هنر هفتم مراغه در کما

مراغه - ایرنا - سینماهای مراغه با بیش از نیم قرن فعالیت هنری، اکنون در رخوتی ناخوشایند و تعطیلی طولانی مدت در انتظار تولد و احیایی دوباره هستند و به طور یقین احیا و فعالیت دوباره و بازگشت به رونق گذشته، کاری بس دشوار خواهد بود.
ادامه مطلب...

تشییع پیکر شهید محمد نورآذر در مراغه

مراغه - ایرنا - پیکر شهید عرصه نظم و امنیت شهید ستوان دوم محمد نورآذر با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولان در مراغه تشییع شد.
ادامه مطلب...

مردم مراغه از شورا و شهرداری چه می خواهند؟

مراغه - ایرنا - بررسی و شناخت مشکلات، نیازها و نارسایی های اجتماعی، فرهنگی، آموزشی، بهداشتی، اقتصادی و رفاهی شهر و پیگیری مطالبات مردم از مهمترین رسالت های اعضای شوراهای اسلامی شهر است.
ادامه مطلب...

رئیس عقیدتی آماد ارتش: فرهنگ غدیر و ولایت چراغ هدایت برای نجات انسان هاست

مراغه - ایرنا - رئیس عقیدتی و سیاسی آماد و پشتیبانی نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی با اشاره به نقش ولایت در جامعه اسلامی گفت: فرهنگ و فلسفه غدیر و ولایت، چراغ هدایت برای نجات انسان ها در عصر حاضر است.
ادامه مطلب...

رئیس تبلیغات اسلامی مراغه:ماندگاری اسلام ناب محمدی (ص) به واسطه ولایت و امامت اهل بیت است

مراغه - ایرنا - رئیس اداره تبلیغات اسلامی مراغه با تاکید بر نقش ولایت در تحکیم بنیان جامعه اسلامی گفت: ماندگاری و ترویج اسلام ناب محمدی (ص) به واسطه ولایت و امامت اهل بیت (ع) در طول اعصار مختلف محقق شده است.
ادامه مطلب...

سازمان های حقوق بشر با سکوت در قبال کشتار مسلمانان میانمار کرامت انسانی را زیر سئوال بردند

مراغه - ایرنا - امام جمعه موقت هشترود با انتقاد از سکوت مدعیان دفاع از حقوق بشر در برابر جنایات علیه مسلمانان میانمار گفت: مجامع و نهادهای حقوق بشر با سکوت در برابر این کشتارها و نسل کشی ها، کرامت انسانی را زیر سئوال بردند.
ادامه مطلب...

امام جمعه عجب شیر:پیام غدیر، تبیین مبانی امامت و ولایت در جامعه است

مراغه - ایرنا - امام جمعه شهرستان عجب شیر با اشاره به نقش فرهنگ غدیر در جامعه اسلامی گفت: پیام غدیر تبیین مبانی امامت و ولایت در جامعه بوده و از این رو ترویج آن در بین نسل های آینده ضروری است.
ادامه مطلب...

فرماندار عجب شیر: بازارچه صنایع دستی در قلعه چای راه اندازی می شود

مراغه - ایرنا - فرماندار عجب شیر از راه اندازی بازارچه صنایع دستی در قلعه چای این شهرستان خبر داد و گفت: در کنار این بازارچه، نمایشگاه دائمی معرفی ظرفیت های شهرستان در حوزه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری نیز ایجاد می شود.
ادامه مطلب...

آثار هنری، مهم ترین ابزار برای تبیین نقش و جایگاه ولایت در جامعه

مراغه - ایرنا - معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد آذربایجان شرقی گفت: با توجه تاثیرگذاری شگرف زبان هنر برذهن و روح مخاطبان، این آثار یکی از مهمترین ابزار برای تبیین نقش و جایگاه ولایت در جامعه کنونی بوده و به عبارتی هنری که توان نمایش گوشه ای از شخصیت حضرت علی (ع) را داشته باشد، هنر ماندگار اسلامی است.
ادامه مطلب...

فرماندار عجب شیر: جهاد دانشگاهی می تواند زمینه ساز اشتغال پایدار شود

مراغه - ایرنا - فرماندار عجب شیر با بیان اینکه این شهرستان آمادگی اجرای طرح های جها دانشگاهی را دارد گفت: دانش بنیان بودن و تولید اشتغال پایدار از ویژگی های طرح های جهاد دانشگاهی است.
ادامه مطلب...