مرحله دوم مسابقات قرآن دانش آموزی در مراغه آغاز شد

مراغه - ایرنا - مرحله دوم مسابقات قرآن دانش آموزی همزمان با سراسر کشور و با حضور پنج هزار دانش آموز در مراغه آغاز شد.
ادامه مطلب...

رازهای سر به مهر 200 هزار ساله غار هامپوئیل

مراغه - ایرنا - غار هامپوئیل (کبوتر) مراغه به عنوان اثری طبیعی و گردشگری با آثار تمدنی 200 هزار ساله مربوط به عصر حجر، جاذبه ای کهن اما مجذوب کننده برای گردشگران و غارنوردان داخلی و خارجی است.
ادامه مطلب...

سومین جشنواره غذای سالم در مراغه برگزار شد

مراغه - ایرنا - سومین جشنواره غذای سالم با هدف ترویج فرهنگ استفاده از غذای سالم در تالار لاله مراغه برگزار شد.
ادامه مطلب...

اجرای طرح برخورد با هنجارشکنان روزهای پایانی سال در مراغه

مراغه - ایرنا - دادستان عمومی و انقلاب مراغه از اجرای طرح مشترک برخورد قاطع با افراد هنجارشکن در روزهای پایانی سال با همکاری نیروهای انتظامی این شهرستان خبر داد و گفت: با افرادی که مبادرت به تهیه، فروش، تولید خانگی و یا قاچاق مواد محترقه کنند به شدت برخورد می شود.
ادامه مطلب...

توسعه ورزش قهرمانی و برگزاری مسابقات و اردوهای ملی رویکرد ورزش مراغه

مراغه - ایرنا - رئیس اداره ورزش و جوانان مراغه با بیان اینکه توسعه ورزش قهرمانی اولویت اصلی این اداره در سال آینده است گفت: برگزاری مسابقات ورزشی و میزبانی از اردوهای کشوری و ملی در این شهرستان از رویکردهای توسعه ورزشی در سال 96 خواهد بود.
ادامه مطلب...

کشف بیش از 12 هزار 500 نخ سیگار خارجی قاچاق در مراغه

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی شهرستان مراغه از کشف 12 هزار و 790 نخ سیگار خارجی قاچاق با ارزش تقریبی 30 میلیون ریال در این شهرستان خبر داد.
ادامه مطلب...

ارتقای کیفیت آموزش و تقویت فرهنگ و اخلاق رویکرد اصلی آموزش و پرورش

مراغه - ایرنا - معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش مراغه ارتقاء کیفیت آموزش را به عنوان خط مشی اساسی در عرصه آموزش و پرورش عنوان کرد و گفت: تقویت فرهنگ و اخلاق اسلامی در مدارس از مهم ترین راهبردهای این نهاد برای تربیت نسل آینده است.
ادامه مطلب...

قطعه زمینی در مراغه وقف شد

مراغه - ایرنا - رئیس اداره اوقاف و امور خیریه مراغه با اشاره به وقف یک قطعه زمین در این شهرستان گفت: این زمین وقفی دهمین موقوفه جدید در سال جاری بوده و توسط یک خانواده خیر روستایی برای احداث یک باب مسجد وقف شده است.
ادامه مطلب...

نماد عصر طلایی تمدن ایران قدیم در غبار بی توجهی

مراغه - ایرنا - رصدخانه تاریخی و مشهور مراغه به عنوان نمادی از پیشینه غنی علم و تمدن در خطه آذربایجان و ایران، به رغم وعده های مکرر برای احیاء، غبار سنگین فراموشی را بر پیکر نحیف و رنجور خود تحمل می کند.
ادامه مطلب...

دادستان مراغه: با پدیده شوم حیوان آزاری برخورد می شود

مراغه - ایرنا - دادستان عمومی و انقلاب مراغه با اشاره به برخورد قانونی و قضائی با پدیده شوم حیوان آزاری گفت: با متخلفان در این زمینه که به این عمل غیرانسانی دست زده و آن را ترویج کنند، به شدت برخورد می شود.
ادامه مطلب...