خرید و توزیع 110 دستگاه آمبولانس در آذربایجان شرقی تا پایان سالجاری

مراغه - ایرنا - رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز از خرید و توزیع 110 دستگاه آمبولانس در آذربایجان شرقی تا پایان سالجاری خبر داد.
ادامه مطلب...

بسیج امکانات برای خدمات رسانی به روستاهای گرفتار در برف مراغه

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مراغه با تاکید بر لزوم ارائه خدمات و بازگشایی راه های روستاهای گرفتار در برف گفت: تمامی امکانات دستگاه های خدمات رسان این شهرستان برای این منظور بسیج شده اند.
ادامه مطلب...

مسدود شدن راه ارتباطی روستاهای بخش سراجو در مراغه

مراغه - ایرنا - بخشدار بخش سراجو با اشاره به بارش سنگین برف که از عصر دیروز چهارشنبه شروع شده گفت: تداوم بارش سنگین برف موجب مسدود شدن تمامی راه های روستایی این بخش شده است.
ادامه مطلب...

یک بهله جغد شاخ دار نادر در مراغه رهاسازی شد

مراغه - ایرنا - در اقدامی فرهنگی و زیست محیطی یک بهله جغد شاخ دار نادر از سوی یکی از دوستداران محیط زیست در مراغه رها سازی شد.
ادامه مطلب...

لزوم اخذ تمهیدات لازم زمستانی ازسوی دستگاه های خدمات رسان در مراغه

مراغه - ایرنا - فرماندار شهرستان ویژه مراغه با تاکید بر لزوم اخذ تمهیدات لازم زمستانی و فوری برای خدمات رسانی به مناطق مختلف این شهرستان گفت: باتوجه به بارش سنگین برف در روزهای آتی، دستگاه های خدمات رسان آماده اجرای اقدامات ضروری و فوری برای ارائه خدمات شوند.
ادامه مطلب...

ضرورت واکاوی همزمان فرصت ها و تهدیدهای شبکه های اجتماعی

مراغه - ایرنا - استاد دانشگاه های مراغه با اشاره به تاثرپذیری جامعه کنونی از فضای مجازی و شبکه های اجتماعی، گفت: رسانه های عصر جدید، سرشار از فرصت ها و در عین حال تهدیدهای بسیاری هستند که باید به طور همزمان واکاوی شوند.
ادامه مطلب...

مرحله دوم مسابقات قرآن دانش آموزی در مراغه آغاز شد

مراغه - ایرنا - مرحله دوم مسابقات قرآن دانش آموزی همزمان با سراسر کشور و با حضور پنج هزار دانش آموز در مراغه آغاز شد.
ادامه مطلب...

رازهای سر به مهر 200 هزار ساله غار هامپوئیل

مراغه - ایرنا - غار هامپوئیل (کبوتر) مراغه به عنوان اثری طبیعی و گردشگری با آثار تمدنی 200 هزار ساله مربوط به عصر حجر، جاذبه ای کهن اما مجذوب کننده برای گردشگران و غارنوردان داخلی و خارجی است.
ادامه مطلب...

سومین جشنواره غذای سالم در مراغه برگزار شد

مراغه - ایرنا - سومین جشنواره غذای سالم با هدف ترویج فرهنگ استفاده از غذای سالم در تالار لاله مراغه برگزار شد.
ادامه مطلب...

اجرای طرح برخورد با هنجارشکنان روزهای پایانی سال در مراغه

مراغه - ایرنا - دادستان عمومی و انقلاب مراغه از اجرای طرح مشترک برخورد قاطع با افراد هنجارشکن در روزهای پایانی سال با همکاری نیروهای انتظامی این شهرستان خبر داد و گفت: با افرادی که مبادرت به تهیه، فروش، تولید خانگی و یا قاچاق مواد محترقه کنند به شدت برخورد می شود.
ادامه مطلب...