پدر شهید مرزپور در مراغه حین عزاداری به دعوت حق لبیک گفت

مراغه - ایرنا - فریدون مرزپور، پدر شهید مرتضی مرزپور که از پیرغلامان ابا عبدالله الحسین (ع) و پایه گذاران کمیته انقلاب اسلامی مراغه است، حین عزاداری در مسجد ملارستم این شهرستان به دعوت حق لبیک گفت.
ادامه مطلب...

انجمن حمایت از زندانیان مراغه در زمره برترین های کشور

مراغه - ایرنا - مشارکت در امور خیر سال هاست که با فرهنگ مردم مراغه عجین است و در کنار نخستین خیر مدرسه ساز مراغه که مدرسه صدرالسادات را به تاریخ 1332 شمسی احداث کرد، انجمن حمایت از زندانیان این شهرستان به عنوان یکی از انجمن های برتر کشور را می توان پیش قراول خیران مراغه در یک قرن اخیر به شمار آورد.
ادامه مطلب...

رژیم غاصب صهیونیستی و مزدوران استکبار یزیدیان عصر حاضر هستند

مراغه – ایرنا – عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه گفت: رژیم غاصب صهیونیستی و مزدوران منطقه ای استکبار یزیدیان عصر حاضر هستند و در جبهه باطل قرار دارند.
ادامه مطلب...

آغاز اجرای قطعه های سوم و چهارم آزادراه مراغه - هشترود به طول 42 کیلومتر

معاون استاندار آذربایجان‌شرقی گفت: عملیات اجرایی قطعه سوم و چهارم آزاد راه مراغه – هشترود به طول 42 کیلومتر آغاز شد.
ادامه مطلب...

هدف امام حسین (ع) در اقامه تکالیف الهی در عاشورا هدایت امت اسلامی است

مراغه - ایرنا - مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه مراغه گفت: هدف امام حسین (ع) در اقامه تکالیف الهی در عاشورا هدایت امت اسلامی است و دوستداران سالار شهیدان باید به فلسفه مکتب عاشورا دقت کنند.
ادامه مطلب...

طرح بهسازی و آسفالت راه دوبانده روستای ورجوی مراغه افتتاح شد

مراغه - ایرنا - طرح بهسازی و روکش آسفالت راه دوبانده روستای ورجوی مراغه با 7.2 متر عرض و چهار هزار و دویست متر طول با حضور فرماندار ویژه مراغه و نماینده معین حوزه انتخابیه مراغه و عجبشیر افتتاح شد.
ادامه مطلب...

رئیس سازمان بهزیستی کشور بر حمایت از بیماران اتیسمی تاکید کرد

مراغه - ایرنا - رئیس سازمان بهزیستی کشور با اشاره به اینکه 2 هزار و 59 کودک مبتلا به اتیسم در کشور مورد مراقبت و توانبخشی قرار دارند، بر حمایت از بیماران اتیسمی در برنامه ششم توسعه و برنامه های سنوات آینده تاکید کرد.
ادامه مطلب...

نماینده مجلس: توسعه در جنوب آذربایجان شرقی با توسعه مراغه محقق می شود

مراغه - ایرنا - نماینده مردم ملکان در مجلس شورای اسلامی و نماینده معین مراغه و عجبشیر گفت: توسعه در شهرستان های جنوبی آذربایجان شرقی در سایه توسعه شهرستان مراغه محقق می شود.
ادامه مطلب...

اجرایی نشدن مصوبات ستاد تسهیل استان آذربایجان شرقی در مراغه

معاون استاندار آذربایجان‌شرقی گفت: با گذشت 2 ماه از تشکیل ستاد تسهیل برای حمایت از واحدهای صنعتی مراغه با حضور استاندار و مدیران کل، تنها 10 درصد این مصوبات اجرایی شده است.
ادامه مطلب...

آغاز عملیات اجرای فازهای سوم و چهارم آزادراه مراغه به هشترود/ اختصاص 90 میلیارد ریال به بیمارستان سینا و ورزشگاه 5 هزار نفری مراغه

معاون استاندار آذربایجان‌شرقی از آغاز عملیات اجرای فازهای سوم و چهارم آزادراه مراغه به هشترود خبر داد و گفت: برای بیمارستان سینا و استادیوم 5 هزار نفر مراغه از محل اعتبارات ملی 90 میلیارد ریال اعتبار اختصاص یافته است.
ادامه مطلب...