مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا: جبهه مقاومت روز به روز قدرتمند تر می شود

مراغه - ایرنا - مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا گفت: دشمنان اسلام و ایران جبهه مقاومت را سدی درمقابل خواسته ها و منافع خود می دانند و درصدد تضعیف جبهه مقاومت هستند اما این جبهه روز به روز قدرتمندتر می شود.
ادامه مطلب...

مدیر آموزش و پرورش: پدافندغیرعامل ضرورت فرهنگی برای توانمندسازی جامعه در برابر تهدیدهاست

مراغه - ایرنا - معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش مراغه گفت: پدافندغیرعامل ضرورتی فرهنگی و غیرقابل انکار برای توانمندسازی جامعه در برابر تهدیدها و بحران هاست.
ادامه مطلب...

ماموران محیط زیست مراغه در جستجوی پلنگ متواری

مراغه - ایرنا - رئیس اداره حفاظت محیط زیست مراغه با اشاره به حمله روز گذشته پلنگ به سه نفر از ساکنان روستای قرطاول این شهرستان گفت: این پلنگ گرسنه و سرگردان از ساعت 17:30 تا ساعت 20 روز گذشته در این روستا گرفتار شد اما از آن زمان در دامنه های جنوبی سهند سرگردان کرد.
ادامه مطلب...

سرگردانی پلنگ زخمی با گذشت 15 ساعت در طبیعت مراغه + عکس

با گذشت 15 ساعت پلنگ زخمی در طبیعت روستای قرطاول مراغه همچنان سرگردان است.
ادامه مطلب...

کشف 5 میلیارد 100 میلیون ریال کالای قاچاق در مراغه

فرمانده انتظامی شهرستان مراغه گفت: 5 میلیارد و 100 میلیون ریال کالای قاچاق در مراغه کشف شد.
ادامه مطلب...

جشن تولدی برای 2 سال دوری از اعتیاد/ اینجا مادران معتاد پس از ترک هم رها نمی شوند

مراغه - ایرنا - درب این مرکز ترک اعتیاد به روی همه باز است؛ مردمی که با اهدای غذا یا برخی اقلام مصرفی می توانند در اداره این مرکز خیریه مشارکت کرد و بانوان و دختر بچه های معتادی که می توانند به صورت داوطلبانه یا اجباری تولدی دوباره را تجربه کنند.
ادامه مطلب...

پلنگ سه روستایی را در مراغه زخمی کرد

مراغه - ایرنا - بخشدار بخش مرکزی مراغه با اشاره به حمله یک قلاده پلنگ به روستای قرطاول این شهرستان گفت: سه نفر از اهالی این روستا عصر امروز در اثر حمله این حیوان مجروح شدند.
ادامه مطلب...

اعزام مددجویان کمیته امداد مراغه به حرم رضوی در انتظار مساعدت مضاعف خیران

مراغه - ایرنا - مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) مراغه گفت: اعزام کاروان مددجویان این کمیته به مشهد مقدس با تداوم مساعدت های خیران این شهرستان به زودی انجام می شود.
ادامه مطلب...

40 هزار روستایی در مراغه از خدمات آزمایشگاهی برخوردار شدند

مراغه - ایرنا - معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی مراغه گفت: با تجهیز چهار مرکز بهداشتی و درمانی روستایی به آزمایشگاه، حدود 40 هزار نفر از روستاییان این شهرستان از خدمات آزمایشگاهی در این مناطق برخوردار شدند.
ادامه مطلب...

معاون استاندار آذربایجان شرقی: عده ای برای دو قطبی کردن جامعه تلاش می کنند

مراغه - ایرنا - معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر وحدت در جامعه گفت: عده ای با دو قطبی کردن جامعه به دنبال ترسیم خط نفاق در جامعه هستند.
ادامه مطلب...