دولت در مسیر اقتصاد مقاومتی توسعه صادرات غیرنفتی را در دستور کار دارد

مراغه - ایرنا - نائب رئیس دوم کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه توسعه صادرات غیر نفتی مهم ترین راهبرد کشور در تحقق اقتصاد مقاومتی است، گفت: دولت تدبیر و امید با تمام توان از توسعه صادرات غیرنفتی حمایت کرده است.
ادامه مطلب...

کریمی مراغه ای پر مخاطب ترین شاعر آذربایجان است/ گنجینه ادبی آذربایجان برای همه ایرانیان

سلیمان پور گفت: به جرات می‌توان گفت که در طول صد سال اخیر شعر هیچ شاعری در آذربایجان به اندازۀ شعرهای استاد کریمی خوانده نشده و او پرمخاطب‌ترین شاعر آذربایجان است.
ادامه مطلب...

فرماندار مراغه و نماینده مردم تهران مشکلات این شهرستان را پیگیری کردند

مراغه - ایرنا - سید فرید موسوی، نماینده مردم تهران در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی امروز در زادگاهش مراغه میهمان معاون استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار ویژه این شهرستان بود تا برخی از مشکلات و نیازهای کلان این شهرستان بدون نماینده را بررسی کنند.
ادامه مطلب...

تجلیل از ایثارگران فرهنگی مراغه در همایش ماندگاران دفاع مقدس

مراغه - ایرنا -همایش ماندگاران دفاع مقدس به منظور تجلیل از رزمندگان و ایثارگران فرهنگی هشت سال دفاع مقدس با حضور خانواده های ایثارگران و شهدا در مراغه برگزار شد.
ادامه مطلب...

سفر به شهر برتر گردشگری آذربایجان شرقی با موج گردشگران محرم

مراغه – ایرنا – باغ شهر مراغه به عنوان یکی از 10 شهر دارای بافت فرهنگی و تاریخی کشور در حالی در روز جهانی گردشگری/6 مهر 95 / به عنوان شهر برتر گردشگری آذربایجان شرقی معرفی شد که در آستانه ماه محرم موج گردشگران مذهبی این شهر در راه است.
ادامه مطلب...

افتتاح مدرسه خیرساز در مراغه

مدرسه خیرساز دکتر فرخ معین در مراغه افتتاح شد.
ادامه مطلب...

فرمانده انتظامی: ایستگاه های موقت پلیس در مراغه ایجاد می شود

مراغه - ایرنا - فرمانده نیروی انتظامی مراغه گفت: با توجه به نبود زمین مورد نیاز برای احداث پاسگاه در برخی از مناطق مراغه از جمله شهرک ولی عصر (عج)، ایستگاه های موقت با حضور شبانه روزی پلیس در این محدوده ها ایجاد می شود.
ادامه مطلب...

90 درصد از گلزارهای شهدای آذربایجان شرقی ساماندهی شد

مراغه - ایرنا - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی گفت: 90 درصد از گلزارهای شهدای آذربایجان شرقی ساماندهی شده و مابقی در حال پیگیری است.
ادامه مطلب...

اختراع تخت فوق سبک مراقبت های ویژه با قابلیت جلوگیری از زخم بستر و تزریق هوشمندانه

مراغه - ایرنا - عضو مرکز تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی تهران و ایران از ثبت سومین اختراع خود با عنوان تخت فوق سبک بخش مراقبت های ویژه ضد بد سور/جلوگیری از زخم بستر/ با قابلیت رادیولوسنت نان اپتیکال، فیزوتراپی، تخلیه ترشحات ریوی و هوشمند خبر داد.
ادامه مطلب...

کشف 300 میلیون ریال کالای قاچاق در مراغه/ کشف دو نیسان برنج قاچاق

فرمانده انتظامی مراغه گفت: 300 میلیون ریال کالا و مواد غذایی قاچاق در مراغه کشف شد.
ادامه مطلب...