همایش ملی زئونوزیز با محوریت تب مالت در مراغه آغاز به کار کرد

همایش ملی زئونوزیز با محوریت تب مالت در دانشکده علوم پزشکی مراغه آغاز به‌کار کرد.
ادامه مطلب...

همایش ملی زئونوزیز با محوریت تب مالت در مراغه آغاز به کار کرد

مراغه - ایرنا - همایش ملی زئونوزیز/ بیماری های مشترک بین انسان و دام/ با محوریت تب مالت در دانشکده علوم پزشکی مراغه آغاز به کار کرد تا متخصصان بیماری های واگیر از دانشگاه های کشور در این همایش علمی گردهم بیایند و راه های کنترل و مقابله با این بیماری ها را بررسی کنند.
ادامه مطلب...

مرکز خرید و فروش خودرو در مراغه بهره برداری شد

مراغه - ایرنا - مرکز خرید و فروش خودرو در زمینی به وسعت سه هزار مترمربع و با سرمایه گذاری چهار میلیارد ریالی بخش خصوصی در مراغه به بهره برداری رسید.
ادامه مطلب...

رئیس اداره تعاون: مراغه در حوزه مسکن مهر کمترین مشکل را دارد

مراغه – ایرنا - رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی مراغه با اشاره به یارانه 12 میلیارد ریالی دولت تدبیر و امید به بخش مسکن مهر این شهرستان گفت: 50 درصد از این میزان یارانه توزیع شده و بقیه نیز در حال توزیع است و در سایه آن مسکن مهر این شهرستان با کمترین میزان مشکلات روبروست.
ادامه مطلب...

مشکلات بخش تعاون احصا شود/ دولت برای رفع مشکلات تعاونی ها آماده است

مراغه – ایرنا – معاون استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار ویژه مراغه گفت: دولت تدبیر و امید برای رفع مشکلات شرکت های تعاونی آمادگی دارد اما مشکلات این بخش باید با نقش آفرینی اعضا، احصا شود.
ادامه مطلب...

اجرای 76 طرح با 39.6 میلیارد ریال هزینه در روستاهای بخش مرکزی مراغه

مراغه – ایرنا - بخشدار مرکزی مراغه گفت: امسال 76 طرح عمرانی با 39.6 میلیارد ریال هزینه از سوی دهیاران در روستاهای بخش مرکزی این شهرستان اجرا شده یا در حال اجراست.
ادامه مطلب...

معاون وزیر جهاد کشاورزی: کاهش مصرف آب بخش کشاورزی برای احیای دریاچه ارومیه ضروری است

مراغه - ایرنا - معاون سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج وزارت جهاد کشاورزی بر کاهش مصرف آب بخش کشاورزی تاکید کرد و گفت: احیای دریاچه ارومیه در سایه افزایش آگاهی مردم و جلب مشارکت های مردمی برای کاهش مصرف آب محقق می شود.
ادامه مطلب...

آمادگی جسمی خوبی دارم/ هنوز به وضعیت ایده آل روحی نرسیده ام

مراغه – ایرنا- عضو تیم ملی دو و میدانی نیمه ماراتن کشور درآستانه اعزام به مسابقات جهانی سوئد گفت: آمادگی جسمی خوبی دارم اما در پی ناکامی در مسابقات انتخابی سهیمه المپیک ریو / در امارات و سوئد/ هنوز به وضعیت ایده آل روحی نرسیده ام.
ادامه مطلب...

شب فرهنگی یدالله صمدی در زادگاهش، مراغه برگزار می شود/ حضور ثریا قاسمی و فرهاد قائمیان

مراغه – ایرنا - رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مراغه گفت: شب فرهنگی یدالله صمدی، کارگردان برجسته سینمای ایران در آستانه روز سینما/21 شهریور/ به همت جمعی از علاقه مندان فرهنگ و هنر در زادگاهش، مراغه برگزار می شود.
ادامه مطلب...

متکدیان از سطح شهر مراغه جمع آوری می شوند

مراغه – ایرنا – معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری مراغه از اتمام مراحل آماده سازی مددسرای امید با هدف نگهداری موقت و غربالگری متکدیان این شهر خبر داد و گفت: طرح جمع آوری متکدیان از سطح شهر مراغه طی روزهای آتی اجرا می شود.
ادامه مطلب...