ارتقای کیفیت آموزش و تقویت فرهنگ و اخلاق رویکرد اصلی آموزش و پرورش

مراغه - ایرنا - معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش مراغه ارتقاء کیفیت آموزش را به عنوان خط مشی اساسی در عرصه آموزش و پرورش عنوان کرد و گفت: تقویت فرهنگ و اخلاق اسلامی در مدارس از مهم ترین راهبردهای این نهاد برای تربیت نسل آینده است.
ادامه مطلب...

قطعه زمینی در مراغه وقف شد

مراغه - ایرنا - رئیس اداره اوقاف و امور خیریه مراغه با اشاره به وقف یک قطعه زمین در این شهرستان گفت: این زمین وقفی دهمین موقوفه جدید در سال جاری بوده و توسط یک خانواده خیر روستایی برای احداث یک باب مسجد وقف شده است.
ادامه مطلب...

نماد عصر طلایی تمدن ایران قدیم در غبار بی توجهی

مراغه - ایرنا - رصدخانه تاریخی و مشهور مراغه به عنوان نمادی از پیشینه غنی علم و تمدن در خطه آذربایجان و ایران، به رغم وعده های مکرر برای احیاء، غبار سنگین فراموشی را بر پیکر نحیف و رنجور خود تحمل می کند.
ادامه مطلب...

دادستان مراغه: با پدیده شوم حیوان آزاری برخورد می شود

مراغه - ایرنا - دادستان عمومی و انقلاب مراغه با اشاره به برخورد قانونی و قضائی با پدیده شوم حیوان آزاری گفت: با متخلفان در این زمینه که به این عمل غیرانسانی دست زده و آن را ترویج کنند، به شدت برخورد می شود.
ادامه مطلب...

امام جمعه مراغه: امنیت، اقتدار و زیرساخت های موجود در کشور به برکت انقلاب اسلامی است

مراغه - ایرنا - عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با اشاره به تاثیر انقلاب اسلامی در پیشرفت های کشور در سال های اخیر گفت: امنیت، اقتدار و ایجاد امکانات و زیرساخت های موجود در کشور به برکت انقلاب و نظام اسلامی به وجود آمده است.
ادامه مطلب...

استاد حوزه های علمیه مراغه:حضور ملت ایران در راهپیمایی 22 بهمن پاسخ به یاوه گویی های آمریکاست

مراغه - ایرنا - استاد حوزه های علمیه مراغه با اشاره به حضور گسترده و پرشور آحاد ملت در راهپیمایی 22 بهمن امسال گفت: این حضور پاسخ دندان شکنی به تهدیدات و یاوه گویی های اخیر رئیس جمهوری جدید آمریکا علیه کشورمان بود.
ادامه مطلب...

فرمانده سپاه مراغه: وحدت و تبعیت از رهبری عامل پیروزی در برابر دشمن است

مراغه - ایرنا - فرمانده سپاه ناحیه مراغه با اشاره به لزوم وجود وحدت بین آحاد مردم و مسئولان در عصر حاضر گفت: حضور گسترده مردم در صحنه های خطیر جامعه با اتحاد و تبعیت از ولایت فقیه و رهبری، خنثی کننده توطئه های دشمنان و عامل پیروزی است.
ادامه مطلب...

مقام مسئول: تدابیر و هدایت های رهبری، تهدیدها را به فرصت تبدیل کرد

مراغه - ایرنا - مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا با اشاره به نقش موثر ولایتمداری در برون رفت از صحنه های خطیر عصر حاضر گفت: تدابیر امام راحل در هشت سال دفاع مقدس و هدایت های رهبر انقلاب در سال های اخیر عامل تبدیل تهدیدها به فرصت هاست.
ادامه مطلب...

ایجاد 10 مجتمع تولید محصولات گلخانه ای در مراغه در دولت تدبیر و امید

مراغه - ایرنا - مدیرجهاد کشاورزی مراغه با بیان اینکه هم اکنون 14 مجتمع تولید محصولات گلخانه در این شهرستان فعال هستند گفت: از این تعداد 10 مجتمع در زمان دولت تدبیر و امید ایجاد شده است.
ادامه مطلب...

بهره برداری از 6 طرح عمران روستایی و آغاز 11 طرح هادی در مراغه

مراغه - ایرنا - در نهمین روز از فجر انقلاب اسلامی از 6 طرح عمرانی بهره برداری و عملیات 11 طرح هادی در روستاهای مراغه آغاز شد.
ادامه مطلب...