مدیرکل ارشاد آذربایجان شرقی: ملالت های اصحاب رسانه برای آگاهی بخشی در جامعه افتخار آمیز است

مراغه - ایرنا - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه انسان های آگاه می توانند در جامعه تحول آفرین باشند، گفت: ملالت های اصحاب رسانه برای آگاهی بخشی در جامعه افتخار آمیز است.
ادامه مطلب...

عضو مجلس خبرگان رهبری: دور جمهوری اسلامی نمی توان دیوار کشید

مراغه – ایرنا – عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با اشاره به گسترش فضای ارتباطی کشورمان با جهان پیرامون گفت: دور جمهوری اسلامی ایران نمی توان دیوار کشید و در فعالیت های فرهنگی و هنری باید ضمن توجه به ارزش های معنوی به عموم جنبه ها توجه شود.
ادامه مطلب...

توقیف 175 دستگاه وسیله نقلیه متخلف در مراغه

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی و توقیف 115 دستگاه موتور سیکلت و 60 دستگاه خودرو متخلف و مزاحم در این شهرستان خبر داد.
ادامه مطلب...

مدیر آموزش و پرورش مراغه: دلجویی از خانواده شهدا وظیفه همگانی است

مراغه - ایرنا - معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش مراغه خدمت رسانی به خانواده های شهدا و دلجویی از آنان را وظیفه همگانی دانست و گفت: خانواده های شهدا نماد ایثار و شهادت در جامعه اسلامی هستند.
ادامه مطلب...

116 هزار نخ سیگار و 648 ثوب البسه قاچاق در عجبشیر کشف شد

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی عجبشیر از کشف 116 هزار نخ سیگار خارجی و 648 ثوب انواع البسه قاچاق در این شهرستان خبر داد و گفت: این میزان سیگار قاچاق به ارزش تقریبی 150 میلیون ریال از بازرسی و کنترل یک دستگاه خودرو سایپا وانت کشف و ضبط شد.
ادامه مطلب...

فرمانده سپاه مراغه: دشمنان امروز نظام اسلامی از نسل یزیدیان هستند

مراغه - ایرنا - فرمانده سپاه ناحیه مراغه با اشاره به اینکه دشمنان امروز نظام مقدس اسلامی از نسل یزیدیان هستند، گفت: نظام سلطه به دنبال از بین بردن ارزش های اسلامی و به ویژه امر به معروف و نهی از منکر به عنوان بارزترین هدف قیام امام حسین (ع) است.
ادامه مطلب...

برگزاری هفته سوم لیگ شطرنج آذربایجان شرقی در مراغه

مراغه - ایرنا - هفته سوم لیگ شطرنج آذربایجان شرقی با حضور 30 تیم حاضر در این لیگ به میزبانی مراغه برگزار و از زهرا قربانی و حمیدرضا ابراهیمی به عنوان پدیده های هفته دوم این لیگ تجلیل شد.
ادامه مطلب...

امام جمعه مراغه: بدعهدی آمریکا در برجام ناشی از خوی استکباری سیاستمداران آمریکاست

مراغه - ایرنا - عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با بیان اینکه خوی استکباری آمریکایی ها، سیاستمداران این کشور را بدعهد و غیرقابل اعتماد کرده است، گفت: آمریکایی ها هیچگاه قابل اعتماد نیستند.
ادامه مطلب...

بهره برداری از کتابخانه و سایت رایانه دانشکده علوم پزشکی مراغه

مراغه - ایرنا - ساختمان سه طبقه کتابخانه، سایت رایانه و سالن های ورزشی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی مراغه با 2 هزار و 500 متر مربع زیربنا و 12 میلیارد ریال هزینه به بهره برداری رسید.
ادامه مطلب...

اعتماد نداشتن ملت ایران به آمریکا از روی خرد و منطق است

مراغه - ایرنا - رئیس اداره تبلیغات اسلامی مراغه با اشاره به اینکه اعتماد نداشتن مردم ایران به آمریکا از روی خرد و منطق است، گفت: دشمنی ها، توطئه ها و جنایاتی که آمریکا به عنوان سردمدار استکبار جهانی علیه ملت ایران انجام داده، موجب نفرت و ایجاد دیوار بلند بی اعتمادی نسبت به این دولت شده است.
ادامه مطلب...