص کشورمان گفت: اقدامات و سخنان نسنجیده دولتمردان آمریکا، موجب اتحاد و انسجام بیشتر ملت ایران شد.
ادامه مطلب...

کشف محموله میلیاردی البسه، خشکبار و سیگار قاچاق در مراغه

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از کشف محموله البسه و سیگار قاچاق به ارزش یک میلیارد و 200 میلیون ریال در این شهرستان خبر داد.
ادامه مطلب...

تاکید نماینده مجلس بر لزوم ارتقای سطح مدیریتی راه آهن مراغه

مراغه - ایرنا - نماینده مردم مراغه و عجب شیر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نقش ناوگان ریلی در توسعه اقتصادی منطقه گفت: ارتقای سطح مدیریتی راه آهن مراغه گام مهمی در مسیر توسعه و رونق اقتصادی و اجتماعی جنوب آذربایجان شرقی است.
ادامه مطلب...