دستگیری باند سرقت موتورسیکلت با 27 فقره سرقت در مراغه

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از شناسایی و دستگیری باند سرقت موتورسیکلت با 27 فقره سرقت در این شهرستان خبر داد و گفت: در پی اقدام های کارآگاهی سه نفر سارق حرفه ای و سه نفر مالخر در خصوص این سرقت ها شناسایی و دستگیر شد.
ادامه مطلب...

معاون سازمان امور مالیاتی: بخشودگی جرائم و تقسیط بدهی مالیاتی به ادارات کل استانی تفویض شد

مراغه - ایرنا - معاون مالیات بر ارزش افزوده سازمان امور مالیاتی کشور گفت: در راستای تکریم ارباب رجوع و کمک به فعالان اقتصادی و حذف بروکراسی ادارای، اختیارات جرائم و تقسیط بدهی مالیاتی به ادارات کل استان ها تفویض شد.
ادامه مطلب...

نماینده مجلس: اقتصاد مقاومتی در سایه تفکر انقلابی محقق می شود

مراغه - ایرنا - نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به سال اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل گفت: اقتصاد مقاومتی تنها به واسطه تفکر انقلابی به نتیجه می رسد.
ادامه مطلب...

رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی: دادسراها و شوراهای حل اختلاف به سامانه الکترونیکی وصل شدند

مراغه - ایرنا - رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی از اتصال دادسراها و شوراهای حل اختلاف استان به سامانه الکترونیکی خبرداد و گفت: بزودی پرونده های ابلاغی، اوراق و احکام قضایی نیز به صورت الکترونیکی به افراد اعلام خواهد شد.
ادامه مطلب...

تاکید فرماندار مراغه بر تسریع اجرای طرح های عمرانی در آستانه فصل سرما

مراغه - ایرنا - معاون استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار شهرستان ویژه مراغه با اشاره به فرارسیدن فصل سرما تاکید کرد: تسریع در اجرای طرح های عمرانی و به ویژه طرح های هادی روستایی در مناطق برفگیر از سوی دستگاه های اجرایی تسریع شود.
ادامه مطلب...

رئیس سازمان برنامه و بودجه آذربایجان شرقی: دولت با رفع موانع تولید مصمم به تحقق اقتصاد مقاومتی است

مراغه - ایرنا - رئیس سازمان برنامه و بودجه آذربایجان شرقی به انتخاب این استان به عنوان یکی از سه استان پایلوت کشور در اقتصاد مقاومتی اشاره کرد و گفت: نماینگان عالی دولت تدبیر و امید در آذربایجان شرقی طی سال جاری با رفع همه موانع در بخش تولید و صنعت، مصمم به تحقق اقتصاد مقاومتی است.
ادامه مطلب...

رئیس سازمان برنامه و بودجه: 61 درصد از مردم آذربایجان شرقی سرشماری شدند

مراغه - ایرنا - رئیس سازمان برنامه و بودجه آذربایجان شرقی گفت: تا به حال حدود 61 درصد از مردم این استان شامل 776 هزار و 321 خانوار در مرحله دوم سرشماری نفوس و مسکن که به صورت حضوری و در محل انجام می شود، شرکت کردند.
ادامه مطلب...

بهره مندی 26 هزار نفر از خدمات تشخیصی آزمایشگاه مرکزی مراغه

مراغه - ایرنا - کارشناس مسئول آزمایشگاه مرکز بهداشت دانشکده علوم پزشکی و بهداشتی درمانی مراغه گفت: این آزمایشگاه از ابتدای سال جاری تاکنون 140 هزار مورد خدمات تشخیصی بالینی برای 26 هزار نفر از شهروندان ارائه کرده است.
ادامه مطلب...

رئیس شورا: بدهی های شهرداری مراغه در حال بررسی است

مراغه - ایرنا - رئیس شورای اسلامی شهر مراغه با اشاره به وجود برخی بدهی های شهرداری در دوره های قبل و لزوم شفاف سازی در این زمینه گفت: میزان بدهی های شهرداری به شرکت ها و پیمانکاران، توسط کارشناسان و حسابرسان رسمی بررسی و به زودی اعلام می شود.
ادامه مطلب...

مدیرکل ارشاد آذربایجان شرقی: کانون های فرهنگی هنری مساجد مراکز تربیت نیروهای کارآمد نظام است

مراغه - ایرنا - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی با اشاره به نقش تربیتی و فرهنگی مساجد گفت: کانون های فرهنگی هنری مساجد، مراکز تربیت نیروهای کارآمد برای صیانت از ارزش های اسلامی و انقلابی هستند.
ادامه مطلب...