فرماندار مراغه:مسئولان اجرایی ارتباط مردمی را تقویت کنند

مراغه – ایرنا – معاون استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار شهرستان ویژه مراغه ضمن تقدیر از عملکرد برخی از دستگاه های اجرایی این شهرستان از مسئولان اجرایی خواست تا ارتباط با مردم را تقویت کنند.
ادامه مطلب...

امنیت در بستری از تعامل تحقق یافته است

مراغه - ایرنا - معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه نیروی انتظامی مظهر امنیت داخلی کشور است، گفت: امنیت کنونی در بستری از تعامل و با همکاری دستگاه های ذیربط و مردم تحقق یافته است.
ادامه مطلب...

گره توسعه گردشگری مراغه با احیاء باغ راه شمال گشوده می شود

مراغه - ایرنا- رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مراغه به ظرفیت های بی بدیل گردشگری این شهرستان اشاره کرد و گفت: گره توسعه گردشگری مراغه به عنوان یکی از هسته های کلیدی سند تدبیر و توسعه این شهرستان با احیاء باغ راه شمال گشوده می شود.
ادامه مطلب...

تیم ملی بزرگسالان سپک تاکرای کشور در مراغه اردو زد

مراغه – ایرنا – سرپرست دومین اردوی تیم ملی بزرگسالان سپک تاکرای کشورگفت: اردوی این تیم به مدت 10 روز از 14 تا 23 شهریور ماه جاری در مراغه برگزار می شود تا اعضای تیم خود را برای حضور در رقابت های جهانی 2016 میلادی تایلند /26 مهر 1394 شمسی/ آماده کنند.
ادامه مطلب...

پیشرفت فیزیکی 76 درصدی پروژه راه آهن مراغه به ارومیه

مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی از پیشرفت 76 درصدی پروژه راه‌آهن مراغه به ارومیه خبر داد.
ادامه مطلب...

امام جمعه مراغه: طلاب باید توان رصد مسائل و تحلیل آن ها را داشته باشند

مراغه – ایرنا – نماینده ولی فقیه در مراغه با اشاره به هجمه های گسترده علیه دین اسلام و مذهب شیعه گفت: علم و عمل دو بازی طلبه ها برای مقابله با این هجمه هاست و یک طلبه با دارا بوددن این ویژگی ها توان رصد و تحلیل اتفاق های جامعه را کسب می کند.
ادامه مطلب...

عجبشیر در برخی مناطق با فضای آموزشی خالی و در برخی دیگر از مناطق با کمبود مواجه است

مراغه - ایرنا - فرماندار عجبشیر گفت:این شهرستان به علت کاهش جمعیت و مهاجرت ساکنان در برخی از روستاهای با فضاهای آموزشی خالی و در برخی مناطق نیز به دلیل افزایش جمعیت دانش آموزی با کمبود این فضاها مواجه است.
ادامه مطلب...

بهورزان، پیشگامان نظام سلامت

مراغه – ایرنا - خانه های بهداشتی خط مقدم عرضه خدمات سلامت در مناطق روستایی و مرکزی برای تلاش های جهادی بهورزان است؛ بهورزانی که به عنوان پیشگامان نظام سلامت نقش حیاتی در کاهش میزان مرگ و میر و عوارض حاملگی، پیشگیری از بیماری ها، نظارت ها و آموزش های بهداشتی و غیره دارند.
ادامه مطلب...

جشنواره غذاهای خانگی در مراغه برگزار شد

خانواده‌های مراغه‌ای در 30 غرفه با تهیه و فروش غذاهای خانگی از بیماران سرطانی حمایت کردند.
ادامه مطلب...

خواهرخوانده ولیعصر تهران در مراغه، الگوی روشنایی مدرن در معابر سبز

مراغه - ایرنا - چترهای چنار در خیابان شهید مصطفی خمینی(ره) مراغه بر خاطرات بسیاری از میهمانان این شهر تاریخی سایه افکنده؛ سایه ای که تا دیروز به روزهای آفتابی اختصاص داشت و امروز با نوآوری شرکت توزیع برق به الگوی روشنایی مدرن در معابر سبز و جلوه های زیبای شبانه تبدیل شده است.
ادامه مطلب...