ارائه خدمات دندانپزشکی به 52 هزار نفر در مراغه در طرح تحول سلامت

مراغه - ایرنا - معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه با اشاره به اجرای طرح تحول نظام سلامت در دولت تدبیر و امید گفت: از ابتدای اجرای این طرح ملی، 52 هزار نفر در این شهرستان از خدمات دندانپزشکی بهره مند شدند.
ادامه مطلب...

طغیان رودخانه های مراغه و خسارت دیدن برخی از راه های روستایی

مراغه - ایرنا - بخشدار مرکزی مراغه با اشاره به بارش شددی باران و جاری شدن سیلاب در روستاهای این بخش گفت: به دلیل شدت نزولات جوی، سه رودخانه اصلی این شهرستان طغیان کرده و موجب وارد آمدن خسارت به راه های دسترسی برخی از ورستاهای این بخش شده است.
ادامه مطلب...

قطعی چندین باره برق در مناطقی از مراغه بر اثر بارش باران

مراغه - ایرنا - وزش باد و بارش شدید باران که از شامگاه دیروز پنجشنبه در مراغه آغاز شده موجب قطع شدن برق در مناطقی از این شهر شده است.
ادامه مطلب...

امام جمعه مراغه: ثبت نام های بی ضابطه در انتخابات ریاست جمهوری در شان نظام اسلامی نیست

مراغه - ایرنا - عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با اشاره به ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری گفت: برخی ثبت نام های بی ضابطه افراد غیر متخصص بدون در نظر گرفتن سطح سواد و سن قانونی، در شان نظام نبوده و وهن نظام اسلامی است.
ادامه مطلب...

مراغه، میزبان خوشنویسان آذربایجان شرقی در چهارمین جشنواره استانی 'مشق مهر'

مراغه - ایرنا - رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مراغه با اشاره برگزاری چهارمین جشنواره استانی خوشنویسی 'مشق مهر' در این شهرستان گفت: این جشنواره فرهنگی و هنری اردیبهشت سالجاری همزمان با اعیاد شعبانیه و با حضور هنرمندان و اساتید آذربایجان شرقی برگزار می شود.
ادامه مطلب...

رئیس دانشگاه آزاد مراغه:توسعه عملی دانشگاه ها، راهبرد اساسی در تحقق اقتصاد مقاومتی است

مراغه - ایرنا - رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مراغه گفت: توسعه علمی دانشگاه ها یکی از راهبردهای اساسی در راستای تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی مورد تاکید مقام معظم رهبری است.
ادامه مطلب...

قهرمانی سیستان و بلوچستان در رقابت های سپک تاکرای جوانان کشور در مراغه

مراغه - ایرنا - سیستان و بلوچستان با غلبه بر تیم استان مرکزی در مسابقه پایانی، فاتح رقابت های سپک تاکرای قهرمانی جوانان کشور در مراغه شد.
ادامه مطلب...

مدیر کل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی:خروجی اعتکاف، رسیدن به انسانیت و سعادت است

مراغه - ایرنا - مدیر کل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی خروجی اعتکاف را رسیدن به انسانیت و فرصتی طلایی برای رسیدن به سعادت عنوان کرد و گفت: معتکفان اگر بتوانند در این 3 روز به انسانیت و حقیقت وجودی خود و خدای خویش نزدیک تر شوند پس نتیجه مطلوب را گرفته اند.
ادامه مطلب...

297 مورد امدادرسانی توسط اورژانس مراغه در طرح سلامت نوروزی

مراغه - ایرنا - معاون درمانی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه با اشاره به اجرای طرح سلامت نوروزی در این شهرستان گفت: در این طرح 297 مورد امدادرسانی توسط اورژانس 115 این شهرستان انجام شده است.
ادامه مطلب...

ارائه ٥٥٢ اثر به چهارمین جشنواره سراسری ادبی نثر معاصر مراغه

مراغه - ایرنا - رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیر چهارمین جشنواره سراسری نثر معاصر مراغه از ارایه ٥٥٢ اثر فرهنگی و هنری به دبیرخانه این جشنواره خبرداد و گفت: این آثار پس از بررسی از سوی دبیرخانه این جشنواره در اختیار هیات داوران قرار گرفته است.
ادامه مطلب...