روسفیدی میراث فرهنگی در بازسازی مسجد سفید مراغه

مراغه - ایرنا - رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مراغه از اجرای طرح بازسازی مسجد تاریخی سفید در خیابان جام جم مراغه با حدود 5 میلیارد ریال اعتبار از محل اعتبارات شرکت آتی ساز خبر داد.
ادامه مطلب...

گشایش نمایشگاه مبلمان در مراغه

مراغه – ایرنا - مدیرعامل نمایشگاه بین المللی باغ شهر سهند مراغه از گشایش دوازدهمین نمایشگاه تخصصی مبلمان و دکوراسیون داخلی کشور در محل این نمایشگاه خبر داد و گفت: در این نمایشگاه 100 شرکت تولید مبلمان و دکوراسیون منزل حضور فعال دارند.
ادامه مطلب...

اهالی فرهنگ و هنر مراغه موفقیت در جشنواره های بین المللی را دنبال کنند

مراغه – ایرنا – رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مراغه با اشاره به ارتقا سطح فرهنگی و هنری این شهرستان طی سال های اخیر گفت: اهالی فرهنگ و هنر مراغه حضور موفقیت آمیز در جشنواره های بین المللی را هدف قرار دهند.
ادامه مطلب...

سخنگوی شورا:هیات رئیسه شورای اسلامی شهر مراغه ابقا شد

مراغه – ایرنا – سخنگوی شورای اسلامی شهر مراغه از برگزاری انتخابات هیات رئیسه این شورا خبر داد و گفت: نتیجه این انتخابات تغییری در پی نداشت و هیات رئیسه پیشین شورای اسلامی شهر مراغه ابقا شد.
ادامه مطلب...

ابقای هیات رئیسه شورای شهر مراغه

سخنگوی شورای اسلامی شهر مراغه گفت: اعضای شورای شهر مراغه‌ با استعفای دو عضو این شورای برای حضور در انتخابات مجلس مخالفت کردند‌.
ادامه مطلب...

ساختمان جدید مرکز نجوم و اختر فیزیک مراغه افتتاح شد

مراغه - ایرنا- ساختمان جدید مرکز تحقیقات نجوم و اختر فیزیک مراغه همزمان با آخرین روز از هفته دولت افتتاح شد تا پایتخت نجوم ایران صاحب فضای فیزیکی مناسب برای پیشبرد اهداف این مرکز تحقیقاتی باشد.
ادامه مطلب...

تحقق وعده های دیرینه برای بهسازی کانال انزاب مراغه

مراغه – ایرنا – بهسازی کانال انزاب در یکی از مناطق حاشیه نشین مراغه که از اوایل دهه 1380 شمسی به وعده های انتخاباتی برخی از اعضای شورا و داوطلبان مجلس شورای اسلامی تبدیل شده بود، با نقش آفرینی شورای اسلامی شهر و شهرداری مراغه در دولت تدبیر و امید به بهره برداری رسید.
ادامه مطلب...

23 تن شکر قاچاق در مراغه کشف و توقیف شد

فرمانده انتظامی شهرستان مراغه از کشف 23 تن شکر قاچاق در این شهرستان خبر داد.
ادامه مطلب...

بیمارستان امیرالمومنین(ع) مراغه با مشکل تخت اورژانس مواجه است

معاون استاندار آذربایجان‌شرقی گفت: بیمارستان امیرالمومنین(ع) مراغه با مشکل تخت اورژانس مواجه است.
ادامه مطلب...

بهره برداری از چهار طرح خدماتی در ششمین روز از هفته دولت در مراغه

مراغه – ایرنا – همزمان با ششمین روز از هفته دولت چهار طرح خدماتی شامل سه خانه بهداشت روستایی و یک سردخانه محصولات کشاورزی در مراغه به بهره برداری رسید.
ادامه مطلب...