خلع ید بیش از 6 هکتار از اراضی ملی شهرستان مراغه

مراغه - ایرنا - فرمانده یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجان شرقی از خلع ید و رفع تصرف 6.3 هکتار از اراضی ملی شهرستان مراغه خبر داد.
ادامه مطلب...

رئیس تبلیغات اسلامی مراغه: انقلاب اسلامی نقطه عطفی در وحدت جهان اسلام است

مراغه - ایرنا - رئیس اداره تبلیغات اسلامی مراغه گفت: انقلاب اسلامی ایران در برهه ای از زمان اتفاق افتاد که دشمنان اسلام سعی در ایجاد تفرقه در بین مسلمانان را داشتند اما امام با نگاه تیز بین 12 تا 17 ربیع الاول را به عنوان هفته وحدت نامگذاری کرد.
ادامه مطلب...

مدیرکل ارتباطات آذربایجان شرقی: 83 درصد خانوارهای روستایی تحت پوشش شبکه تلفن همراه قرار دارد

مراغه - ایرنا - مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان شرقی گفت: با تلاش های صورت گرفته، ارتباط رسانی به تمامی روستاهای بالای 20 خانوار در سطح استان به پایان رسیده و 83 درصد از روستاهای استان تحت پوشش شبکه تلفن همراه قرار دارد.
ادامه مطلب...

خلع ید بیش از 6 هکتار از اراضی ملی شهرستان مراغه

فرمانده یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجان‌شرقی از خلع ید بیش از 6 هکتار از اراضی ملی شهرستان مراغه خبر داد.
ادامه مطلب...

مدیرکل ثبت احوال آذربایجان شرقی: بیش از 99 درصد وقایع حیاتی به موقع ثبت می شود

مراغه - ایرنا - مدیرکل ثبت احوال آذربایجان شرقی ثبت به موقع طلاق، ازدواج، ولادت و فوت را مهم توصیف کرد و گفت: بیش از 99 درصد وقایع حیاتی در استان به موقع ثبت می شود.
ادامه مطلب...

21 طلبه مدرسه علمیه امیرالمومنین مراغه معمم می شوند

مراغه - ایرنا - مدیر مدرسه علمیه حضرت امیرالمؤمنین مراغه گفت: در آستانه میلاد حضرت محمد (ص) و امام صادق (ع)، 21 طلبه حوزه علمیه مراغه معمم می شوند.
ادامه مطلب...

دستگیری سارقان 'کش روزن' با 10 فقره سرقت در مراغه

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه گفت: ماموران پلیس این شهرستان سارقان کش روزنی را با 10 فقره سرقت شناسایی و دستگیر کردند.
ادامه مطلب...

ناکامی فروشندگان جسد مومیایی تقلبی در مراغه

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی شهرستان مراغه گفت: فروشندگان جسد مومیایی تقلبی در این شهرستان با هوشیاری مردم و اقدام به موقع پلیس ناکام ماندند.
ادامه مطلب...

کشف مومیایی تقلبی در مراغه+ تصاویر

فرمانده انتظامی مراغه گفت: یک جسد مومیایی تقلبی در مراغه کشف شد.
ادامه مطلب...

فرماندار مراغه: مالکین بنای تاریخی شدادیه 15 روز فرصت رفع خطر دارند

مراغه - ایرنا - معاون استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار مراغه با بیان اینکه بنای تاریخی شدادیه جان شهروندان را تهدید می کند، گفت: مالکین این بنا 15 روز فرصت دارند تا نسبت به رفع خطر ریزش این بنا اقدام کنند.
ادامه مطلب...