جانشین سپاه عاشورا: بسیج مدافع نظام اسلامی و حافظ ارزش های انقلابی است

مراغه - ایرنا - جانشین قرارگاه منطقه ای سپاه عاشورا با اشاره به نقش بسیج در مقابله با توطئه ها و نقشه های دشمنان برای ضربه زدن به نظام مقدس اسلامی گفت: بسیج حافظ ارزش ها و آرمان های اسلامی و انقلابی است.
ادامه مطلب...

امام جمعه مراغه: گروه های تکفیری با اقدام های تروریستی ماهیت ضد اسلامی خود را نشان داده اند

مراغه - ایرنا - عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با اشاره به انفجار تروریستی در عراق و به شهادت رسیدن عده ای از زائران گفت: گروه های تکفیری با اقدام های تروریستی نشان داده اند که برخلاف شعارهای فریب کارانه خود، ماهیتی ضد دینی و ضد اسلامی دارند.
ادامه مطلب...

فرمانده سپاه مراغه: بسیج سپر نظام اسلامی و خار چشم دشمنان است

مراغه - ایرنا - فرمانده سپاه ناحیه مراغه با اشاره به نقش بسیج در دفاع از نظام اسلامی در برابر توطئه ها و فتنه انگیزی های دشمنان گفت: بسیج در راه اقتدار میهن اسلامی، سپر دفع بلا و فتنه از نظام اسلامی و خار چشم دشمنان است.
ادامه مطلب...

کلاس مربیگری درجه 3 سپک تاکرا با حضور مربی تیم ملی در مراغه برگزار شد

مراغه- ایرنا- رئیس هیات انجمن های ورزشی مراغه از برگزاری کلاس مربیگری درجه سه به مدت سه روز در این شهرستان خبر داد و گفت: این کلاس با حضورمهدی صحبتی، مدرس و مربی تیم ملی سپک تاکرای جمهوری اسلامی ایران و دیگر مربیان مطرح کشور برگزار شد.
ادامه مطلب...

بافت لباس گرم توسط دانش آموزان عجبشیر و اهدا آنها به مدافعان حرم

مراغه- ایرنا- 120 دانش آموز دبیرستان دخترانه عصمتیه در عجبشیر دست بافته های خود را در آستانه فصل سرما به مدافعان حرم اهدا کردند تا جلوه ای از پشتیبانی مردم از رزمندگان اسلام به نمایش گذاشته شود.
ادامه مطلب...

عضو مجلس خبرگان رهبری: نظام اسلامی با تکیه بر ایمان و پشتیبانی مردم از هیچ قدرتی هراس ندارد

مراغه- ایرنا- عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با اشاره به نقش تفکر بسیج در دفاع از ارزش های اسلامی و انقلابی، گفت: نظام مقدس اسلامی با تکیه بر قدرت ایمان، پشتیبانی مردم و به ویژه بسیجیان دلاور از هیچ قدرتی هراس ندارد.
ادامه مطلب...

تدوین برنامه جدید ترافیکی برای خیابان های مراغه/ پارکبانان در مراغه به جای حل مشکل به معضل ترافیکی تبدیل شده اند

معاون استاندار آذربایجان‌شرقی از تدوین برنامه جدید ترافیکی برای خیابان‌های شهر مراغه خبر داد و گفت: برخی پارکبانان در مراغه به جای حل مشکل به معضل ترافیکی تبدیل شده‌اند.
ادامه مطلب...

نمایش '2 مرد در یک اتاق' در مراغه به روی صحنه رفت

مراغه- ایرنا- نمایش 2 مرد در یک اتاق با موضوع ایدز و به کارگردانی مسعود رایگان در دانشکده علوم پزشکی مراغه به روی صحنه رفت.
ادامه مطلب...

480 ثوب انواع البسه قاچاق در عجب شیر کشف شد

مراغه- ایرنا- فرمانده انتظامی عجبشیر از کشف 480 ثوب انواع البسه قاچاق خبر داد و گفت: این کالاهای قاچاق توسط ماموران یگان امداد از یک دستگاه خودروی پژو 405 در این شهرستان کشف و توقیف شده است.
ادامه مطلب...

افتتاح سالن ورزشی شهدای مدافع حرم در مراغه

مراغه - ایرنا - همزمان با گرامیداشت هفته بسیج سالن ورزشی چند منظوره سپاه ناحیه مراغه با عنوان شهدای مدافع حرم در این شهرستان به بهره برداری رسید.
ادامه مطلب...