لیگ نجات غریق و غواصی آذربایجان شرقی در مراغه برگزار می شود

مراغه - ایرنا - رئیس هیات نجات غریق و غواصی مراغه از برگزاری اولین دوره لیگ نجات غریق آذربایجان شرقی در بخش مردان به میزبانی این شهرستان خبرداد.
ادامه مطلب...

مسن ترین زندانی مراغه با کمک خیران آزاد شد

مراغه - ایرنا - مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان مراغه گفت: پیرترین زندانی این شهرستان با 85 سال سن با مساعدت خیران این انجمن آزاد شد.
ادامه مطلب...

فرماندار مراغه:تسهیل در جذب سرمایه گذاری بهترین راهکار برای تحقق اقتصادی مقاومتی است

مراغه - ایرنا - فرماندار شهرستان ویژه مراغه با تاکید بر لزوم ایجاد تسهیلات لازم برای جذب سرمایه گذاری گفت: ایجاد زمینه های مناسب برای جلب و جذب سرمایه گذاری، بهترین راهکار برای تحقق اقتصاد مقاومتی است.
ادامه مطلب...

اختصاص 200 میلیارد ریال برای راه اندازی واحدهای تولیدی راکد مراغه

فرماندار مراغه گفت: 14 واحد تولیدی راکد در این شهرستان شناسایی و برای راه‌اندازی دوباره آنها 200 میلیارد ریال تخصیص یافته است.
ادامه مطلب...

فرماندار مراغه: 130 میلیارد ریال برای تکمیل بیمارستان سینا اعتبار نیاز است

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مراغه با اشاره به لزوم تسریع در عملیات اجرایی بیمارستان سینای این شهرستان گفت: برای تکمیل این طرح بهداشتی و درمانی، 130 میلیارد ریال اعتبار نیاز است.
ادامه مطلب...

مجوز مرکز رشد واحدهای فناور این دانشگاه صادر شد

مراغه - ایرنا - رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مراغه گفت: براساس تفاهم نامه بین معاونت پژوهشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و این دانشگاه، مجوز فعالیت این مرکز با عنوان 'فناوری های نوین کشاورزی با رویکرد محصولات باغی و دامی' صادر شد.
ادامه مطلب...

توقیف 5 محموله کالای قاچاق در مراغه

فرمانده انتظامی شهرستان مراغه گفت: پنج محموله کالای قاچاق در مراغه توقیف شد.
ادامه مطلب...

مدیرکل کتابخانه های آذربایجان شرقی: سرانه مطالعه کتاب دراستان 15 دقیقه در شبانه روز است

مراغه - ایرنا - مدیرکل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی با اشاره به رشد 12 درصدی سرانه مطالعه در استان در سالجاری، گفت: سرانه مطالعه کتاب در استان 15 دقیقه در شبانه روز است.
ادامه مطلب...

اهدا 125 سری جهیزیه به نوعروسان زیرپوشش کمیته امداد مراغه

مراغه - ایرنا- مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) مراغه با اشاره به اهدا 125 سری جهیزیه کامل به نوعروسان زیرپوشش این کمیته گفت: سه میلیارد و 940 میلیون ریال برای تامین و تهیه این جهیزیه ها توسط خیران و مردم نیکوکار این شهرستان هزینه شده است.
ادامه مطلب...

معاون اداره کل ارشاد: استاد باریشماز نمونه بارز سرمایه های انسانی خطه آذربایجان است

مراغه - ایرنا - معاون فرهنگی و هنری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی اذربایجان شرقی با اشاره به جایگاه استاد حیدرعباسی (باریشماز) در شعر و ادبیات معاصر گفت: این استاد فرهیخته فرهنگ و ادب، نمونه بارز سرمایه های انسانی خطه آذربایجان و حتی کشوراست.
ادامه مطلب...