خسارت یک هزار و 320 میلیارد ریالی سیل و تگرگ به کشاورزان مراغه

مراغه – ایرنا – معاون برنامه ریزی و عمرانی فرماندار مراغه گفت: طبق آخرین جمع بندی انجام شده میزان خسارت وارده به کشاورزان این شهرستان در اثر بارش شدید باران و وزش تندباد در 10 روز گذشته به یک هزار و 320 میلیارد ریال رسیده است.
ادامه مطلب...

کشف شش کیلوگرم مواد مخدر تریاک در مراغه

مراغه – ایرنا – فرمانده انتظامی مراغه از کشف شش کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک در این شهرستان خبر داد.
ادامه مطلب...

افزایش 27 درصدی میزان تولید در طرح ساماندهی اراضی دیم کشور

مراغه – ایرنا – رئیس مرکز تحقیقات کشاورزی دیم کشور گفت: میزان تولید در مزارع کارگاهی (پایلوت) طرح های ساماندهی اراضی دیم کشور از افزایش 27 درصدی برخوردار شده است.
ادامه مطلب...

خسارت یک هزار و210 میلیارد ریالی باران شدید و تگرگ به باغ های مراغه

مراغه - ایرنا - فرماندار ویژه مراغه گفت: بارش شدید باران، تند باد و تگرگ در روزهای دوشنبه تا چهارشنبه هفته گذشته یک هزار و 210 میلیارد ریال به باغ های این شهرستان خسارت زد.
ادامه مطلب...

ایثار و فداکاری در راه دین و عقیده مهمترین ویژگی امام علی (ع) است

مراغه - ایرنا - امام جمعه مراغه گفت: ایثار و فداکاری در راه دین و عقیده مهمترین ویژگی امام علی (ع) بود و ایشان این خصیصه ها را در حکومت خود نیز گنجانده بود.
ادامه مطلب...

مراغه مستعد برگزاری مسابقات 120 کیلومتر استقامت اسب سواری کشور است

مراغه – ایرنا – رئیس هیات سوارکاری آذربایجان شرقی گفت: شهرستان مراغه استعداد و ظرفیت برگزاری مسابقه های 120 کیلومتر استقامت اسب سواری کشور را دارد.
ادامه مطلب...

اولویت انجمن های خیریه و حمایتی تقویت حس نوع دوستی در خیران است

مراغه – ایرنا – امام جمعه مراغه گفت: اولویت انجمن های خیریه و حمایتی برای حمایت از اقشار ضعیف و موفقیت در این زمینه، تقویت حس نوع دوستی در خیران و مردم است.
ادامه مطلب...

دین منهای سیاست مهمترین هدف دشمنان از نفوذ به کشور است

مراغه - ایرنا - رئیس عقیدتی وسیاسی آماد و پشتیبانی نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی گفت:دشمن با نفوذ در مراکز تصمیم ساز کشور از جمله حوزه های علمیه و واردکردن دگراندیشان و مروجان در این فضاها به دنبال اعمال دین منهای سیاست در جامعه است.
ادامه مطلب...

ثبت نام 100 پژوهشگر برای شرکت در همایش ملی زئونوزیز در مراغه

مراغه - ایرنا - مدیر امور پژوهشی معاونت آموزشی، پژوهشی و دانشجویی دانشکده علوم پزشکی مراغه گفت: 100 پژوهشگر کشور برای شرکت در همایش ملی زئونوزیز این دانشکده ثبت نام کرده اند.
ادامه مطلب...

افزایش ظرفیت ورودی گاز مراغه به 220 هزار متر مکعب در ساعت

مراغه - ایرنا - مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان شرقی گفت: ظرفیت ورودی گاز شهرستان مراغه از 120 هزار مترمکعب در ساعت به 220 هزار مترمکعب در ساعت افزایش می یابد.
ادامه مطلب...