قهرمانی سیستان و بلوچستان در رقابت های سپک تاکرای جوانان کشور در مراغه

مراغه - ایرنا - سیستان و بلوچستان با غلبه بر تیم استان مرکزی در مسابقه پایانی، فاتح رقابت های سپک تاکرای قهرمانی جوانان کشور در مراغه شد.
ادامه مطلب...

مدیر کل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی:خروجی اعتکاف، رسیدن به انسانیت و سعادت است

مراغه - ایرنا - مدیر کل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی خروجی اعتکاف را رسیدن به انسانیت و فرصتی طلایی برای رسیدن به سعادت عنوان کرد و گفت: معتکفان اگر بتوانند در این 3 روز به انسانیت و حقیقت وجودی خود و خدای خویش نزدیک تر شوند پس نتیجه مطلوب را گرفته اند.
ادامه مطلب...

297 مورد امدادرسانی توسط اورژانس مراغه در طرح سلامت نوروزی

مراغه - ایرنا - معاون درمانی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه با اشاره به اجرای طرح سلامت نوروزی در این شهرستان گفت: در این طرح 297 مورد امدادرسانی توسط اورژانس 115 این شهرستان انجام شده است.
ادامه مطلب...

ارائه ٥٥٢ اثر به چهارمین جشنواره سراسری ادبی نثر معاصر مراغه

مراغه - ایرنا - رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیر چهارمین جشنواره سراسری نثر معاصر مراغه از ارایه ٥٥٢ اثر فرهنگی و هنری به دبیرخانه این جشنواره خبرداد و گفت: این آثار پس از بررسی از سوی دبیرخانه این جشنواره در اختیار هیات داوران قرار گرفته است.
ادامه مطلب...

چهار کشته و هشت مصدوم در حادثه رانندگی در مراغه

مراغه - ایرنا - در اثر یک حادثه رانندگی و برخورد یک دستگاه مینی بوس با 2 دستگاه سواری در جاده روستای ورجوی مراغه چهار نفر کشته و هشت نفر مجروح شدند.
ادامه مطلب...

رقابت های سپک تاکرای جوانان کشور در مراغه با برتری آذربایجان شرقی الف و ب آغاز شد

مراغه - ایرنا - رقابت های سپک تاکرای قهرمانی جوانان کشور و انتخابی تیم ملی در مراغه با برتری تیم های آذربایجان شرقی الف و ب مقابل همدان و مرکزی آغاز شد.
ادامه مطلب...

کشف 850 میلیون ریال کالای قاچاق در مراغه

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از کشف 2 محموله قاچاق به ارزش 850 میلیون ریال در این شهرستان خبر داد.
ادامه مطلب...

همرزم شهید صیاد شیرازی: این شهید بزرگوار افتخار و آبروی ارتش است

مراغه - ایرنا - پیشکسوت دفاع مقدس و همرزم شهید صیاد شیرازی با اشاره به مجاهدت های این شهید ارتش اسلام در هشت سال دفاع مقدس گفت: این شهید بزرگوار مایه افتخار و آبرو برای ارتش قهرمان نظام و جمهوری اسلامی ایران است.
ادامه مطلب...

دستگیری و انهدام باند سارقان طلافروشی در مراغه

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه با اشاره به دستگیری سارقان طلافروشی در این شهرستان گفت: این باند با تلاش ها و عملیات پلیسی ماموران آگاهی این شهرستان منهدم و اعضای آن دستگیر شدند.
ادامه مطلب...

مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز در اراضی باغی و کشاورزی مراغه

مراغه - ایرنا - دادستان عمومی و انقلاب مراغه با اشاره به برخورد قانونی با هرگونه ساخت و ساز در اراضی باغی و کشاورزی در این شهرستان گفت: به منظور حفاظت از عرصه های کشاورزری برخی بناهای غیرمجاز در نقاط مختلف این شهرستان قلع و قمع می شود.
ادامه مطلب...