فضاهای آموزشی عجب شیر جوابگوی نیازهای دانش آموزان نیست

مراغه - ایرنا - مدیرآموزش و پرورش عجب شیر با اشاره به افزوده شدن سالانه 200 دانش آموز به تعداد دانش آموزان این شهرستان گفت: فضاهای آموزشی جوابگوی نیازها نبوده و برای جبران هر سال باید دو باب مدرسه به جمع مدارش شهرستان اضافه شود.
ادامه مطلب...

سه انبار احتکار مواد بهداشتی در مراغه کشف شد

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از کشف و توقیف سه انبار بزرگ میلیاردی احتکار مواد بهداشتی و شوینده در این شهرستان خبرداد.
ادامه مطلب...

شاهرگ ارتباطی شمال غرب در پیچ کمبود اعتبار

مراغه - ایرنا - آزادراه مراغه - هشترود به عنوان یک طرح ملی زیرساختی حوزه حمل و نقل شمال غرب کشور، با وجود گذشت چند سال از آغاز رسمی عملیات اجرایی آن، با سرعتی لاک پشتی در حال اجراست و همانند برخی طرح های ناتمام و بلاتکلیف، آینده ای مبهم در انتظار آن است.
ادامه مطلب...

مدارس روستایی چاراویماق با کمبود معلم مواجه هستند

مراغه - ایرنا - فرماندار چاراویماق با اشاره به پراکندگی روستاها و کمبود معلم در مدارس روستایی گفت: آموزش و پرورش با نظارت بر نحوه نقل و انتقال معلمان با تقاضای انتقال معلمانی که تعهد خدمتشان باقیمانده موافقت نکند.
ادامه مطلب...

پینگ پنگ بازان برتر تور ایرانی در مراغه مشخص شدند

مراغه - ایرنا - رئیس اداره ورزش و جوانان مراغه گفت: مسابقات پینگ پنگ تور ایرانی در بخش نوجوانان و جوانان پسر آذربایجان شرقی با حضور 62 بازیکن در مراغه برگزار و نفرات برتر دور نخست این مسابقات مشخص شدند.
ادامه مطلب...

آزادراه پیامبر اعظم محدوده هشترود فاقد استانداردهای لازم است

مراغه - ایرنا - فرماندار هشترود گفت: آزادراه پیامبر اعظم ( ص) حد فاصل این شهرستان تا بستان آباد فاقد استانداردهای لازم بوده و با 37 فوتی در 6 ماهه اول امسال بیشترین تصادفات منجر به فوت را به خود اختصاص داده است.
ادامه مطلب...

تبیین فرهنگ عاشورا در جامعه مستلزم داشتن شعور حسینی است

مراغه - ایرنا - مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه مراغه با اشاره به لزوم تبیین فرهنگ عاشورایی در بین جوانان گفت: شور و شعور حسینی در عزاداری محرم باید در کنار هم وجود داشته باشد.
ادامه مطلب...

استکبار در حال توطئه علیه انقلاب است

مراغه - ایرنا - فرمانده سپاه ناحیه هشترود گفت: استکبار جهانی 40 سال است علیه انقلاب توطئه چینی می کند اما با توجهات امام زمان (عج) و حضور مقتدرانه نیروهای ولایی و بسیجی همواره با شکست مواجه می شود.
ادامه مطلب...

دشمن درصدد تضعیف نظام و دولت در قالب جنگ اقتصادی است

مراغه - ایرنا - عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با اشاره به تاکیدات رهبری در زمینه لزوم حمایت مردم از مسئولان کشوری در برهه حساس کنونی گفت: دشمن درصدد تضعیف نظام و دولت از طریق اعمل فشارها در قالب جنگ اقتصادی است.
ادامه مطلب...

تیم های برتر مسابقات پیرامید دختران آذربایجان شرقی مشخص شدند

مراغه – ایرنا – رئیس اداره ورزش و جوانان مراغه گفت: مسابقات پیرامید دختران آذربایجان شرقی به میزبانی اسکو با برتری تیم های بناب، سهند، اسکو و مراغه به پایان رسید.
ادامه مطلب...