معاون اداره کل ارشاد آذربایجان شرقی: تمدن و بالندگی هرکشور نیازمند توجه به فرهنگ و هنر آن است

مراغه - ایرنا - معاون مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی با تاکید بر لزوم توجه به اثربخشی فرهنگ و هنر در جامعه گفت: تمدن، رشد و بالندگی هرکشور وابسته و نیازمند فرهنگ و هنر بوده و با آن معیارها سنجیده می شود.
ادامه مطلب...

توجه و شناسایی ظرفیت ها رویکرد اصلی در حوزه ساماندهی امور جوانان

مراغه - ایرنا - معاون مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی با اشاره به لزوم توجه به دغدغه ها و مطالبات جوانان گفت: شناسایی ظرفیت ها و استعدادهای موجود از رویکردهای اصلی ورزش و جوانان در آذربایجان شرقی است.
ادامه مطلب...

فعال سیاسی: کشور باید از دست تندروها نجات یابد

مراغه - ایرنا - فعال سیاسی و فرماندار اسبق تبریز با بیان اینکه کشور را باید از دست تندروها نجات داد گفت: در مقطع کنونی هیچ امری بالاتر از رای دادن به حسن روحانی وجود نیست.
ادامه مطلب...

کشف محموله 1.1 میلیارد ریالی کالای قاچاق در مراغه

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه با اشاره به مبارزه قاطع با قاچاق کالا در این شهرستان، از کشف محموله جدید 1.1 میلیارد ریالی کالای قاچاق در این شهرستان خبر داد.
ادامه مطلب...

معاون بنیاد مسکن: ساخت خانه های مناطق سیل زده آذربایجان شرقی تسریع می شود

مراغه - ایرنا - معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور با بیان اینکه ساخت خانه های مناطق سیل زده آذربایجان شرقی تسریع می شود، گفت: تمامی منازل مسکونی آسیب دیده تا پایان تابستان امسال تکمیل و به صاحبان آنها واگذار می شود.
ادامه مطلب...

دستگیری قاتل فراری در مراغه پس از سه سال

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از دستگیری قاتل فراری در این شهرستان پس از سه سال متواری بودن، خبرداد.
ادامه مطلب...

جان گرفتن طرح های عمرانی راکد مراغه در دولت تدبیر و امید

مراغه - ایرنا - زمانی که دولت تدبیر و امید زمام امور اجرایی کشور را به دست گرفت، با انبوهی از طرح های عمرانی راکد مواجه بود و شهرستان 250 هزار نفری مراغه نیز از این قاعده مستثنی نبود.
ادامه مطلب...

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه مراغه:تفکر شهید مطهری جلوتر از زمان خود بود

مراغه - ایرنا - مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه مراغه با اشاره به تفکر اسلامی استاد شهید مرتضی مطهری گفت: شهید مطهری عالمی وارسته و مرزبان واقعی برای ارزش های اسلامی بود و جلوتر از زمان حرکت می کرد.
ادامه مطلب...

بخشدار مرکزی مراغه: خدمات دولت در روستاها کم سابقه و بی نظیر است

مراغه - ایرنا - بخشدار مرکزی مراغه با تبیین خدمات دولت تدبیر و امید در روستاها گفت: خدمات دولت در روستاها کم سابقه و بی نظیر بوده و بخش مهمی از نیازهای روستاییان با اجرای طرح های عمرانی و خدماتی برطرف شده است.
ادامه مطلب...

امحاء بیش از یک هزار و 600 بطری مشروبات الکلی در مراغه

مراغه - ایرنا - دادستان عمومی و انقلاب مراغه از معدوم سازی و امحاء یک هزار و 606 بطری انواع مشروبات الکلی در این شهرستان خبرداد.
ادامه مطلب...