لزوم بهره گیری از ظرفیت های رسانه ها در ترویج فرهنگ امداد و ایثار

مراغه - ایرنا - مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) مراغه با تاکید بر لزوم بهره گیری از ظرفیت های رسانه ها و مطبوعات برای ترویج فرهنگ امداد و ایثار در سطح جامعه گفت: استفاده از این توانمندی ها برای فرهنگ سازی در زمینه جلب کمک های مادی و معنوی در حمایت از اقشار نیازمند ضروری است.
ادامه مطلب...

کشف 200میلیون ریال کالای قاچاق و 3.8 کیلوگرم مواد مخدر درمراغه

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از کشف محموله 200 میلیون ریالی کالای قاچاق و 3.8 کیلوگرم مواد مخدر در این شهرستان خبر داد و گفت: این کشفیات با تلاش ماموران مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر کشف و ضبط شد.
ادامه مطلب...

نمایشگاه عکس چهره های معاصر آذربایجان در مراغه گشایش یافت

مراغه - ایرنا - نمایشگاه عکس چهره های معاصر آذربایجان با حضور مسئولان شهری و دوستداران هنر nدر نگارخانه مهر مراغه گشایش یافت.
ادامه مطلب...

تلاش برای بازگشایی راه های روستایی مسدود شده در مراغه

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مراغه با تاکید بر لزوم اهتمام تمامی دستگاه های خدمات رسان برای بازگشایی محورهای مسدود شده روستایی این شهرستان گفت: تلاش برای بازگشایی راه ارتباطی 100 روستا در بخش های مرکزی و سراجو ادامه دارد.
ادامه مطلب...

خرید و توزیع 110 دستگاه آمبولانس در آذربایجان شرقی تا پایان سالجاری

مراغه - ایرنا - رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز از خرید و توزیع 110 دستگاه آمبولانس در آذربایجان شرقی تا پایان سالجاری خبر داد.
ادامه مطلب...

بسیج امکانات برای خدمات رسانی به روستاهای گرفتار در برف مراغه

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مراغه با تاکید بر لزوم ارائه خدمات و بازگشایی راه های روستاهای گرفتار در برف گفت: تمامی امکانات دستگاه های خدمات رسان این شهرستان برای این منظور بسیج شده اند.
ادامه مطلب...

مسدود شدن راه ارتباطی روستاهای بخش سراجو در مراغه

مراغه - ایرنا - بخشدار بخش سراجو با اشاره به بارش سنگین برف که از عصر دیروز چهارشنبه شروع شده گفت: تداوم بارش سنگین برف موجب مسدود شدن تمامی راه های روستایی این بخش شده است.
ادامه مطلب...

یک بهله جغد شاخ دار نادر در مراغه رهاسازی شد

مراغه - ایرنا - در اقدامی فرهنگی و زیست محیطی یک بهله جغد شاخ دار نادر از سوی یکی از دوستداران محیط زیست در مراغه رها سازی شد.
ادامه مطلب...

لزوم اخذ تمهیدات لازم زمستانی ازسوی دستگاه های خدمات رسان در مراغه

مراغه - ایرنا - فرماندار شهرستان ویژه مراغه با تاکید بر لزوم اخذ تمهیدات لازم زمستانی و فوری برای خدمات رسانی به مناطق مختلف این شهرستان گفت: باتوجه به بارش سنگین برف در روزهای آتی، دستگاه های خدمات رسان آماده اجرای اقدامات ضروری و فوری برای ارائه خدمات شوند.
ادامه مطلب...

ضرورت واکاوی همزمان فرصت ها و تهدیدهای شبکه های اجتماعی

مراغه - ایرنا - استاد دانشگاه های مراغه با اشاره به تاثرپذیری جامعه کنونی از فضای مجازی و شبکه های اجتماعی، گفت: رسانه های عصر جدید، سرشار از فرصت ها و در عین حال تهدیدهای بسیاری هستند که باید به طور همزمان واکاوی شوند.
ادامه مطلب...