بازدید معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان از واحدهای...

چمیده فر معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی با حضور در شهرستان مراغه از واحدهای مختلف چاپ، نشر و نشریات محلی این شهرستان بازدید و ضمن گفتگو با مدیران این واحدها در جریان مشکلات و مسایل واحدهای مختلف فرهنگی شهرستان قرار گرفت .
ادامه مطلب...

دیدار امام جمعه مراغه با استاد حیدرعباسی .

در این دیدار آیه الله پورمحمدی ضمن ابراز تاسف از درگذشت مرحوم آرش عباسی فرزند استاد حیدر عباسی ، علو درجات را برای آن مرحوم از درگاه باریتعالی مسئلت نمود . وی همچنین با اشاره به جایگاه شایسته استاد حیدر عباسی در توسعه و تعمیق فرهنگ و ادبیات کشور گفت: استاد حیدر عباسی یکی از شاخص ترین نویسندگان حوزه ادبیات عرفانی و دینی است .
ادامه مطلب...

مدیرکل: هفت مجموعه رفاهی ویژه فرهنگیان در آذربایجان شرقی در دست ساخت است

مراغه - ایرنا - مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی با تاکید بر لزوم ایجاد تسهیلات رفاهی لازم برای فرهنگیان گفت: در این راستا، هفت مجموعه رفاهی ویژه این قشر فرهیخته در استان در دست ساخت است.
ادامه مطلب...

توسعه گردشگری با ایجاد تسهیلات لازم برای مسافران نوروزی

مراغه - ایرنا - معاون سیاسی اجتماعی فرماندار مراغه با اشاره به لزوم توجه به توسعه امکانات و زیربناهای لازم برای توسعه گردشگری گفت: ایجاد تسهیلات برای سفرهای نوروزی، زمینه ساز توسعه صنعت گردشگری در این شهرستان می شود.
ادامه مطلب...

امام جمعه مراغه: اسلام، انقلاب و وحدت آحاد ملت دغدغه آیت الله هاشمی بود

مراغه - ایرنا - عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با اشاره به اینکه اسلام، انقلاب و وحدت آحاد ملت دغدغه آیت الله هاشمی بود، گفت: این شخصیت بزرگ انقلاب اسلامی همواره در کنار رهبری و برای صیانت از آرمان های امام راحل و ولایت فقیه تلاش کرد.
ادامه مطلب...

مسئول دفتر آیت الله مکارم شیرازی: عزت آیت الله هاشمی در ایمان و تعهد به ولایت و اهل بیت بود

مراغه - ایرنا - مسئول دفتر مرجع عالیقدر آیت الله مکارم شیرازی با اشاره به ایمان، تعهد به ولایت و اهل بیت (ع) آیت الله هاشمی رفسنجانی گفت: این شخصیت بزرگ انقلاب همواره در راه اعتلای اسلام و انقلاب مجاهدت ها کرد.
ادامه مطلب...

پرداخت پنج میلیارد و 640 میلیون ریال تسهیلات به مددجویان بهزیستی مراغه

مراغه- ایرنا- رئیس اداره بهزیستی شهرستان مراغه از پرداخت پنج میلیارد و 640 میلیون ریال تسهیلات اشتغال به مددجویان تحت پوشش این شهرستان از ابتدای سالجاری خبرداد.
ادامه مطلب...

عضو مجلس خبرگان:آیت الله هاشمی، شخصیتی انقلابی و صاحب نظر در مسائل بین المللی بود

مراغه - ایرنا - عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با اشاره به ویژگی های بارز مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی یار دیرین امام و رهبری گفت: وی شخصیتی انقلابی، مدیر، مدبر و صاحب نظر در مسائل کلان ملی و بین المللی بود.
ادامه مطلب...

فرماندار مراغه:حضور پرشور مردم در تشییع یار امام و رهبری نماد وحدت و همدلی بود

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مراغه با اشاره به حضور پرشور مردم در آیین تشییع پیکر آیت الله هاشمی رفسنجانی گفت: حضور اقشار مختلف در این آیین، نشان دهنده وحدت، همدلی و قدرشناسی ملت ایران از چندین دهه تلاش و مجاهدت خستگی ناپذیر این شخصیت بزرگ انقلاب اسلامی است.
ادامه مطلب...

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه مراغه: مدافعان حرم، حافظان دین وارزش های اسلامی هستند

مراغه - ایرنا - مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه مراغه با اشاره به نقش مدافعان حرم در دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی گفت: رزمندگان نظام و انقلاب، حافظان دین، قرآن و ارزش های اسلامی در برابر جبهه استکبار و نفاق در عصر حاضرهستند.
ادامه مطلب...