آیت الله مدرس تجسم تمامی فضیلت های علمی و عملی بود

مراغه - ایرنا - امام جمعه مراغه و عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه شهید آیت االله سید حسن مدرس مجتهدی بود که آرمانش تحقق مردم سالاری دینی و مبارزه با استبداد بود، گفت: مدرس نماینده واقعی مردم بود.
ادامه مطلب...

12 میلیارد ریال تسهیلات اقتصاد مقاومتی برای واحدهای تولیدی مراغه تخصیص یافت

مراغه – ایرنا - مسئول قرارگاه بسیج سازندگی سپاه مراغه از تخصیص 12 میلیارد ریال تسهیلات در قالب طرح های اقتصاد مقاومتی به واحدهای تولیدی توسط این قرارگاه در سالجاری خبر داد.
ادامه مطلب...

احداث 80 باب خانه برای محرومان توسط بسیج سازندگی آذربایجان شرقی

مراغه - ایرنا - مسئول بسیج سازندگی آذربایجان شرقی گفت : امسال درقالب اردوهای جهادی و با مشارکت بسیجیان 80 باب خانه برای محرومان در مناطق محروم و روستایی این استان ساخته شده است.
ادامه مطلب...

ضرورت ترویج فرهنگ وقف برای کمک به توسعه اماکن خدماتی و حمایتی

مراغه - ایرنا - رئیس اداره اوقاف و امور خیریه مراغه با تاکید بر لزوم توجه واقفان به زمینه های مختلف وقف در این شهرستان گفت: ترویج فرهنگ وقف برای توسعه اماکن خدماتی و حمایتی از اقشار نیازمند جامعه ضروری است.
ادامه مطلب...

فرماندار عجبشیر بر لزوم قرارگرفتن فرزندان شاهد در ترازهای بالای دانش تاکید کرد

مراغه – ایرنا – فرماندار عجبشیر گفت: فرزندان شاهد و ایثارگر باید در کسب علم و تحصیل در ترازهای بالای دانش کشور قرار گیرند.
ادامه مطلب...

تمهیدات لازم برای مراقبت از مادران باردار روستایی مراغه در فصل سرما

مراغه – ایرنا – رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی مراغه با اشاره به لزوم مراقبت از مادران باردار در مناطق روستایی این شهرستان گفت: تمهیدات و امکانات لازم برای خدمات رسانی اضطراری به این خانواده ها در فصل سرما اتخاذ شده است.
ادامه مطلب...

مدیرکل اوقاف آذربایجان شرقی:راه شهدا سعادت دنیا و آخرت را به دنبال دارد

مراغه – ایرنا – مدیرکل امور اوقاف و خیریه آذربایجان شرقی افزود: راهی که شهدا برای مردم تبیین کردند، سعادت دنیا و آخرت را به دنبال دارد.
ادامه مطلب...

امام جمعه عجبشیر: نهادینه شدن فرهنگ و تفکر بسیج راه تعالی و پیشرفت کشور است

مراغه - ایرنا - امام جمعه عجبشیر راه تعالی و پیشرفت کشور در برابر دسیسه های سازمان یافته دشمنان را ترویج و نهادینه شدن فرهنگ و تفکر بسیجی در جامعه دانست و گفت: روحیه و تفکر بسیجی که استقلال کشور را حفظ می کند.
ادامه مطلب...

برگزاری همایش مدافعان حرم با حضور بسیجیان در عجبشیر

مراغه - ایرنا - همزمان با هفته بسیج همایش مدافعان حرم با حضور جمعی از بسیجیان و حلقه های صالحین در عجبشیر برگزار شد.
ادامه مطلب...

جانشین سپاه عاشورا: بسیج مدافع نظام اسلامی و حافظ ارزش های انقلابی است

مراغه - ایرنا - جانشین قرارگاه منطقه ای سپاه عاشورا با اشاره به نقش بسیج در مقابله با توطئه ها و نقشه های دشمنان برای ضربه زدن به نظام مقدس اسلامی گفت: بسیج حافظ ارزش ها و آرمان های اسلامی و انقلابی است.
ادامه مطلب...