توقیف خودروی سمند با بیش از 11 میلیون ریال خلافی در عجب شیر

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی عجبشیر با اشاره به توقیف یک دستگاه خودروی سمند در این شهرستان گفت: ماموران پلیس راهور این شهرستان در راستای برخورد با رانندگان متخلف و حادثه ساز این خودروی سواری را به دلیل رعایت نکردن قوانین و مقررات رانندگی متوقف و به خلافی پرداخت نشده این خودرو به میران 11 میلیون و 500 هزار ریال پی بردند.
ادامه مطلب...

فرمانده سپاه مراغه: مدافعان حرم انتقال دهنده فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جوان هستند

مراغه - ایرنا - فرمانده سپاه ناحیه مراغه با اشاره به لزوم ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه گفت: مدافعان حرم در زمان حاضر انتقال دهنده فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جوان جامعه هستند.
ادامه مطلب...

شکایت سرقت 10 کیلوگرمی طلا از یک زرگری به دادسری مراغه

مراغه - ایرنا - دادستان عمومی و انقلاب مراغه با اشاره به ادعای شاکی مبنی بر سرقت حدود 10 کیلوگرم طلا از یک زرگری در این شهر، گفت: موضوع سرقت از این زرگری در دادسرای این شهرستان وصول شد.
ادامه مطلب...

مدیرکل سیاسی استانداری آذربایجان شرقی: مسئولان دولتی دلسوزانه و همسو با سیاست های دولت حرکت کنند

مراغه - ایرنا - مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری آذربایجان شرقی گفت: مسئولان دستگاه های اجرایی و نهادهای دولتی همسو با سیاست های دولت تدبیر و امید حرکت کرده و رویکردهای دولت برای تحقق اقتصاد مقاومتی را در جای جای این استان پیگیری کنند.
ادامه مطلب...

انتشار فراخوان مسابقه طراحی پوستر در محورهای اربعین و روز مراغه

مراغه - ایرنا - رئیس مرکز آموزشی و فرهنگی سما دانشگاه آزاد اسلامی مراغه از انتشار فراخوان برای مسابقه طراحی پوستر خبر داد و گفت: این مسابقه در 2 محور اربعین حسینی و روز مراغه و در سه بخش طراحان گرافیک، دانش آموزی و دانشجویی برگزار می شود.
ادامه مطلب...

اجرای طرح سنجش رایگان قندخون همزمان با روز جهانی دیابت در مراغه

مراغه - ایرنا - معاون درمان دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه با اشاره به اجرای طرح سنجش رایگان قندخون در این شهرستان گفت: این طرح همزمان با روز جهانی دیابت برگزار می شود.
ادامه مطلب...

گردشگران فرانسوی: ایران کشوری امن برای گرشگران اروپایی است

مراغه - ایرنا - اعضای یک گروه 10 نفره گردشگران فرانسوی که برای بازدید از زیبایی های ایران زمین از خطه آذربایجان وارد کشورمان شده اند، اعلام کردند: ایران، کشوری امن برای گردشگران اروپایی و سفر به آن با احساس خوشایند غیرقابل توصیفی همراه است.
ادامه مطلب...

امام جمعه عجبشیر: نامزدهای انتخاباتی ریاست جمهوری آمریکا چهره واقعی این کشور را نشان دادند

مراغه - ایرنا- امام جمعه عجبشیر با اشاره به اینکه نامزدهای انتخاباتی ریاست جمهوری آمریکا چهره واقعی این کشور را نشان دادند، گفت: انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا به معنای واقعی کلمه ماهیت استکبار جهانی را به ملت ها نشان داد.
ادامه مطلب...

دولت جدید آمریکا به لشکرکشی ها و دخالت هایش در سایر کشورهای جهان پایان دهد

مراغه - ایرنا - عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با اشاره به نتایج انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، گفت: دولت جدید این کشور باید به لشکرکشی ها و دخالت های خود در سایر کشورهای جهان پایان دهد.
ادامه مطلب...

ساماندهی پسماند شهری و روستایی در دستور کار مسئولان مراغه

مراغه - ایرنا - معاون عمرانی فرماندار مراغه با تاکید بر ساماندهی و مدیریت اصولی پسماندهای شهری و روستایی این شهرستان گفت: دستگاه های اجرایی موظف به فرهنگ سازی در راستای تفکیک زباله ها در مبدا و تبیین و ترویج فرهنگ زیست محیطی در این شهرستان هستند.
ادامه مطلب...