افزایش 2.3 برابری روستاهای برخوردار از نعمت گاز در آذربایجان شرقی در دولت یادزهم

مراغه - ایرنا - مدیرکل امور روستایی و شوراهای اسلامی استانداری آذربایجان شرقی گفت: از سال 71 تا آغاز به کار دولت روحانی تعداد روستاهای برخوردار از نعمت گاز در استان 700 روستا بود که این رقم در دولت یازدهم با رشد 2.3 برابری به یکهزار و 613 روستا رسید.
ادامه مطلب...

آماده باش دستگاه های خدمات رسان در مراغه برای مقابله با وقوع سیل

مراغه - ایرنا - معاون عمرانی فرماندار مراغه با تاکید بر لزوم رعایت اقدامات ایمنی برای مقابله با حوادث غیرمترقبه از جمله احتمال وقوع سیل در روزهای آینده در این شهرستان گفت: تمامی دستگاه های خدمات رسان و امدادی با توجه به هشدارهای هواشناسی در این خصوص در آماده باش کامل هستند.
ادامه مطلب...

امام جمعه مراغه:جانبازان و ایثارگران ادامه دهندگان نهضت عاشورا هستند

مراغه - ایرنا - عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با اشاره به جایگاه معنوی جانبازان هشت سال دفاع مقدس گفت: جانبازان و خانواده های آنان به عنوان ایثارگران جامعه، ادامه دهندگان نهضت عاشورا هستند.
ادامه مطلب...

ایجاد مرکز جدید دیالیز و توسعه پایگاه های اورژانس مراغه تا پایان سال

مراغه- ایرنا- رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه از ایجاد مرکز دیالیز و توسعه پایگاه های اورژانس در این شهرستان خبر داد و گفت: این طرح ها تا پایان امسال به بهره برداری می رسند.
ادامه مطلب...

تاکید نائب رئیس مجلس بر تجهیز ستادهای بحران

مراغه - ایرنا - نائب رئیس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر تجهیز ستادهای بحران، گفت: امروز در بیشتر کشورهای توسعه یافته جهان، حوادث طبیعی قابل پیش بینی و پیشگیری هستند درحالیکه این مهم در کشور ما مغفول مانده است.
ادامه مطلب...

آغاز اجرای چهار طرح عمرانی در روستاهای بخش مرکزی مراغه

مراغه - ایرنا - بخشدار مرکزی مراغه از اجرای چهار طرح عمرانی در روستاهای این بخش خبرداد و گفت: این طرح ها در سه روستای این شهرستان اجرا شده و تا پایان سه ماهه اول سال جاری به بهره برداری می رسد.
ادامه مطلب...

بهره برداری از 9 طرح حوزه سلامت در مراغه در سالجاری

مراغه - ایرنا - رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه با اشاره به اقدامات دولت تدبیر و امید در حوزه سلامت گفت: امسال 9 طرح بهداشتی و درمانی در این شهرستان به بهره برداری می رسد.
ادامه مطلب...

توجه به مدارس حاشیه شهر و مناطق محروم روستایی اولویت آموزش و پرورش مراغه

مراغه - ایرنا - معاون مدیرکل و مدیر اموزش و پرورش مراغه با اشاره به اولویت های این اداره در تامین امکانات و فضاهای آموزشی در سال جاری گفت: توجه به مدارس حاشیه شهر و مناطق محروم روستایی مهم ترین اولویت آموزش و پرورش این شهرستان است.
ادامه مطلب...

معدوم سازی 2 هزار کیلوگرم مواد غذائی فاسد و غیر مجاز در مراغه

مراغه - ایرنا - معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه از کشف و معدوم سازی 2 هزار کیلوگرم مواد غذائی فاسد و غیر مجاز در این شهرستان خبر داد.
ادامه مطلب...

امام جمعه مراغه: حوادث تروریستی منطقه ریشه در حمایت های آمریکا از تروریسم دارد

مراغه - ایرنا - عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با اشاره به شهادت مرزبانان کشورمان به دست تروریست ها و انفجارات تروریستی اخیر در افغانستان و تحولات منطقه گفت: این حوادث تلخ منطقه ریشه در حمایت های آمریکا از گروه های تروریستی و تکفیری دارد.
ادامه مطلب...