تصادف رانندگی در مراغه یک کشته و 2 زخمی برجا گذاشت

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از وقوع یک فقره تصادف رانندگی در مراغه خبرداد و گفت: این سانحه یک کشته و دو زخمی داشت.
ادامه مطلب...

وام مشاغل خانگی گرفتار پیچ و خم های نظام بانکی

مراغه - ایرنا - وام های مشاغل خانگی در سال های اخیر به عنوان راهکاری از سوی دولت برای ایجاد اشتغال خرد در جامعه، در پیچ و خم های نظام بانکی گرفتار شده است.
ادامه مطلب...

48درصد از نیاز آبی مزارع عجب شیر از سد قلعه چای تامین می شود

مراغه - ایرنا - سرپرست فرمانداری عجب شیر با اشاره به ظرفیت 42 میلیون مترمکعبی سد قلعه چای، گفت: 28 میلیون مترمکعب معادل 48 درصد از نیاز آبی مزارع از این سد و مابقی از آب های زیرزمینی تامین می شود.
ادامه مطلب...

400 بسته سبد غذائی بین خانواده های زندانیان مراغه توزیع شد

مراغه - ایرنا - مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان مراغه از توزیع 400 بسته سبد غذائی در بین خانواده های زندانیان این شهرستان خبرداد.
ادامه مطلب...

عید فطر از بزرگ ترین اعیاد امت اسلامی است

مراغه - ایرنا - امام جمعه مراغه گفت: عید فطر از بزرگترین و مهم ترین اعیاد امت اسلامی و نماد بندگی و همبستگی است.
ادامه مطلب...

20 قبضه کلت به همراه 240 عدد فشنگ جنگی در هشترود کشف شد

مراغه - ایرنا - دادستان هشترود از کشف 20 قبضه کلت به همراه 240 عدد فشنگ جنگی از یک دستگاه خودروی سواری در محور این شهرستان به مراغه خبر داد.
ادامه مطلب...

500 سبد کالا بین مددجویان بهزیستی عجب شیر توزیع شد

مراغه - ایرنا - رییس اداره بهزیستی عجب شیر از توزیع 500 سبد کالا در بین مددجویان تحت پوشش بهزیستی این شهرستان با مشارکت خیران و نیکوکاران خبر داد.
ادامه مطلب...

اجازه صدور اجراییه بانکی برای تعطیلی بخش تولید را نمی دهیم

مراغه - ایرنا - فرماندار مراغه با تشریح عملکرد دولت برای ایجاد رونق اقتصادی گفت: در این راستا، اجازه صدور اجراییه بانکی را زمینه ساز توقف و یا رکود بخش تولید و صنعت باشد نمی دهیم.
ادامه مطلب...

60 کیلوگرم مواد مخدر در سالجاری در هشترود کشف شده است

مراغه - ایرنا - فرماندار هشترود گفت: در سالجاری 60 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف و 39 نفر در این ارتباط دستگیر شده اند.
ادامه مطلب...

عجب شیر به بیمارستانی مجهز با چند آمبولانس نیاز دارد

مراغه - ایرنا - سرپرست فرمانداری عجب شیر با بیان اینکه این بیمارستان فعلی جوابگوی نیازهای مردم منطقه نیست گفت: این شهرستان به بیمارستانی مجهز با چند دستگاه آمبولانس نیاز دارد.
ادامه مطلب...