بهره برداری از پنج طرح گازرسانی به روستاهای مراغه

مراغه - ایرنا - همزمان با ششمین روز از طلیعه فجر آزادی پنج طرح گازرسانی به روستاهای مراغه با حضور مسئولان شهرستانی به بهره برداری رسید.
ادامه مطلب...

تاکید فرماندار مراغه بر نقش پذیری بیشتر بانوان در عرصه های فرهنگی و اجتماعی کشور

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مراغه با اشاره به نقش تعیین کننده بانوان در عرصه های مختلف فرهنگی و اجتماعی گفت: بانوان باید نقش پر رنگ تری در عرصه های مختلف جامعه ایفا کنند.
ادامه مطلب...

پرداخت 48 میلیارد ریال وام بلاعوض به ساخت مسکن روستایی در مراغه

مراغه- ایرنا- مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) مراغه از پرداخت 48 میلیارد رریال وام بلاعوض به مددجویان تحت پوشش این کمیته برای ساخت مسکن روستایی در سالجاری خبر داد.
ادامه مطلب...

پنچ طرح عمران روستایی در مراغه به بهره برداری رسید

مراغه - ایرنا - همزمان با پنجمین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی پنچ طرح عمران روستایی با حضور مسئولان شهرستان مراغه به بهره برداری رسید.
ادامه مطلب...

امام جمعه مراغه: قرآن، هدایت کننده بشریت به سوی کمال است

مراغه - ایرنا - عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با اشاره به نقش سازنده آموزه های قرآنی برای هدایت بشر به سوی کمال گفت: این معجزه الهی پیامبر اکرم (ص) انسان ها را به سوی تعالی فکری و معنوی رهنمون می کند.
ادامه مطلب...

روحیه جهادی و انقلابی لازمه توسعه و پیشرفت کشور است

مراغه - ایرنا - معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا با اشاره به اینکه روحیه جهادی و انقلابی موجب پیشرفت کشور در زمنیه های علمی و فرهنگی است، گفت: ترویج این فرهنگ در بین نسل های آینده زمینه ساز اعتلای نظام اسلامی است.
ادامه مطلب...

توسعه مراکز درمانی شهرستان مراغه

مراغه - ایرنا - رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه با بیان اینکه اجرای طرح تحول نظام سلامت زمینه ساز توسعه بخش های بهداشتی و درمانی شده است، گفت: با تلاش های دولت تدبیر و امید، شاهد توسعه و شکوفایی امکانات و فضاهای درمانی شهرستان در سال آینده خواهیم بود.
ادامه مطلب...

امام جمعه مراغه: ایران به برکت تلاش جوانان به پیشرفت رسیده است

مراغه - ایرنا - عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با اشاره به پیشرفت های کنونی کشورمان در سال های اخیر گفت: این رشد و توسعه به دلیل تلاش های داشمندان، جوانان و به برکت ولایت و پشتوانه مردمی نظام اسلامی است.
ادامه مطلب...

امام جمعه مراغه: پرستاری، خدمت به مردم و نوعی عبات به درگاه الهی است

مراغه - ایرنا - عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با اشاره به جایگاه خدمت به مردم نزد پروردگار، گفت: پرستاری، خدمت به مردم و نوعی عبادت به درگاه پروردگار احدیت است.
ادامه مطلب...

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا:روحیه انقلابی لازمه تحقق تفکر انقلابی است

مراغه - ایرنا - مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا با بیان اینکه باید برای تحقق تفکر انقلابی، روح و روحیه انقلابی را حفظ کنیم، گفت: هرگاه از روحیه و تفکر انقلابی و مجاهدت فاصله گرفتیم عقب افتادیم.
ادامه مطلب...