معاون فرماندار مراغه: تحصیل و تهذیب، زمینه ساز پیشرفت جامعه است

مراغه - ایرنا - معاون سیاسی اجتماعی فرماندار مراغه با تاکید بر لزوم پرورش و تربیت اسلامی دانش آموزان گفت: توجه به تحصیل و تهذیب اخلاقی و فرهنگی این قشر آینده ساز زمینه ساز پیشرفت آینده کشور را فراهم می کند.
ادامه مطلب...

چهار طرح عمرانی و خدماتی در مراغه به بهره برداری رسید

مراغه - ایرنا - همزمان با هفتمین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی چهار طرح عمرانی و خدماتی در حوزه آب و برق در مراغه به بهره برداری رسید.
ادامه مطلب...

اجرای 108 طرح از سوی بسیج سازندگی سپاه عاشورا در آذربایجان شرقی

مراغه - ایرنا - مسئول بسیج سازندگی سپاه عاشورا گفت: 108 طرح عام المنفعه شامل ساخت خانه های بهداشت، خانه عالم، ساخت مدرسه و نیز برگزاری اردوهای جهادی پزشکی و درمانی در مناطق محروم آذربایجان شرقی در سالجاری به اجرا درآمده است.
ادامه مطلب...

امام جمعه موقت تهران: مکتب ملت ایران، مکتبی انقلابی و ولایی است

مراغه - ایرنا - امام جمعه موقت تهران و استاد حوزه های علمیه کشور با اشاره به لزوم توجه به فرهنگ اسلامی و انقلابی در جامعه گفت: مکتب ملت ایران، مکتبی انقلابی و ولایی بوده و باید در این راستا حرکت شود.
ادامه مطلب...

نمایشگاه کشفیات و دستاوردهای نیروی انتظامی مراغه گشایش یافت

مراغه - ایرنا - نمایشگاه کشفیات و دستاوردهای نیروی انتظامی با حضور مسئولان شهرستانی در محل نگارخانه عبدالقادر مراغی این شهرستان گشایش یافت.
ادامه مطلب...

تخصیص 19.2 میلیارد ریال برای اجرای طرح هادی روستایی در مراغه

مراغه - ایرنا - مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مراغه با اشاره به اجرای طرح های هادی روستایی در بخش مرکزی و سراجوی این شهرستان گفت: برای اجرای این طرح ها، 19.2 میلیارد ریال اعتبار در سالجاری تخصیص یافته است.
ادامه مطلب...

بهره برداری از پنج طرح گازرسانی به روستاهای مراغه

مراغه - ایرنا - همزمان با ششمین روز از طلیعه فجر آزادی پنج طرح گازرسانی به روستاهای مراغه با حضور مسئولان شهرستانی به بهره برداری رسید.
ادامه مطلب...

تاکید فرماندار مراغه بر نقش پذیری بیشتر بانوان در عرصه های فرهنگی و اجتماعی کشور

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مراغه با اشاره به نقش تعیین کننده بانوان در عرصه های مختلف فرهنگی و اجتماعی گفت: بانوان باید نقش پر رنگ تری در عرصه های مختلف جامعه ایفا کنند.
ادامه مطلب...

پرداخت 48 میلیارد ریال وام بلاعوض به ساخت مسکن روستایی در مراغه

مراغه- ایرنا- مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) مراغه از پرداخت 48 میلیارد رریال وام بلاعوض به مددجویان تحت پوشش این کمیته برای ساخت مسکن روستایی در سالجاری خبر داد.
ادامه مطلب...

پنچ طرح عمران روستایی در مراغه به بهره برداری رسید

مراغه - ایرنا - همزمان با پنجمین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی پنچ طرح عمران روستایی با حضور مسئولان شهرستان مراغه به بهره برداری رسید.
ادامه مطلب...