افزایش 15 درصدی صادرات از گمرک مراغه

مراغه - ایرنا - رئیس گمرک مراغه گفت: در 10 ماه گذشته سالجاری میزان کالاهای صادر شده از این گمرک در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 15 درصد افزایش یافته است.
ادامه مطلب...

ضرورت اقدام گروه های کوهنوردی آذربایجان شرقی برای باشگاه داری

مراغه - ایرنا - رییس هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی آذربایجان شرقی گفت: بر اساس بخشنامه های فدراسیون کوهنوردی و ماده پنج، گروه های کوهنوردی برای انجام فعالیت باید باشگاه ورزشی تاسیس کنند.
ادامه مطلب...

امام جمعه مراغه: آتش نشانان فداکار حماسه ای دیگر خلق کردند

مراغه- ایرنا- امام جمعه موقت مراغه با اشاره به حادثه تلخ آتش سوزی و تخریب ساختمان پلاسکو در تهران که به جان باختن عده ای آتش نشانان منجر شد، گفت: آتش نشانان فداکار با ایثارگری در نجات جان مردم در این حادثه حماسه ای دیگر خلق کردند.
ادامه مطلب...

اضافه برداشت سالانه 48 میلیون متر مکعب از منابع آب های زیرزمینی آذربایجان شرقی

مراغه - ایرنا - معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای آذربایجان شرقی گفت: سالانه 48 میلیون متر مکعب از منابع آب های زیرزمینی استان به صورت اضافی برداشت می شود که قابل جبران نیست.
ادامه مطلب...

عرضه 170 تن سیب مراغه از طریق بورس محصولات کشاورزی

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مراغه با اشاره به ورود محصول سیب این شهرستان به تالار بورس گفت: امسال برای اولین بار 170 تن سیب مراغه از طریق بورس محصولات کشاورزی عرضه شد.
ادامه مطلب...

فرمانده انتظامی: 800 میلیون ریال کالای قاچاق در مراغه کشف شد

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه با تاکید بر تشدید مبارزه با قاچاق کالا گفت: در این راستا مقادیری کالای قاچاق به ارزش 800 میلیون ریال در بازرسی از یک دستگاه کامیون در این شهرستان کشف و ضبط شد.
ادامه مطلب...

جلوگیری از گرایش جوانان به مواد مخدر با برنامه ریزی مناسب برای اوقات فراغت آنها

مراغه - ایرنا - دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر آذربایجان شرقی گفت: برای مبارزه وعدم گرایش جوانان و دانش آموزان به مواد مخدر، دستگاه های مسئول باید برای اوقات فراغت جوانان برنامه ریزی کنند.
ادامه مطلب...

فرهنگ سازی و مشارکت همگانی، بسترساز هوای پاک در شهرها

مراغه - ایرنا - فرهنگ سازی به عنوان حلقه مفقوده در مشارکت های مردم محور به ویژه در مسائل زیست محیطی به عنوان بستری لازم در تحقق شعارهوای پاک بوده و سازمان های مردم نهاد نقش مهمی در این زمینه ایفا می کنند.
ادامه مطلب...

برگزاری چهارمین جشنواره استانی خوشنویسی مشق مهر در مراغه

مراغه- ایرنا- رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مراغه از برگزاری چهارمین جشنواره استانی خوشنویسی 'مشق مهر' خبر داد و گفت: این جشنواره هنری اردیبهشت سال آینده به میزبانی این شهرستان برگزار می شود.
ادامه مطلب...

توزیع رایگان 24 هزار بسته بهداشت دهان ودندان در مدارس مراغه

مراغه - ایرنا - معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه با اشاره به توزیع 24 هزار بسته بهداشت دهان ودندان در مدارس این شهرستان گفت: این بسته های بهداشتی در سال تحصیلی جاری به صورت رایگان در بین دانش آموزان دوره ابتدایی این شهرستان توزیع شد.
ادامه مطلب...