امام جمعه مراغه: آتش نشانان فداکار حماسه ای دیگر خلق کردند

مراغه- ایرنا- امام جمعه موقت مراغه با اشاره به حادثه تلخ آتش سوزی و تخریب ساختمان پلاسکو در تهران که به جان باختن عده ای آتش نشانان منجر شد، گفت: آتش نشانان فداکار با ایثارگری در نجات جان مردم در این حادثه حماسه ای دیگر خلق کردند.
ادامه مطلب...

اضافه برداشت سالانه 48 میلیون متر مکعب از منابع آب های زیرزمینی آذربایجان شرقی

مراغه - ایرنا - معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای آذربایجان شرقی گفت: سالانه 48 میلیون متر مکعب از منابع آب های زیرزمینی استان به صورت اضافی برداشت می شود که قابل جبران نیست.
ادامه مطلب...

عرضه 170 تن سیب مراغه از طریق بورس محصولات کشاورزی

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مراغه با اشاره به ورود محصول سیب این شهرستان به تالار بورس گفت: امسال برای اولین بار 170 تن سیب مراغه از طریق بورس محصولات کشاورزی عرضه شد.
ادامه مطلب...

فرمانده انتظامی: 800 میلیون ریال کالای قاچاق در مراغه کشف شد

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه با تاکید بر تشدید مبارزه با قاچاق کالا گفت: در این راستا مقادیری کالای قاچاق به ارزش 800 میلیون ریال در بازرسی از یک دستگاه کامیون در این شهرستان کشف و ضبط شد.
ادامه مطلب...

جلوگیری از گرایش جوانان به مواد مخدر با برنامه ریزی مناسب برای اوقات فراغت آنها

مراغه - ایرنا - دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر آذربایجان شرقی گفت: برای مبارزه وعدم گرایش جوانان و دانش آموزان به مواد مخدر، دستگاه های مسئول باید برای اوقات فراغت جوانان برنامه ریزی کنند.
ادامه مطلب...

فرهنگ سازی و مشارکت همگانی، بسترساز هوای پاک در شهرها

مراغه - ایرنا - فرهنگ سازی به عنوان حلقه مفقوده در مشارکت های مردم محور به ویژه در مسائل زیست محیطی به عنوان بستری لازم در تحقق شعارهوای پاک بوده و سازمان های مردم نهاد نقش مهمی در این زمینه ایفا می کنند.
ادامه مطلب...

برگزاری چهارمین جشنواره استانی خوشنویسی مشق مهر در مراغه

مراغه- ایرنا- رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مراغه از برگزاری چهارمین جشنواره استانی خوشنویسی 'مشق مهر' خبر داد و گفت: این جشنواره هنری اردیبهشت سال آینده به میزبانی این شهرستان برگزار می شود.
ادامه مطلب...

توزیع رایگان 24 هزار بسته بهداشت دهان ودندان در مدارس مراغه

مراغه - ایرنا - معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه با اشاره به توزیع 24 هزار بسته بهداشت دهان ودندان در مدارس این شهرستان گفت: این بسته های بهداشتی در سال تحصیلی جاری به صورت رایگان در بین دانش آموزان دوره ابتدایی این شهرستان توزیع شد.
ادامه مطلب...

کشف 320 میلیون ریال کالای قاچاق در مراغه

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از کشف کالای قاچاق به ارزش 320 میلیون ریال در این شهرستان خبر داد و گفت: این کالاهای قاچاق در بازرسی از یک دستگاه اتوبوس و یک دستگاه خودروی سواری کشف و ضبط شد.
ادامه مطلب...

جانشین سپاه مراغه:حضور گسترده در انتخابات، مهر تاییدی بر حقانیت نظام است

مراغه - ایرنا - جانشین فرمانده سپاه ناحیه مراغه با اشاره به لزوم حضور حداکثری مردم در انتخابات سال آینده گفت: حضور آگاهانه و گسترده ملت بزرگ ایران در این عرصه سیاسی و اجتماعی، مهر تاییدی بر حقانیت و پشتوانه عظیم مردمی نظام اسلامی است.
ادامه مطلب...