مسدود شدن راه ارتباطی روستاهای بخش سراجو در مراغه

مراغه - ایرنا - بخشدار بخش سراجو با اشاره به بارش سنگین برف که از عصر دیروز چهارشنبه شروع شده گفت: تداوم بارش سنگین برف موجب مسدود شدن تمامی راه های روستایی این بخش شده است.
ادامه مطلب...

یک بهله جغد شاخ دار نادر در مراغه رهاسازی شد

مراغه - ایرنا - در اقدامی فرهنگی و زیست محیطی یک بهله جغد شاخ دار نادر از سوی یکی از دوستداران محیط زیست در مراغه رها سازی شد.
ادامه مطلب...

لزوم اخذ تمهیدات لازم زمستانی ازسوی دستگاه های خدمات رسان در مراغه

مراغه - ایرنا - فرماندار شهرستان ویژه مراغه با تاکید بر لزوم اخذ تمهیدات لازم زمستانی و فوری برای خدمات رسانی به مناطق مختلف این شهرستان گفت: باتوجه به بارش سنگین برف در روزهای آتی، دستگاه های خدمات رسان آماده اجرای اقدامات ضروری و فوری برای ارائه خدمات شوند.
ادامه مطلب...

ضرورت واکاوی همزمان فرصت ها و تهدیدهای شبکه های اجتماعی

مراغه - ایرنا - استاد دانشگاه های مراغه با اشاره به تاثرپذیری جامعه کنونی از فضای مجازی و شبکه های اجتماعی، گفت: رسانه های عصر جدید، سرشار از فرصت ها و در عین حال تهدیدهای بسیاری هستند که باید به طور همزمان واکاوی شوند.
ادامه مطلب...

مرحله دوم مسابقات قرآن دانش آموزی در مراغه آغاز شد

مراغه - ایرنا - مرحله دوم مسابقات قرآن دانش آموزی همزمان با سراسر کشور و با حضور پنج هزار دانش آموز در مراغه آغاز شد.
ادامه مطلب...

رازهای سر به مهر 200 هزار ساله غار هامپوئیل

مراغه - ایرنا - غار هامپوئیل (کبوتر) مراغه به عنوان اثری طبیعی و گردشگری با آثار تمدنی 200 هزار ساله مربوط به عصر حجر، جاذبه ای کهن اما مجذوب کننده برای گردشگران و غارنوردان داخلی و خارجی است.
ادامه مطلب...

سومین جشنواره غذای سالم در مراغه برگزار شد

مراغه - ایرنا - سومین جشنواره غذای سالم با هدف ترویج فرهنگ استفاده از غذای سالم در تالار لاله مراغه برگزار شد.
ادامه مطلب...

اجرای طرح برخورد با هنجارشکنان روزهای پایانی سال در مراغه

مراغه - ایرنا - دادستان عمومی و انقلاب مراغه از اجرای طرح مشترک برخورد قاطع با افراد هنجارشکن در روزهای پایانی سال با همکاری نیروهای انتظامی این شهرستان خبر داد و گفت: با افرادی که مبادرت به تهیه، فروش، تولید خانگی و یا قاچاق مواد محترقه کنند به شدت برخورد می شود.
ادامه مطلب...

توسعه ورزش قهرمانی و برگزاری مسابقات و اردوهای ملی رویکرد ورزش مراغه

مراغه - ایرنا - رئیس اداره ورزش و جوانان مراغه با بیان اینکه توسعه ورزش قهرمانی اولویت اصلی این اداره در سال آینده است گفت: برگزاری مسابقات ورزشی و میزبانی از اردوهای کشوری و ملی در این شهرستان از رویکردهای توسعه ورزشی در سال 96 خواهد بود.
ادامه مطلب...

کشف بیش از 12 هزار 500 نخ سیگار خارجی قاچاق در مراغه

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی شهرستان مراغه از کشف 12 هزار و 790 نخ سیگار خارجی قاچاق با ارزش تقریبی 30 میلیون ریال در این شهرستان خبر داد.
ادامه مطلب...