9 دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت است

مراغه - ایرنا - مسئول نمایندگی ولی فقیه در هوافضای سپاه پاسداران آذربایجان شرقی گفت: 9 دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت و نماد اتحاد و یکپارچگی ملت ایران اسلامی است.
ادامه مطلب...

جمع آوری بیش از 6 میلیارد ریال کمک نقدی برای پشتیبانی از مدافعان حرم در آذربایجان شرقی

مراغه - ایرنا - مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا با اشاره به جمع آوری 6 میلیارد و 70 میلیون ریال کمک نقدی از سوی ستادهای پشتیبانی مدافعان حرم در آذربایجان شرقی گفت: این میزان کمک مالی از ابتدای آبان ماه سالجاری تاکنون جمع آوری شده است.
ادامه مطلب...

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا:حماسه 9 دی تجلی حمایت قاطع مردم از ولایت و رهبری بود

مراغه - ایرنا - مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا با اشاره به حضور اقشار مختلف جامعه در شکل گیری حماسه نهم دی گفت: 9 دی تجلی حمایت قاطع مردم از نظام، ولایت و رهبری، انقلاب، جمهوریت و مردم سالاری بود.
ادامه مطلب...

فرمانده سپاه مراغه: مدیریت هوشمندانه رهبری عامل برون رفت از بحران ها و فتنه هاست

مراغه - ایرنا - فرمانده سپاه ناحیه مراغه با اشاره به نقش مدیریت رهبر انقلاب به عنوان عامل خنثی کننده بحران ها و فتنه ها گفت: تدابیر هوشمندانه ایشان موجب ایجاد وحدت در بین ملت ایران و امت اسلامی است.
ادامه مطلب...

تعطیلی مدارس نوبت بعد از ظهر در مراغه

مراغه - ایرنا - آموزش و پرورش مراغه با صدور اطلاعیه ای از تعطیلی برخی مقاطع تحصیلی در نوبت بعد از ظهر این شهرستان خبر داد.
ادامه مطلب...

مدارس مراغه در شیفت بعد از ظهر تعطیل اعلام شد

مدیر روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی گفت: بارش برف و برودت هوا موجب تعطیلی مدارس شهر مراغه در شیفت بعد از ظهر شد.
ادامه مطلب...

رئیس اداره بهزیستی: طرح منزلت سالمندان در ادارات مراغه اجرا می شود

مراغه - ایرنا - رئیس اداره بهزیستی شهرستان مراغه با اشاره به اجرای طرح منزلت سالمندان گفت: این طرح در قالب آیین نامه ساماندهی سالمندان در ادارات این شهرستان اجرا می شود.
ادامه مطلب...

بارش برف مدارس نوبت اول شهرستان مراغه را تعطیل کرد

مسؤول روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان‌شرقی گفت: امروز هشتم دی‌ ماه، به علت برودت هوا و بارش برف مدارس شیفت صبح شهرستان مراغه تعطیل اعلام شد.
ادامه مطلب...

60 روستای مراغه در محاصره برف

مراغه - ایرنا - رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان مراغه گفت: بارش برف و کولاک در این شهرستان که از شامگاه سه شنبه در این شهرستان آغاز شده راه ارتباطی بیش از 60 روستا را بست.
ادامه مطلب...

کلیسای 1600 ساله مراغه مرمت می شود

مراغه - ایرنا - رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مراغه گفت: با توجه به نیاز بنای تاریخی کلیسای هوانس به مرمت، این بنا در اولویت مرمت میراث فرهنگی شهرستان قرار دارد.
ادامه مطلب...