آغاز سنجش سلامت چهار هزار نوآموز در مراغه

مراغه - ایرنا – مدیر آموزش و پرورش مراغه گفت: سنجش سلامت چهار هزار نوآموز بدو ورود به اول دبستان در دو پایگاه این شهرستان از امروز آغاز شد.
ادامه مطلب...

اجرای پنج طرح هادی روستایی در مراغه

مراغه – ایرنا – مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مراغه گفت: به منظور ایجاد محیطی سالم و بهداشتی در روستاها، پنج طرح هادی در روستاهای این شهرستان در حال اجراست.
ادامه مطلب...

عقب نشینی در ارتباط با عربستان موجب بی آبرویی سازمان ملل شد

مراغه – ایرنا – امام جمعه مراغه گفت: عقب نشینی سازمان ملل از اعلام عربستان در لیست کشورها و گروه های مسلح ناقض حقوق کودکان در جنگ آن هم پس از 24 ساعت از گفته رئیس این سازمان موجب بی آبرویی این سازمان و حمایت علنی آن از حامیان تروریست ها شد.
ادامه مطلب...

آغاز کوچ عشایر آذربایجان به دامنه سهند

مراغه - ایرنا - رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری مراغه گفت: کوچ ییلاقی عشایر استان های آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی به مراتع ییلاقی دامنه های سهند آغاز شد.
ادامه مطلب...

اعزام 170 روحانی به مساجد مراغه

مراغه - ایرنا - رییس اداره تبلیغات اسلامی مراغه گفت: اعزام 170 روحانی و مبلغ برای تبلیغ امور دینی و مذهبی به مساجد شهری و روستایی این شهرستان در ماه مبارک رمضان آغاز شد.
ادامه مطلب...

شهر و شخصیت شناسی باید در اولویت برنامه های اوقات فراغت قرار گیرد

مراغه – ایرنا – فرماندار ویژه مراغه گفت: شهر، منطقه و شخصیت شناسی باید در اولویت برنامه های اوقات فراغت قرار گیرد.
ادامه مطلب...

واگذاری 12 واحد مسکونی برای ایتام در مراغه

مدیر کمیته امداد امام خمینی مراغه گفت: 12 واحد مسکونی برای ایتام تحت پوشش کمیته در مراغه احداث شد.
ادامه مطلب...

استاده حوزه و دانشگاه های مراغه: رمضان فرصتی برای تزکیه نفس است

مراغه - ایرنا - استاد اخلاق حوزه و دانشگاه های مراغه گفت: ماه رمضان فرصتی برای تزکیه نفس به منظور ذخیره زاد و توشه سفر آخرت بوده و باید از این فرصت نهایت استفاده را کرد.
ادامه مطلب...

بخشودگی جرائم واحدهای تولیدی آذربایجان شرقی تا پایان شهریور

مراغه - ایرنا - مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی از بخشودگی 75 تا 90 درصدی جرائم واحدهای تولیدی استان تا پایان شهریور ماه امسال خبر داد و گفت: صاحبان این واحدها برای بهره مندی از این بخشودگی می توانند تا موعد مقرر به این شرکت مراجعه کنند.
ادامه مطلب...

600 میلیون ریال کالای قاچاق در مراغه کشف شد

مراغه – ایرنا – فرمانده انتظامی مراغه از کشف 600 میلیون ریال کالای قاچاق در این شهرستان در قالب اجرای سه عملیات خبر داد.
ادامه مطلب...