رئیس فرودگاه: خبر تعطیلی و تعدیل نیروی فرودگاه سهند کذب است

مراغه - ایرنا - رئیس فرودگاه سهند با اشاره به کذب بودن خبر تعطیلی و اخراج برخی کارکنان این فرودگاه که در برخی از رسانه های مجازی منتشر شده است، گفت: در پی وقفه در پروازهای این فرودگاه، مقاومت باند پرواز ارتقاء یافته و عملیات اجرایی جایگاه سوخت آن به پایان رسیده است.
ادامه مطلب...

نیروی انتظامی پیشتاز در آموزش های همگانی مراغه

مراغه - ایرنا - پاییز برای دانش آموزان و دانشجویان آغاز دوباره تعلیم و تربیت است اما پاییز امسال در مراغه علاوه بر فصل بازگشایی مدارس و دانشگاه ها، بهار آموزش های همگانی است؛ آموزش هایی که نیروی انتظامی را به پیشتاز در مسایل فرهنگی این شهر تبدیل کرده است.
ادامه مطلب...

عضو مجلس خبرگان رهبری کشتار عزاداران اباعبداله (ع) در نیجریه را محکوم کرد

مراغه - ایرنا - عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه ضمن محکوم کردن یورش وحشیانه ارتش نیجریه به عزاداران حسینی که منجر به شهادت 100 تن از آنان شده است، گفت: حمله به شیعیان نیجریه حرکتی ناجوانمردانه و بر خلاف موازین بین المللی و حقوق بشر است.
ادامه مطلب...

تاکید فرماندار مراغه بر مقابله با تخلف در ساخت و سازهای شهری

مراغه - ایرنا - معاون استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار شهرستان ویژه مراغه با اشاره به لزوم مقابله با تخلف در ساخت و سازهای شهری و به ویژه آپارتمان سازی گفت: نظارت مستمر و برخورد با تخلف ها از سوی مهندسان ناظر با جدیت دنبال شود.
ادامه مطلب...

فرمانده سپاه مراغه: 80 برنامه متنوع در هفته بسیج برگزار می شود

مراغه - ایرنا - فرمانده سپاه ناحیه مراغه گفت: در هفته بسیج که متعلق به مردان بی ادعا و مدافع حریم اسلام و انقلاب است بیش از 80 عنوان برنامه فرهنگی و اجتماعی در مناطق شهری و روستایی این شهرستان برگزار می شود.
ادامه مطلب...

مرحله سوم طرح پیشگیری از پوسیدگی دندان در مدارس ابتدایی مراغه آغاز شد

مراغه - ایرنا - معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی مراغه از اجرای مرحله سوم طرح پیشگیری از پوسیدگی دندان در مدارس ابتدایی این شهرستان خبر داد و گفت: این طرح تا پایان آذر سال جاری برای دانش آموزان 6 تا 12 سال این شهرستان اجرا می شود.
ادامه مطلب...

تاکید مدیر آموزش و پرورش مراغه بر توجه خانواده ها به پیشگیری از آسیب های اجتماعی

مراغه - ایرنا - معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش مراغه با اشاره به نقش خانواده ها در مقابله با آسیب های اجتماعی گفت: مراقبت از کودکان، نظارت بر رفتار آنان و ابراز محبت به فرزندان در خانواده از آسیب های اجتماعی پیشگیری می کند.
ادامه مطلب...

تخریب 3 هزار مترمربع ساخت وساز غیرمجاز در زمین های زراعی مراغه

مدیر جهادکشاورزی مراغه گفت: با دستور قضایی 3 هزار و 300 مترمربع ساخت‌وساز غیرمجاز در مراغه تخریب شد.
ادامه مطلب...

کشف یک میلیارد ریال لوازم آرایشی و بهداشتی قاچاق در مراغه

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از کشف انبار قاچاق لوازم آرایشی و بهداشتی در این شهرستان خبر داد و گفت: ارزش ریالی انواع کالاهای کشف شده در این انبار حدود یک میلیارد ریال است.
ادامه مطلب...

200 نمایشگاه کتاب دانش آموزی در مدارس مراغه گشایش یافت

مراغه - ایرنا - معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش مراغه گفت: 200 نمایشگاه کتاب دانش آموزی همزمان با هفته کتاب و کتاب خوانی در مدارس مراغه گشایش یافت تا ترویج روزافزون فرهنگ کتابخوانی در مدارس این شهرستان مورد توجه قرار گیرد.
ادامه مطلب...