فرماندار مراغه: موفقیت های پسابرجام به واسطه دانشمندان و چهره های علمی محقق شده است

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار مراغه با اشاره به موفقیت های به دست آمده در پسابرجام گفت: اگر امروز توانستیم حرفی برای گفتن داشته باشیم و موفقیت های بسیاری کسب کنیم همه به واسطه چهره های برجسته علمی و دانشمندان بزرگ کشور است.
ادامه مطلب...

فرمانده سپاه مراغه: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت از اهداف اردوهای راهیان نور است

مراغه - ایرنا - فرمانده سپاه ناحیه مراغه به نقش فرهنگی اردوهای راهیان نور اشاره کرد و گفت: انتقال فرهنگ مقاومت، ایستادگی، ایثار و شهادت به نسل های آینده از اهداف برپایی این اردوهای فرهنگی و تربیتی است.
ادامه مطلب...

شناساندن چهرهای برجسته فرهنگ و هنر آذربایجان در قاب تصویر

مراغه - ایرنا - خالق آثار عکس چهره های معاصر آذربایجان هدف از برپایی نمایشگاهی با همین عنوان را شناساندن چهرهای برجسته فرهنگ و هنر این خطه در قالب تصاویر عنوان کرد.
ادامه مطلب...

برگزاری جشن نیکوکاری در 152 مدرسه مراغه

مراغه - ایرنا - مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) مراغه با اشاره به برگزاری جشن نیکوکاری در آستانه سال جدید گفت: این حرکت فرهنگی و اجتماعی علاوه بر ادارات و سطح شهر در 152 مدرسه این شهرستان نیز برگزار می شود.
ادامه مطلب...

فرمانده سپاه عاشورا: انقلاب اسلامی با جنگ بسیار پیچیده دشمن درگیر است

مراغه - ایرنا - فرمانده سپاه عاشورا با بیان اینکه انقلاب اسلامی با یک جنگ ترکیبی بسیار پیچیده و ناعادلانه با دشمن درگیر است افزود: در راستای تشکیل دولت اسلامی و بسترسازی برای تمدن بزرگ اسلامی و آماده سازی برای ظهور، با تمام قدرت و ظرفیت در مقابل دشمنان ایستاده ایم.
ادامه مطلب...

جوان مبتکر هشترودی دستگاه برف خور کم حجم اختراع کرد

مراغه - ایرنا - جوان مبتکر هشترودی ساکن روستای بیگ بلاغی این شهرستان موفق به اختراع دستگاه برف خور کم حجم شد.
ادامه مطلب...

لزوم بهره گیری از ظرفیت های رسانه ها در ترویج فرهنگ امداد و ایثار

مراغه - ایرنا - مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) مراغه با تاکید بر لزوم بهره گیری از ظرفیت های رسانه ها و مطبوعات برای ترویج فرهنگ امداد و ایثار در سطح جامعه گفت: استفاده از این توانمندی ها برای فرهنگ سازی در زمینه جلب کمک های مادی و معنوی در حمایت از اقشار نیازمند ضروری است.
ادامه مطلب...

کشف 200میلیون ریال کالای قاچاق و 3.8 کیلوگرم مواد مخدر درمراغه

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از کشف محموله 200 میلیون ریالی کالای قاچاق و 3.8 کیلوگرم مواد مخدر در این شهرستان خبر داد و گفت: این کشفیات با تلاش ماموران مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر کشف و ضبط شد.
ادامه مطلب...

نمایشگاه عکس چهره های معاصر آذربایجان در مراغه گشایش یافت

مراغه - ایرنا - نمایشگاه عکس چهره های معاصر آذربایجان با حضور مسئولان شهری و دوستداران هنر nدر نگارخانه مهر مراغه گشایش یافت.
ادامه مطلب...

تلاش برای بازگشایی راه های روستایی مسدود شده در مراغه

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مراغه با تاکید بر لزوم اهتمام تمامی دستگاه های خدمات رسان برای بازگشایی محورهای مسدود شده روستایی این شهرستان گفت: تلاش برای بازگشایی راه ارتباطی 100 روستا در بخش های مرکزی و سراجو ادامه دارد.
ادامه مطلب...