معاون اداره کل ارشاد: استاد باریشماز نمونه بارز سرمایه های انسانی خطه آذربایجان است

مراغه - ایرنا - معاون فرهنگی و هنری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی اذربایجان شرقی با اشاره به جایگاه استاد حیدرعباسی (باریشماز) در شعر و ادبیات معاصر گفت: این استاد فرهیخته فرهنگ و ادب، نمونه بارز سرمایه های انسانی خطه آذربایجان و حتی کشوراست.
ادامه مطلب...

کشف محموله گوشی تلفن همراه و 130 هزار نخ سیگار خارجی قاچاق در مراغه

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی شهرستان مراغه از کشف 298 دستگاه گوشی تلفن همراه به ارزش یک میلیارد و 700 میلیون ریال و 130 هزار نخ سیگار قاچاق در این شهرستان خبرداد.
ادامه مطلب...

28 زندانی جرائم غیرعمد در مراغه آزاد شد

مراغه - ایرنا - مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان مراغه گفت: از ابتدای سالجاری تاکنون، 28 نفر از زندانیان جرائم غیرعمد با حمایت خیران این شهرستان آزاد شدند.
ادامه مطلب...

فرمانده قرارگاه عملیاتی شمال غرب ارتش: ایران برترین قدرت نظامی منطقه است

مراغه - ایرنا - فرمانده قرارگاه عملیاتی شمال غرب ارتش جمهوری اسلامی ایران با اشاره به اینکه ایران اسلامی به عنوان برترین قدرت نظامی منطقه و خاورمیانه شناخته می شود، گفت: امروز ارتش در حفظ و اقتدار انقلاب و حراست از کیان اسلامی نقشی تعیین کننده دارد.
ادامه مطلب...

11 هزار دانش آموز مراغه ای سنجش سلامت شدند

مراغه - ایرنا - معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه با اشاره به اجرای طرح سنجش سلامت دانش آموزان در این شهرستان گفت: از ابتدای سال تحصیلی جدید تاکنون 11 هزار دانش آموز از نظر وضعیت سلامت جسمانی ارزیابی و معاینه شدند.
ادامه مطلب...

معاون آموزش متوسطه آذربایجان شرقی: منزلت اجتماعی شاخه های فنی وحرفه ای باید ارتقا یابد

مراغه - ایرنا - معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش پرورش آذربایجان شرقی، برنامه ریزی جهت بهبود فرآیند هدایت تحصیلی دانش آموزان را مهم دانست و گفت: منزلت اجتماعی شاخه های فنی و حرفه ای و کار دانش باید ارتقا یابد.
ادامه مطلب...

هزینه بیش از 10 میلیارد ریال برای حل مشکل مسکن مددجویان کمیته امداد مراغه

مراغه - ایرنا - مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) مراغه با اشاره به اجرای طرح های حمایتی برای حل مشکل مسکن مددجویان این کمیته گفت: برای این منظور 10 میلیارد و 518 میلیون ریال از ابتدای سالجاری هزینه شده است.
ادامه مطلب...

امام جمعه مراغه: مردم در 9دی به آرمان های انقلاب اعلام وفاداری کردند

مراغه- ایرنا- عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با اشاره به حضور گسترده مردم در بزرگداشت حماسه 9 دی گفت: مردم ولایتمدار ایران اسلامی در این روز وفاداری مجدد خود به سید الشهدا (ع) و آرمان های انقلاب، امام راحل و رهبری را اعلام کردند.
ادامه مطلب...

9 دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت است

مراغه - ایرنا - مسئول نمایندگی ولی فقیه در هوافضای سپاه پاسداران آذربایجان شرقی گفت: 9 دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت و نماد اتحاد و یکپارچگی ملت ایران اسلامی است.
ادامه مطلب...

جمع آوری بیش از 6 میلیارد ریال کمک نقدی برای پشتیبانی از مدافعان حرم در آذربایجان شرقی

مراغه - ایرنا - مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا با اشاره به جمع آوری 6 میلیارد و 70 میلیون ریال کمک نقدی از سوی ستادهای پشتیبانی مدافعان حرم در آذربایجان شرقی گفت: این میزان کمک مالی از ابتدای آبان ماه سالجاری تاکنون جمع آوری شده است.
ادامه مطلب...