معاون دانشکده علوم پزشکی مراغه: چهار هزار و 500 سالمند خدمات سلامت دریافت کردند

مراغه - ایرنا - معاون بهداشتی دانشکده علوم پزسکی مراغه با اشاره به اجرای برنامه سلامت سالمندان در این شهرستان گفت: از ابتدای سال تاکنون، چهار هزار و 500 نفر از سالمندان خدمات سلامت دریافت کردند.
ادامه مطلب...

آغاز توزیع سبد کالا در بین خانواده های زندانیان مراغه

مراغه - ایرنا - مدیر عامل انجمن حمایت از زندانیان مراغه با اشاره به آغاز توزیع هفتمین سری از سبد کالای ویژه خانواده های زندانیان توسط این انجمن گفت: در این نوبت 550 بسته در بین این خانواده ها توزیع می شود.
ادامه مطلب...

مدرسه در سایه فضای مجازی

مراغه - ایرنا - استفاده از اینترنت و گشت و گذار شبانه روزی در فضای مجازی در تار و پود زندگی امروز ایرانیان نفوذ کرده و آفت های مختلفی را به دنبال دارد که افت تحصیلی دانش آموزان از جمله آنهاست.
ادامه مطلب...

تعالیم وحدت بخش اسلام و پیامبر (ص) راه حل مشکلات جهان اسلام است

مراغه- ایرنا- عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با اشاره به سخنان اخیر رهبر انقلاب در جمع شرکت کنندگان در کنفرانس وحدت اسلامی گفت: بر اساس رهنمودهای رهبری، چنگ زدن به ریسمان تعالیم وحدت بخش اسلام و پیامبر (ص) راه حل مشکلات جهان اسلام در عصر حاضر است.
ادامه مطلب...

قاتل خاموش جان سه نفر را در مراغه گرفت

مراغه - ایرنا - مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی مراغه از مرگ سه نفر از اعضای یک خانواده در این شهرستان براثر مسمومیت ناشی از گارگرفتگی خبر داد.
ادامه مطلب...

شهردار مراغه: بیشترین خدمات در حوزه حمل و نقل درون شهری مربوط به تاکسیرانی است

مراغه - ایرنا - شهردار مراغه با اشاره به سرانه 220 نفری ناوگان تاکسیرانی در جابجایی شهروندان این شهر گفت: ناوگان تاکسیرانی مراغه بیشترین خدمات در حوزه حمل و نقل درون شهری را ارائه می دهد.
ادامه مطلب...

دادستان مراغه:33 درصد پرونده های محاکم قضایی به تخلفات معاملاتی مربوط است

مراغه - ایرنا - دادستان عمومی و انقلاب مراغه با اشاره به سهم بالای جرائم در حوزه معاملاتی در بین پرونده های قضایی گفت: 33 درصد از پرونده های محاکم قضایی این شهرستان را تخلفات معاملاتی تشکیل می دهد.
ادامه مطلب...

آلوده شدن 12 هکتار از باغ های گردوی آذربایجان شرقی به آفت 'کرم خراط'

مراغه - ایرنا - مدیر حفظ نباتات سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی از آلوده شدن 12 هکتار از باغ های گردوی استان به آفت 'کرم خراط 'خبر داد.
ادامه مطلب...

راه ارتباطی 47 روستای مراغه همچنان مسدود است/ تعطیلی مدارس برای سومین روز متوالی

مراغه - ایرنا - رئیس اداره راه و شهرسازی مراغه با اشاره به بسته بودن راه ارتباطی 47 روستای این شهرستان بر اثر بارش برف و کولاک گفت: تلاش شبانه روزی راهداران برای بازگشایی این مسیرها ادامه دارد.
ادامه مطلب...

مدارس مراغه فردا تعطیل است

به علت برودت هوا و بارش برف، فردا چهارشنبه یکم دی‌ماه مدارس مراغه در شیفت صبح تعطیل اعلام شد و همچنین در برخی از مناطق مدارس با تأخیر یک‌ساعته شروع خواهد شد.
ادامه مطلب...