هشتمین کنگره بین المللی زیست شناسی در مراغه آغاز شد

مراغه - ایرنا - هشتمین کنگره بین المللی و بیستمین کنگره ملی زیست شناسی با هدف کاربردی کردن علوم زیستی در مراغه آغاز شد.
ادامه مطلب...

امام جمعه مراغه: اعیاد بزرگ اسلامی به مجالس عزا تبدیل نشود

مراغه - ایرنا - عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با انتقاد از آغاز زودهنگام آیین های عزای حسینی توسط هیات های عزاداری در این شهرستان گفت: اعیاد بزرگ اسلامی از جمله اعیاد قربان و غدیر به جای بزرگ داشت، به مجالس عزا تبدیل نشود.
ادامه مطلب...

اکیپ های بازرسی دام های ذبح شده در چاراویماق فعال شد

مراغه – ایرنا - رئیس دامپزشکی چاراویماق از فعال سازی اکیب های ثابت و سیار بازرسی بهداشتی گوشت دام های ذبح شده در محل اداره دامپزشکی و سطح شهر قره آغاج خبر داد.
ادامه مطلب...

سهمیه کود پاییزه چاراویماق بیش از پنج هزار تن است

مراغه - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی چاراویماق گفت: سهمیه کود پاییزه شهرستان در سالجاری شامل سه هزار و 295 تن اوره و 2 هزار و 115 تن سوپر فسفات است.
ادامه مطلب...

سارقان احشام و خودرو در چاراویماق دستگیر شدند

مراغه - ایرنا - فرمانده نیروی انتظامی چاراویماق از دستگیری سه سارق احشام، کابل برق و خودرو در این شهرستان خبر داد.
ادامه مطلب...

13 تن مرغ منجمد برای تنظیم بازار در مراغه توزیع می شود

مراغه - ایرنا - رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت مراغه با اشاره به تامین کالاهای اساسی شهروندان گفت: با مصوبه ستاد تنظیم بازار، 13 تن مرغ منجمد برای تنظیم بازار این شهرستان توزیع می شود.
ادامه مطلب...

تقویت گردشگری روشی مناسب در توسعه روستاهاست

مراغه - ایرنا - معاون عمرانی فرماندار مراغه به اشاره به ظرفیت های گردشگری روستاهای اطراف سدعلویان مراغه گفت: تقویت زیرساخت های گردشگری، به توسعه روستاهای اطراف این سد کمک می کند.
ادامه مطلب...

28 طرح هفته دولت در مراغه آماده بهره برداری و کلنگ زنی است

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت: همزمان با هفته دولت 28 طرح با 457 میلیارد و 555 میلیون ریال اعتبار در این شهرستان بهره برداری و یا کلنگ زنی می شود.
ادامه مطلب...

نایب رییس شورای مراغه: خیران در عمران و توسعه شهری ورود کنند

مراغه - ایرنا - نایب رییس شورای اسلامی مراغه با دعوت از خیران برای مشارکت در عمران و توسعه شهری گفت: درآمدهای شهرداری برای اجرای طرح های عمرانی در شهر محدود است از این رو باید زمینه ورود خیران در این بخش را فراهم کنیم.
ادامه مطلب...

بخشدار مراغه: مشارکت روستائیان در توسعه روستاها مهم است

مراغه -ایرنا - بخشدار مرکزی مراغه به نقش مشارکت روستائیان در رونق و توسعه روستاها اشاره کرد و گفت: مشارکت و همکاری روستاییان بسیاری از مشکلات را برطرف می کند.
ادامه مطلب...