افزایش نشاط و کاهش آسیب های اجتماعی با گسترش ورزش همگانی

مراغه - ایرنا - مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی گفت: گسترش ورزش به ویژه ورزش همگانی در افزایش نشاط و کاهش آسیب های اجتماعی نقش مستقیمی دارد.
ادامه مطلب...

بازرسی از واحدهای تولیدی و صنفی مراغه در راستای استاندارد سازی تولیدات

مراغه - ایرنا - معاون مدیرکل و رئیس اداره استاندارد و تحقیقات صنعتی مراغه با اشاره به انجام 510 مورد بازرسی از واحدهای تولیدی و صنفی گفت: این بازرسی ها در راستای استاندارد سازی تولیدات و خدمات ارائه شده، از ابتدای امسال تاکنون در این شهرستان انجام شده است.
ادامه مطلب...

رفع مشکل هشت واحد تولیدی و صنعتی در مراغه

مراغه - ایرنا - فرماندار مراغه با اشاره به رفع مشکل هشت واحد تولیدی و صنعتی این شهرستان گفت: بیشتر مشکلات صنایع با بانک ها و امورمالیاتی است و دولت در حل این مشکلات مصمم است.
ادامه مطلب...

تخصیص120میلیارد ریال ازسوی دولت تدبیرو امید برای تکمیل ورزشگاه مراغه

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مراغه با اشاره به تسریع در روند اجرایی ساخت ورزشگاه پنج هزار نفری این شهرستان گفت: از ابتدای دولت تدبیر و امید تاکنون حدود 120 میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل این ورزشگاه تخصیص یافته و هزینه شده است.
ادامه مطلب...

ساخت چهارمدرسه هشت کلاسه درروستاهای مراغه توسط بنیاد برکت

مراغه -ایرنا- بنیاد برکت چهار باب مدرسه با هشت کلاس درس در روستاهای گونه باخان، مین باش حصارلو، قوزلوجه و جناغ بلاغ از توابع مراغه در استان آذربایجان شرقی ساخت.
ادامه مطلب...

پرداخت 9 میلیارد ریال هزینه درمانی مددجویان کمیته امداد مراغه

مراغه- ایرنا- مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) مراغه با اشاره به پرداخت 9 میلیارد و 312 میلیون ریال برای هزینه های درمانی مددجویان زیر پوشش این کمیته گفت: این میزان اعتبار از ابتدای سال تاکنون برای تامین هزینه های بهداشتی، درمانی و بیمه ای پرداخت شده است.
ادامه مطلب...

سایه شوم ضعف شخصیت بر سر فرزندان طلاق

مراغه - ایرنا - سیر صعودی آمار طلاق و به تبع آن افزایش تعداد بچه هایی با ضعف شخصیت به عنوان بسترسازی انواع مشکلات روحی - روانی، زنگ خطر را به صدا درآورده و شهرستان مراغه به عنوان دومین شهر آذربایجان شرقی از حیث آمار بالای طلاق از این امر مستثنی نیست.
ادامه مطلب...

امام جمعه مراغه: گروه های تروریستی دامن ترکیه را هم گرفت

مراغه - ایرنا - امام جمعه مراغه با اشاره به وقوع حوادث اخیر تروریستی در ترکیه گفت: حمایت های دولت این کشور از گروه های تروریستی و داعش، اکنون بلای جان و امنیت مردم آن شده است.
ادامه مطلب...

ارسال کمک های مردم مراغه به جبهه مقاومت و مدافعان حرم

مراغه- ایرنا- دومین کاروان کمک های مردم مراغه برای پشتیبانی از جبهه مقاومت اسلامی و مدافعان حرم با بدرقه مسئولان این شهرستان به سوریه ارسال شد.
ادامه مطلب...

ساخت مجتمع رفاهی ویژه زوج های سالمند در مراغه

مراغه - ایرنا - رئیس اداره بهزیستی مراغه از ساخت مجتمع رفاهی ویژه زوج های سالمند خبر داد و گفت: این مجتمع رفاهی با اخذ مجوزهای لازم از سازمان بهزیستی و توسط 'حیدر بلوغی' خیر نیکوکار در دست ساخت است.
ادامه مطلب...