امام جمعه مراغه: جهاد سازندگی پیام انقلاب را به مناطق محروم و روستایی رسانید

مراغه - ایرنا - عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با اشاره به نقش جهادگران در توسعه و آبادانی مناطق مختلف کشور گفت: جهاد سازندگی پیام سازنده و روشن انقلاب اسلامی را به مناطق محروم و روستایی کشور رسانید.
ادامه مطلب...

مشاور استاندار آذربایجان شرقی:هلال احمر بازوی کارآمد دستگاه های اجرایی در خدمت رسانی است

مراغه - ایرنا - مشاور استاندار و دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر آذربایجان شرقی به نقش هلال احمر در عرصه های خدمات رسانی اشاره کرد و گفت: این سازمان بازوی کارآمد دستگاه های اجرایی در خدمات رسانی به آحاد جامعه است.
ادامه مطلب...

روحیه جهادی و انقلابی لازمه مبارزه با اعتیاد در جامعه

مراغه - ایرنا - دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر آذربایجان شرقی بر عزم جدی مردم و مسئولان برای پیشگیری و مبارزه با پدیده شوم اعتیاد تاکید کرد و گفت: انگیزه و روحیه جهادی و انقلابی برای مقابله با این پدیده شوم در جامعه ضروری است.
ادامه مطلب...

قائم مقام سازمان انرژی اتمی:پیشرفت های علمی ایران، قدرت های جهانی را به میز مذاکره کشاند

مراغه - ایرنا - قائم مقام سازمان انرژی اتمی با اشاره به توانمندی های موجود در کشورمان در زمینه فناوری صلح آمیز هسته ای گفت: روی آوردن 6 کشور قدرتمند به لحاظ نظامی، اقتصادی و صنعتی در پشت میز مذاکره با ایران به پشتوانه مسائل فنی و پیشرفت های علمی و فناوری جوانان کشورمان بود.
ادامه مطلب...

فرماندار مراغه: موفقیت های پسابرجام به واسطه دانشمندان و چهره های علمی محقق شده است

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار مراغه با اشاره به موفقیت های به دست آمده در پسابرجام گفت: اگر امروز توانستیم حرفی برای گفتن داشته باشیم و موفقیت های بسیاری کسب کنیم همه به واسطه چهره های برجسته علمی و دانشمندان بزرگ کشور است.
ادامه مطلب...

فرمانده سپاه مراغه: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت از اهداف اردوهای راهیان نور است

مراغه - ایرنا - فرمانده سپاه ناحیه مراغه به نقش فرهنگی اردوهای راهیان نور اشاره کرد و گفت: انتقال فرهنگ مقاومت، ایستادگی، ایثار و شهادت به نسل های آینده از اهداف برپایی این اردوهای فرهنگی و تربیتی است.
ادامه مطلب...

شناساندن چهرهای برجسته فرهنگ و هنر آذربایجان در قاب تصویر

مراغه - ایرنا - خالق آثار عکس چهره های معاصر آذربایجان هدف از برپایی نمایشگاهی با همین عنوان را شناساندن چهرهای برجسته فرهنگ و هنر این خطه در قالب تصاویر عنوان کرد.
ادامه مطلب...

برگزاری جشن نیکوکاری در 152 مدرسه مراغه

مراغه - ایرنا - مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) مراغه با اشاره به برگزاری جشن نیکوکاری در آستانه سال جدید گفت: این حرکت فرهنگی و اجتماعی علاوه بر ادارات و سطح شهر در 152 مدرسه این شهرستان نیز برگزار می شود.
ادامه مطلب...

فرمانده سپاه عاشورا: انقلاب اسلامی با جنگ بسیار پیچیده دشمن درگیر است

مراغه - ایرنا - فرمانده سپاه عاشورا با بیان اینکه انقلاب اسلامی با یک جنگ ترکیبی بسیار پیچیده و ناعادلانه با دشمن درگیر است افزود: در راستای تشکیل دولت اسلامی و بسترسازی برای تمدن بزرگ اسلامی و آماده سازی برای ظهور، با تمام قدرت و ظرفیت در مقابل دشمنان ایستاده ایم.
ادامه مطلب...

جوان مبتکر هشترودی دستگاه برف خور کم حجم اختراع کرد

مراغه - ایرنا - جوان مبتکر هشترودی ساکن روستای بیگ بلاغی این شهرستان موفق به اختراع دستگاه برف خور کم حجم شد.
ادامه مطلب...