یازدهمین جشنواره دانشگاهی حرکت در دانشگاه مراغه آغاز به کار کرد.

یازدهمین جشنواره دانشگاهی حرکت، آثار و دستاوردهای علمی دانشجویان با حضور معاون استاندارو فرماندار شهرستان ویژه مراغه، رئیس دانشگاه و مسئولین شهری و دانشگاهی در دانشگاه مراغه آغاز به کار کرد.
ادامه مطلب...

نهمین کارگاه آموزشی بهداشت، ایمنی و محیط زیست(HSE) در دانشگاه مراغه برگزار...

نهمین کارگاه آموزشی بهداشت، ایمنی و محیط زیست(HSE) با حضور دانشجویان در سالن فجر دانشگاه مراغه برگزار گردید.
ادامه مطلب...

سارق حرفه ای منازل و اماکن عمومی در مراغه دستگیر شد

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از دستگیری سارق حرفه ای منازل و اماکن عمومی با پنج فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.
ادامه مطلب...

پرداختن به مسائل جناحی دستاوردهای نظام را تخریب می کند

مراغه - ایرنا - عضو خبرگان رهبری با انتقاد از عملکرد برخی جریان های سیاسی در کشور گفت: پرداختن به برخی مسائل جناحی در سال های اخیر موجب ایجاد فضای نامیدی و تخریب دستاوردهای نظام و دولت های گذشته و فعلی شده است.
ادامه مطلب...

اولین جلسه شورای تعامل بـا حضور ریاست دانشگـاه و معاون فرهنگی و اجتماعی...

هدف کلی انتقال بی واسطه نظرات مدیریت دانشگاه به دانشجویان، ایجاد فضاهای مدیریتی سالم، اجتماعی، سیاسی، فرهنگی و صنفی دانشجویان، اعتلای سرمایه اجتماعی، ارتقای سطح علمی-فرهنگی دانشگاه ها و افزایش میزان رضایت مندی دانشجویان از عملکرد مسئولین دانشگاه های کشور و تبادل نظر و اطلاع از نظرات مشورتی دانشجویا
ادامه مطلب...

بازدید دکتر جواد فرهودی عضو هیأت مدیره بنیاد حامیان علم و فناوری ایران از...

دکتر جواد فرهودی با حضور در جمع اعضای هیأت مدیره بنیاد خیرین دانشگاه مراغه به بحث و تبادل نظر در خصوص فعالیت های آتی بنیاد خیرین پرداختند.
ادامه مطلب...

عدم پایبندی به هنجارهای اجتماعی موجب پیدایش آسیب های اجتماعی می شود

عدم پایبندی به هنجارهای اجتماعی موجب پیدایش آسیب های اجتماعی می شود معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش مراغه گفت: عدم خودباوری و پایبندی به هنجار های اجتماعی از جمله عوامل مهم پیدایش آسیب های اجتماعی است.
ادامه مطلب...

آمار عضویت در کتابخانه های عمومی مراغه پایین است

مراغه - ایرنا - رئیس اداره کتابخانه های عمومی مراغه از پایین بودن آمار عضویت در کتابخانه های عمومی شهرستان خبرداد و گفت: از جمعیت 263 هزار نفر تنها چهار هزار و 200 نفر عضو کتابخانه ها هستند.
ادامه مطلب...

بیش از 163 هزار نخ سیگار قاچاق در مراغه کشف شد

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از کشف 163 هزار و 800 نخ سیگار خارجی قاچاق به ارزش 150 میلیون تومان در این شهرستان خبرداد.
ادامه مطلب...

کسب رتبه سوم کشوری توسط آموزش و پرورش مراغه در فناوری نانو

کسب رتبه سوم کشوری توسط آموزش و پرورش مراغه در فناوری نانو آموزش و پرورش مراغه پس از ارزیابی داوران،توانست رتبه سوم کشوری در فناوری نانودر سال 96را به خود اختصاص دهد.
ادامه مطلب...