عضو مجلس خبرگان رهبری: ولایتمداری ویژگی بارز مردم آذربایجان است

مراغه - ایرنا - عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه گفت: مردم آذربایجان بیدار، آگاه و ولایتمدار هستند و ولایتمداری را می توان ویژگی بارز آنها دانست.
ادامه مطلب...

امام جمعه عجب شیر: حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن نشانگر وحدت ملی است

مراغه - ایرنا - امام جمعه عجب شیر گفت: حضور اقشار مختلف مردم در راهپیمایی 22 بهمن نشان از وحدت و همبستگی ملی در صیانت از انقلاب اسلامی در برابر توطئه‌ های بیگانگان دارد.
ادامه مطلب...

نماینده مجلس: تجهیز و نوسازی مدارس هشترود نیازمند کمک خیران است

مراغه - ایرنا - نماینده مردم هشترود و چاراویماق در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه خیران مدرسه ساز بازوان آموزش و پرورش در توسعه فضاهای آموزشی هستند گفت: تجهیز و نوسازی مدارس هشترود نیازمند کمک مالی خیران است.
ادامه مطلب...

بهره برداری از طرح های برق رسانی و گازرسانی به سه روستای مراغه

مراغه - ایرنا - همزمان با دهمین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی، بهره برداری طرح های برق رسانی و گازرسانی به سه روستای مراغه آغاز شد.
ادامه مطلب...

افتتاح هشت طرح کشاورزی در عجب شیر

مراغه - ایرنا - در نهمین روز از دهه فجر، هشت طرح کشاورزی در عجب شیر با 3 میلیارد و 421 میلیون ریال اعتبار به بهره برداری رسید.
ادامه مطلب...

امام جمعه عجب شیر: حضور در راهپیمایی 22 بهمن مشت محکمی بر دهان دشمنان است

ماغه - ایرنا - امام جمعه عجب شیر با بیان اینکه راهپیمایی 22 بهمن امسال پرشورتر از سال های گذشته و برای نشان دادن اتحاد ملت ایران برگزار می شود گفت: شرکت در این راهپیمایی، مشت محکمی بر دهان دشمنان انقلاب و اسلام است.
ادامه مطلب...

دشمن در صدد کشاندن ناامنی به داخل مرزهای کشور است

مراغه - ایرنا - فرمانده قرارگاه منطقه ‌ای شمالغرب نیروی زمینی ارتش گفت: دشمن درصدد ناامن کردن مرزهای داخلی است و در این راستا دست به اقدامی می زند غافل از اینکه مردم و نیروهای نظامی همواره پشتیبان نظام و ولایت فقیه هستند.
ادامه مطلب...

بهره برداری از هفت خانه بهداشت روستایی و یک طرح آبرسانی در روستاهای مراغه

مراغه - ایرنا - همزمان با هشتمین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی، بهره برداری از هفت خانه بهداشت روستایی و یک طرح آبرسانی در روستاهای مراغه آغاز شد.
ادامه مطلب...

فرماندار مراغه: تقویت زیر ساخت های عمرانی زمینه ساز توسعه اقتصادی است

مراغه - ایرنا - فرماندار مراغه گفت : تقویت زیرساخت های عمرانی، گردشگری و شهری و جذب سرمایه گذار زمینه ساز توسعه و رونق اقتصادی شهرستان است.
ادامه مطلب...

بهره برداری از 20 طرح عمرانی، آموزشی و کشاورزی در هشترود

مراغه - ایرنا - در هفتمین روز از دهه فجر، 20 طرح عمرانی، آموزشی و کشاورزی با 21 میلیارد و 86 میلیون ریال اعتبار در هشترود بهره برداری شد.
ادامه مطلب...