فرمانده سپاه مراغه: مدیریت هوشمندانه رهبری عامل برون رفت از بحران ها و فتنه هاست

مراغه - ایرنا - فرمانده سپاه ناحیه مراغه با اشاره به نقش مدیریت رهبر انقلاب به عنوان عامل خنثی کننده بحران ها و فتنه ها گفت: تدابیر هوشمندانه ایشان موجب ایجاد وحدت در بین ملت ایران و امت اسلامی است.
ادامه مطلب...

تعطیلی مدارس نوبت بعد از ظهر در مراغه

مراغه - ایرنا - آموزش و پرورش مراغه با صدور اطلاعیه ای از تعطیلی برخی مقاطع تحصیلی در نوبت بعد از ظهر این شهرستان خبر داد.
ادامه مطلب...

مدارس مراغه در شیفت بعد از ظهر تعطیل اعلام شد

مدیر روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی گفت: بارش برف و برودت هوا موجب تعطیلی مدارس شهر مراغه در شیفت بعد از ظهر شد.
ادامه مطلب...

رئیس اداره بهزیستی: طرح منزلت سالمندان در ادارات مراغه اجرا می شود

مراغه - ایرنا - رئیس اداره بهزیستی شهرستان مراغه با اشاره به اجرای طرح منزلت سالمندان گفت: این طرح در قالب آیین نامه ساماندهی سالمندان در ادارات این شهرستان اجرا می شود.
ادامه مطلب...

بارش برف مدارس نوبت اول شهرستان مراغه را تعطیل کرد

مسؤول روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان‌شرقی گفت: امروز هشتم دی‌ ماه، به علت برودت هوا و بارش برف مدارس شیفت صبح شهرستان مراغه تعطیل اعلام شد.
ادامه مطلب...

60 روستای مراغه در محاصره برف

مراغه - ایرنا - رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان مراغه گفت: بارش برف و کولاک در این شهرستان که از شامگاه سه شنبه در این شهرستان آغاز شده راه ارتباطی بیش از 60 روستا را بست.
ادامه مطلب...

کلیسای 1600 ساله مراغه مرمت می شود

مراغه - ایرنا - رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مراغه گفت: با توجه به نیاز بنای تاریخی کلیسای هوانس به مرمت، این بنا در اولویت مرمت میراث فرهنگی شهرستان قرار دارد.
ادامه مطلب...

پرداخت 17 میلیارد ریال تسهیلات خودکفایی به مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) مراغه

مراغه - ایرنا - مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) مراغه با اشاره به پرداخت 17 میلیارد ریال تسهیلات خودکفایی به مددجویان این شهرستان از ابتدای سالجاری تاکنون گفت: پرداخت این تسهیلات در راستای توانمندسازی این اقشار آسیب پذیر انجام شده است.
ادامه مطلب...

رئیس اداره ثبت: 35 هزار نفر در مراغه کارت هوشمند ملی دریافت کردند

مراغه - ایرنا - رئیس اداره ثبت و احوال مراغه گفت: از ابتدای اجرای طرح ثبت نام برای کارت هوشمند ملی، 35 هزار نفر در شهرستان موفق به دریافت این کارت شدند.
ادامه مطلب...

فرماندار مراغه: تبعیت از ولایت ومردمی بودن بزرگ ترین تفاوت انقلاب اسلامی با سایر انقلاب ها است

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار مراغه گفت: برخورداری از پشتوانه عظیم مردمی و تبعیت از ولایت و رهبری بزرگترین تفاوت انقلاب اسلامی با سایر انقلاب ها است.
ادامه مطلب...