باند سارقان خودرو و موتورسیکلت در مراغه متلاشی شد

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از دستگیری اعضا و متلاشی شدن باند سه نفره سرقت خودرو و موتور سیکلت در این شهرستان خبرداد.
ادامه مطلب...

بهره برداری از دانشگاه فرهنگیان مراغه بزودی انجام می گیرد

بهره برداری از دانشگاه فرهنگیان مراغه بزودی انجام می گیرد نماینده مردم مراغه و عجبشیر در مجلس شورای اسلامی از بهره برداری دانشگاه فرهنگیان مراغه در آینده نزدیک خبر داد.
ادامه مطلب...

بیکاری در مراغه با حمایت از سرمایه گذاران کاهش می یابد

مراغه - ایرنا - معاون فرماندار مراغه گفت: حمایت از سرمایه گذاران و رفع موانع سرمایه گذاری به کاهش آمار بیکاران در شهرستان و رونق اقتصادی منطقه کمک می کند.
ادامه مطلب...

پنج هکتار اراضی موقوفه در مراغه رفع تصرف شد

مراغه - ایرنا - رییس اداره اوقاف و امور خیریه مراغه گفت: از ابتدای سالجاری 10 موقوفه به مساحت پنج هکتار با صلح و سازش از دست متصرفان خارج و در سامانه جامع موقوفات کشور ثبت شد.
ادامه مطلب...

ضربه زدن به امنیت کشور هدف اصلی نظام سلطه است

مراغه - ایرنا - امام جمعه مراغه با اشاره به حادثه اخیر تروریستی در چابهار و شهادت عده ای از هموطنان، گفت: هدف اصلی نظام سلطه از ایجاد گروه های تروریستی و تکفیری و انجام عملیات های تروریستی علیه کشورمان، ضربه زدن به امنیت ایران اسلامی است.
ادامه مطلب...

اجرای بهینه برنامه های ورزشی ،اولویت آموزش و پرورش است

اجرای بهینه برنامه های ورزشی ،اولویت آموزش و پرورش است رییس اداره تربیت بدنی و فعالیت های ورزشی اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی گفت : اجرای بهینه برنامه های تربیت بدنی ،اولویت مهم آموزش و پرورش این استان است.
ادامه مطلب...

فرماندار مراغه خواستار نظارت بیشتر بر نحوه ساخت و سازها شد

مراغه - ایرنا - فرماندار شهرستان ویژه مراغه گفت: نظام مهندسی، شهرداری، شورای شهر و سایر دستگا های مرتبط با این امر باید بیش از پیش بر نحوه ساخت و سازها در شهرستان نظارت داشته باشند.
ادامه مطلب...

نفس تازه در خط حمله تراکتورسازی، شایعه یا واقعیت؟

تبریز - ایرنا - تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز به عنوان یکی از مدعیان رقابت های لیگ برتر، پس از جدایی چند بازیکن تاثیرگذار از این تیم، اکنون با مشکل نبود بازیکن در خط حمله مواجه شده و برای رفع این نقص به دنبال جذب ستاره های این پست و بمب خبری دیگری است.
ادامه مطلب...

...

پژوهشگران دانشگاه مراغه در تحقیقات آزمایشگاهی خود نانوکامپوزیتی سنتز کرده‌اند که حاوی نانولوله‌های کربنی است و این قابلیت را دارد که سطح قطعه را به‌صورت هوشمند روان‌کاری کند. کاربرد عمده‌ی این نانوکامپوزیت ها، چرخ‌دنده‌ها و یاتاقان‌هاست.
ادامه مطلب...

سارق حرفه ای لوازم خودرو در مراغه دستگیر شد

مراغه- فرمانده انتظامی مراغه از دستگیری یک سارق حرفه ای لوازم و قطعات خودرو در این شهرستان توسط پلیس خبرداد.
ادامه مطلب...