روشنگری لازمه تحقق جامعه ای سعادتمند است

مراغه – ایرنا – نماینده مردم آذربایجان شرقی در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه گفت: عمیق نگری به مسائل و روشنگری توسط معلمان لازمه تحقق جامعه ای سعادتمند و موفق است.
ادامه مطلب...

خیز مراغه برای رقابت با شهرهای قدر در عرصه گردشگری

رئیس میراث فرهنگی مراغه گفت: قرار گرفتن مراغه در بین 7 شهر قابل تقدیر گردشگری کشور را آغازی بر تلاش هرچه بیشتر این شهرستان در ارائه خدمات بهتر در راستای جذب گردشگر و خدمات‌رسانی به آنها عنوان کرد.
ادامه مطلب...

فرماندار مراغه بر افزایش اختیار شوراهای اسلامی تاکید کرد

مراغه – ایرنا – معاون استاندار و فرماندار ویژه مراغه گفت: مجلس شورای اسلامی باید نسبت به افزایش اختیارات شوراهای اسلامی برنامه ای مدون داشته باشد.
ادامه مطلب...

کشف شش کیلوگرم مواد مخدر در مراغه

مراغه – ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه گفت: شش کیلو گرم مواد مخدر از نوع گراس در این شهرستان کشف و یک نفر دستگیر شد.
ادامه مطلب...

معلم پناهگاه جامعه برای رسیدن به سعادت است

مراغه – ایرنا – مدیر آموزش و پرورش مراغه با بیان اینکه معلم پناهگاه جامعه برای رسیدن به سعادت و آگاهی است گفت: معلمی به عنوان مشاغل ارزشمند جامعه، همان رسالت خطیر انبیا را در مبارزه با جهل و نادانی برعهده دارند.
ادامه مطلب...

امام جمعه مراغه: طلاب به مسائل روز جامعه بی تفاوت نباشند

مراغه - ایرنا - امام جمعه مراغه و نماینده مردم آذربایجان شرقی در مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر پشتیبانی از رهبر معظم انقلاب، گفت: طلاب نباید به مسائل روز جامعه بی تفاوت باشند.
ادامه مطلب...

عملیات اکتشاف در نقاط ناشناخته غار چپر مراغه

مراغه - ایرنا - مسئول کمیته غانوردی مراغه گفت: عملیات کشف نقاط ناشناخته غار چپر این شهرستان انجام شد.
ادامه مطلب...

مدیر آموزش و پرورش:چهار مدرسه مراغه رتبه اول کشوری سایت همگام را کسب کردند

مراغه – ایرنا – مدیر آموزش و پرورش مراغه گفت: چهار مدرسه این شهرستان موفق به کسب رتبه های اول کشوری در سایت همگام این وزارتخانه شدند.
ادامه مطلب...

نفس ماهی قزل آلای خال قرمز مراغه به شماره افتاد

مراغه - ایرنا - صوفی چای، مردق چای و قرانقوچای مراغه، مامنی برای تنها گونه ماهی قزل آلای خال قرمز از خانواده سالمونید است که این روزها به دلیل چرای بی رویه دام و تخریب مراتع دامنه کوه سهند و در پس آن جاری شدن سیل، رو به انقراض است.
ادامه مطلب...

محمدعلی حسین زاده منتخب مردم مراغه و عجب شیر در مجلس دهم شد

معاون استاندار آذربایجان‌شرقی گفت: محمدعلی حسین‌زاده از حوزه انتخابیه مراغه و عجب‌شیر با کسب اکثریت آرا به عنوان نماینده دهمین دوره مجلس شورای اسلامی انتخاب شد.
ادامه مطلب...