مدیرکل سیاسی استانداری آذربایجان شرقی: مسئولان دولتی دلسوزانه و همسو با سیاست های دولت حرکت کنند

مراغه - ایرنا - مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری آذربایجان شرقی گفت: مسئولان دستگاه های اجرایی و نهادهای دولتی همسو با سیاست های دولت تدبیر و امید حرکت کرده و رویکردهای دولت برای تحقق اقتصاد مقاومتی را در جای جای این استان پیگیری کنند.
ادامه مطلب...

انتشار فراخوان مسابقه طراحی پوستر در محورهای اربعین و روز مراغه

مراغه - ایرنا - رئیس مرکز آموزشی و فرهنگی سما دانشگاه آزاد اسلامی مراغه از انتشار فراخوان برای مسابقه طراحی پوستر خبر داد و گفت: این مسابقه در 2 محور اربعین حسینی و روز مراغه و در سه بخش طراحان گرافیک، دانش آموزی و دانشجویی برگزار می شود.
ادامه مطلب...

اجرای طرح سنجش رایگان قندخون همزمان با روز جهانی دیابت در مراغه

مراغه - ایرنا - معاون درمان دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه با اشاره به اجرای طرح سنجش رایگان قندخون در این شهرستان گفت: این طرح همزمان با روز جهانی دیابت برگزار می شود.
ادامه مطلب...

گردشگران فرانسوی: ایران کشوری امن برای گرشگران اروپایی است

مراغه - ایرنا - اعضای یک گروه 10 نفره گردشگران فرانسوی که برای بازدید از زیبایی های ایران زمین از خطه آذربایجان وارد کشورمان شده اند، اعلام کردند: ایران، کشوری امن برای گردشگران اروپایی و سفر به آن با احساس خوشایند غیرقابل توصیفی همراه است.
ادامه مطلب...

امام جمعه عجبشیر: نامزدهای انتخاباتی ریاست جمهوری آمریکا چهره واقعی این کشور را نشان دادند

مراغه - ایرنا- امام جمعه عجبشیر با اشاره به اینکه نامزدهای انتخاباتی ریاست جمهوری آمریکا چهره واقعی این کشور را نشان دادند، گفت: انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا به معنای واقعی کلمه ماهیت استکبار جهانی را به ملت ها نشان داد.
ادامه مطلب...

دولت جدید آمریکا به لشکرکشی ها و دخالت هایش در سایر کشورهای جهان پایان دهد

مراغه - ایرنا - عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با اشاره به نتایج انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، گفت: دولت جدید این کشور باید به لشکرکشی ها و دخالت های خود در سایر کشورهای جهان پایان دهد.
ادامه مطلب...

ساماندهی پسماند شهری و روستایی در دستور کار مسئولان مراغه

مراغه - ایرنا - معاون عمرانی فرماندار مراغه با تاکید بر ساماندهی و مدیریت اصولی پسماندهای شهری و روستایی این شهرستان گفت: دستگاه های اجرایی موظف به فرهنگ سازی در راستای تفکیک زباله ها در مبدا و تبیین و ترویج فرهنگ زیست محیطی در این شهرستان هستند.
ادامه مطلب...

معاون اجرایی سرشماری: 85 درصد جمعیت روستایی مراغه در سرشماری شرکت کردند

مراغه - ایرنا - معاون هماهنگی و اجرایی ستاد سرشماری نفوس و مسکن سال 1395 در مراغه از مشارکت های 85 درصدی جمعیت روستایی و 75 درصدی جمعیت شهری این شهرستان تا زمان حاضر در این سرشماری خبر داد و گفت: افرادی که 6 ماه و یک روز سکونت در مراغه دارند باید جزو ساکنان این شهرستان در سرشماری شرکت کنند.
ادامه مطلب...

حکم انتصاب چهل و پنجمین شهردار مراغه ابلاغ شد/ محمدرضا احمدی شهردار جدید مراغه

مراغه - ایرنا - حکم انتصاب محمدرضا احمدی به عنوان چهل و پنجمین شهردار مراغه ابلاغ شد تا سرپرستی وی در واپسین روزهای مهلت سه ماهه قانونی به تکیه اش بر مسند شهرداری این شهر تاریخی و فرهنگی منجر شود.
ادامه مطلب...

واریز سهم سه درصدی شهرداری ها از مالیات بر ارزش افزوده

مراغه - ایرنا - مدیرکل امور مالیاتی آذربایجان شرقی گفت: سه درصد از مالیات بر ارزش افزوده به صورت منظم در آخر هر ماه به حساب شهرداری ها و دهیاری های همان شهر و روستا واریز می شود.
ادامه مطلب...