چهار طرح عمرانی در مراغه به بهره برداری رسید

مراغه – ایرنا – همزمان با دومین روز از هفته دولت چهار طرح عمرانی و خدماتی با صرف 68 میلیارد و 900 میلیون ریال اعتبار دولتی و مشارکت مردمی در مراغه به بهره برداری رسید.
ادامه مطلب...

توسعه روستایی موجب افزایش اعتماد مردم به نظام می شود

مراغه – ایرنا – معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مراغه گفت: توسعه روستایی به عنوان بخشی از اهداف پیش روی دولت موجب افزایش اعتماد مردم به نظام مقدس جمهوری اسلامی می شود و در همین راستا 21 طرح از 26 طرح قابل بهره برداری این شهرستان در هفته دولت در مناطق روستایی افتتاح می شود.
ادامه مطلب...

دستاورد سه ساله ای که با کارنامه 34 ساله برابری می کند

مراغه – ایرنا – اگرچه عملکرد دولت در بخش های مختلف اقتصادی، سیاسی، اجتماعی، فرهنگی در سطح کشور قابل توجه است اما دستاوردهای سه ساله بخش کشاورزی در مراغه آن چنان درخشان و قابل توجه است که می توان آن را با مجموع عملکرد سال های پس از پیروزی انقلاب اسلامی در این شهرستان مقایسه کرد.
ادامه مطلب...

بهره برداری از پنج طرح عمرانی در مراغه با حضور رئیس بنیاد مسکن کشور

مراغه – ایرنا – رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور یک روز مانده به هفته دولت در سال مزین به اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل به مراغه سفر کرد تا پنج طرح عمرانی در شهرستان مراغه با اعتبار 61 میلیارد و 900 میلیون ریال و چندین طرح استانی را به صورت نمادین در این شهرستان افتتاح کند.
ادامه مطلب...

75 درصد از مساکن روستایی کشور تا سال 1405 مقاوم سازی می شود

مراغه – ایرنا – رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور با اشاره به اینکه تا زمان حاضر یک میلیون و 860 هزار مسکن روستائی در کشور مقاوم سازی شده است، گفت: دولت یازدهم در سال جاری برای بهسازی 200 هزار مسکن روستائی برنامه ریزی کرده است و با تداوم این روند 75 درصد از مساکن روستایی تا سال 1405 شمسی مقاوم سازی می شود.
ادامه مطلب...

آذربایجان شرقی از امن ترین استان های کشور برای سرمایه گذاری است

مراغه - ایرنا - مدیرکل انتظامی و امنیتی استانداری آذربایجان شرقی با اشاره به ظرفیت های اقتصادی این خطه گفت: آذربایجان شرقی یکی از مستعدترین و امن ترین استان های کشور برای سرمایه گذاری است.
ادامه مطلب...

حق دولت تدبیر و امید در اطلاع رسانی ادا نمی شود/ ایرنا بازوی توانمند دولت است

مراغه – ایرنا – معاون استاندار و فرماندار ویژه مراغه گفت: حق دولت تدبیر و امید در خصوص انعکاس عملکرد آن توسط برخی رسانه های جمعی ادا نمی شود که فعالیت خبرگزاری ایرنا به عنوان یک بازوی توانمند رسانه ای فراتر از یک همکار برای دولت است.
ادامه مطلب...

عشق جاوید به دنیای پشت لنز

مراغه – ایرنا – عکس یا فیلم را می توان یک پدیدهٔ علمی اما اتفاقی بزرگ در عرصه صنعت و هنر به شمار آورد؛ هنری که دنیای پشت لنز را به عشقی ماندگار تبدیل می کند تا ثبت لحظه ها به اسنادی برای آینده تبدیل شود.
ادامه مطلب...

سرمایه گذاری 316 میلیارد ریالی برای توسعه روستایی در بخش سراجوی مراغه

مراغه – ایرنا – بخشدار بخش سراجوی مراغه از سرمایه گذاری 316 میلیارد ریالی برای اجرای 67 طرح روستایی در این بخش خبر داد و گفت: 290 میلیارد ریال از این اعتبارات از سوی دولت و 26 میلیارد ریال نیز از محل مشارکت های مردمی تامین می شود.
ادامه مطلب...

2500 نوآموز مراغه ای امسال وارد مراکز پیش دبستانی می شوند

مراغه - ایرنا – مدیر آموزش و پرورش مراغه از اجرای طرح سنجش نو موزان پنج سال تمام از اول شهریور سال جاری خبر داد و گفت: امسال حدود 2 هزار و 500 نوآموز مراغه ای در 70 مرکز پیش دبستانی این شهرستان مشغول تحصیل می شوند.
ادامه مطلب...