توقیف 175 دستگاه وسیله نقلیه متخلف در مراغه

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی و توقیف 115 دستگاه موتور سیکلت و 60 دستگاه خودرو متخلف و مزاحم در این شهرستان خبر داد.
ادامه مطلب...

مدیر آموزش و پرورش مراغه: دلجویی از خانواده شهدا وظیفه همگانی است

مراغه - ایرنا - معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش مراغه خدمت رسانی به خانواده های شهدا و دلجویی از آنان را وظیفه همگانی دانست و گفت: خانواده های شهدا نماد ایثار و شهادت در جامعه اسلامی هستند.
ادامه مطلب...

116 هزار نخ سیگار و 648 ثوب البسه قاچاق در عجبشیر کشف شد

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی عجبشیر از کشف 116 هزار نخ سیگار خارجی و 648 ثوب انواع البسه قاچاق در این شهرستان خبر داد و گفت: این میزان سیگار قاچاق به ارزش تقریبی 150 میلیون ریال از بازرسی و کنترل یک دستگاه خودرو سایپا وانت کشف و ضبط شد.
ادامه مطلب...

فرمانده سپاه مراغه: دشمنان امروز نظام اسلامی از نسل یزیدیان هستند

مراغه - ایرنا - فرمانده سپاه ناحیه مراغه با اشاره به اینکه دشمنان امروز نظام مقدس اسلامی از نسل یزیدیان هستند، گفت: نظام سلطه به دنبال از بین بردن ارزش های اسلامی و به ویژه امر به معروف و نهی از منکر به عنوان بارزترین هدف قیام امام حسین (ع) است.
ادامه مطلب...

برگزاری هفته سوم لیگ شطرنج آذربایجان شرقی در مراغه

مراغه - ایرنا - هفته سوم لیگ شطرنج آذربایجان شرقی با حضور 30 تیم حاضر در این لیگ به میزبانی مراغه برگزار و از زهرا قربانی و حمیدرضا ابراهیمی به عنوان پدیده های هفته دوم این لیگ تجلیل شد.
ادامه مطلب...

امام جمعه مراغه: بدعهدی آمریکا در برجام ناشی از خوی استکباری سیاستمداران آمریکاست

مراغه - ایرنا - عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با بیان اینکه خوی استکباری آمریکایی ها، سیاستمداران این کشور را بدعهد و غیرقابل اعتماد کرده است، گفت: آمریکایی ها هیچگاه قابل اعتماد نیستند.
ادامه مطلب...

بهره برداری از کتابخانه و سایت رایانه دانشکده علوم پزشکی مراغه

مراغه - ایرنا - ساختمان سه طبقه کتابخانه، سایت رایانه و سالن های ورزشی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی مراغه با 2 هزار و 500 متر مربع زیربنا و 12 میلیارد ریال هزینه به بهره برداری رسید.
ادامه مطلب...

اعتماد نداشتن ملت ایران به آمریکا از روی خرد و منطق است

مراغه - ایرنا - رئیس اداره تبلیغات اسلامی مراغه با اشاره به اینکه اعتماد نداشتن مردم ایران به آمریکا از روی خرد و منطق است، گفت: دشمنی ها، توطئه ها و جنایاتی که آمریکا به عنوان سردمدار استکبار جهانی علیه ملت ایران انجام داده، موجب نفرت و ایجاد دیوار بلند بی اعتمادی نسبت به این دولت شده است.
ادامه مطلب...

آغاز مرمت مسجد 500 ساله سفید مراغه

رئیس میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری مراغه از آغاز مرمت مسجد سفید مراغه از بناهای دوره صفویه در این شهرستان خبر داد.
ادامه مطلب...

کشف بیش از 18 کیلوگرم تریاک در مراغه

فرمانده انتظامی مراغه از متلاشی شدن یک باند قاچاق مواد مخدر خبر داد و گفت: در این عملیات سه قاچاقچی دستگیر و بیش از 18 کیلوگرم تریاک کشف شد.
ادامه مطلب...