رئیس گروه برنامه و بودجه: سند تحول بنیادین نسخه شفابخش برای آموزش و پرورش است

مراغه - ایرنا - رئیس گروه برنامه و بودجه اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی با اشاره به لزوم توجه به راهبردها و رویکردهای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش گفت: این سند چراغ راه مسیر تعلیم و تربیت و نسخه شفابخش برای نظام آموزشی است.
ادامه مطلب...

رئیس دانشگاه مراغه: سخنرانی فاضل میبدی لغو نشده است

مراغه - ایرنا - رئیس دانشگاه مراغه با اشاره به اینکه سخنرانی حجت الاسلام محمدتقی فاضل میبدی، عضو مجمع محققان و مدرسان حوزه علمیه قم در این دانشگاه لغو نشده است، گفت: این سخنرانی به دلیل آیین های اربعین حسینی و سفر دانشجویان و مسئولان فرهنگی دانشگاه به کربلا عقب افتاده است.
ادامه مطلب...

فرماندار مراغه: تفکر بسیجی راهگشای مشکلات جامعه است

مراغه - ایرنا - معاون استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار مراغه با اشاره به نقش بسیج در عرصه ها و صحنه های حساس کشور گفت: تفکر بسیجی راهگشای مشکلات جامعه کنونی است و این تفکر باید در سطح جامعه نهادینه شود.
ادامه مطلب...

مراغه و عجبشیر در اربعین حسینی غرق در اندوه و ماتم است

مراغه - ایرنا - همزمان با اربعین حسینی و آغاز هفته بسیج، عاشقان و شیفتگان سرور و سالار شهیدان در مراغه و عجبشیر در حال عزاداری هستند و نوای اندوه و ماتم در این شهرستان ها طنین انداز شده است.
ادامه مطلب...

همایش پیاه روی حرم تا حرم در مراغه عزاداری اربعین را به گرامیداشت هفته بسیج پیوند زد

مراغه - ایرنا - همزمان با اربعین حسینی و آغاز هفته بسیج، همایش پیاده روی حرم تا حرم با حضور خیل عزاداران حسینی و بسیجیان دریا دل در مراغه برگزار شد تا عزاداری برای سالار شهیدان به گرامیداشت هفته بسیج پیوند زده شود.
ادامه مطلب...

معاینه دانش آموزان مراغه از نظر ابتلا به رشک و شپش

مراغه - ایرنا - کارشناس مسئول واحد سلامت نوجوانان، جوانان و مدارس دانشکده علوم پزشکی مراغه گفت: تمامی دانش آموزان مدارس این شهرستان از نظر ابتلا به رشک و شپش معاینه می شوند.
ادامه مطلب...

عضو مجلس خبرگان رهبری: شهادت برای بسیجی از عسل شیرین تر است

مراغه - ایرنا - امام جمعه مراغه و عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه بسیج شجره طیبه است، گفت: شهادت برای یک بسیجی بسیار گوارا و از عسل شیرین تر است.
ادامه مطلب...

فرماندار مراغه: مسئولان تفکر بسیجی را در جامعه اشاعه دهند

مراغه - ایرنا - معاون استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار شهرستان ویژه مراغه با اشاره به فرارسیدن هفته بسیج و لزوم همکاری ادارات برای برگزاری هرچه باشکوهتر آیین های این هفته گفت: مسئولان روحیه، فرهنگ و تفکر بسیجی را در بین اقشار مختلف مردمی اشاعه دهند.
ادامه مطلب...

رئیس فرودگاه: خبر تعطیلی و تعدیل نیروی فرودگاه سهند کذب است

مراغه - ایرنا - رئیس فرودگاه سهند با اشاره به کذب بودن خبر تعطیلی و اخراج برخی کارکنان این فرودگاه که در برخی از رسانه های مجازی منتشر شده است، گفت: در پی وقفه در پروازهای این فرودگاه، مقاومت باند پرواز ارتقاء یافته و عملیات اجرایی جایگاه سوخت آن به پایان رسیده است.
ادامه مطلب...

نیروی انتظامی پیشتاز در آموزش های همگانی مراغه

مراغه - ایرنا - پاییز برای دانش آموزان و دانشجویان آغاز دوباره تعلیم و تربیت است اما پاییز امسال در مراغه علاوه بر فصل بازگشایی مدارس و دانشگاه ها، بهار آموزش های همگانی است؛ آموزش هایی که نیروی انتظامی را به پیشتاز در مسایل فرهنگی این شهر تبدیل کرده است.
ادامه مطلب...